18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życiowa lekcja.

~Beny • 2019-04-23, 10:31
Prawda bywa gorzka


~Velture

2019-04-23, 10:37
Aż mi się przypomniało jak za gówniarza prosiłem ojca o spróbowanie piwa które pił... A później o cygaro...
Zamiast pie**olić mi, że nie bedzie dobre to dał... Skutecznie mnie to odstraszyło od alkoholu i tytoniu na wiele lat.

nowynick

2019-04-23, 12:05
~Velture napisał/a:

Aż mi się przypomniało jak za gówniarza prosiłem ojca o spróbowanie piwa które pił... A później o cygaro...
Zamiast pie**olić mi, że nie bedzie dobre to dał... Skutecznie mnie to odstraszyło od alkoholu i tytoniu na wiele lat.



Mama prosi młodego aby ten poszedł pod sklep i zawołał ojca na obiad. Znajduje tatusia, ten łoi z kolegami czyściochę. Prosi aby ten wrócił a ojciec "masz pij". Młodego skręciło, wykrzywiło mordę i zapaliło w gardle. "A teraz idź do matki i powiedz jej, że dla przyjemności to ja tu nie siedzę"

BialyNigger

2019-04-23, 12:18
mogła mu dać maleńko, albo dać zamoczyć palec... no ale k***a nie.. niech wdupi całą łyżkę i będzie filmik na jutube

Tatun

2019-04-23, 12:19
Strzela w gaźnik

Budrys2000

2019-04-23, 12:32
Mimo wszystko dzielny chłopczyk :)

minetek

2019-04-23, 13:47
Budrys2000 napisał/a:

Mimo wszystko dzielny chłopczyk



i to bezcenne spojrzenie - "nosz k***a!"

AdamBrown

2019-04-23, 15:47
BialyNigger napisał/a:

mogła mu dać maleńko, albo dać zamoczyć palec... no ale k***a nie.. niech wdupi całą łyżkę i będzie filmik na jutube



Jakie dać? widać uparł się, ze chce kakao, i sam sobie całą łychę hapnoł. Ale do końca nie mógł uwierzyć swoim zmysłom, i matce. :D

ws...........33

2019-04-23, 16:01
Nie no... Sadistic

Taz

2019-04-24, 00:49
Moje dziecko, niespełna 2 letnie koniecznie chciało spróbować wasabi podczas jednego z wyjsć na sushi :D
Ujmę to tak, smiechu było co nie miara, a żona nie odzywała sie jeszcze z godzinę po wyjściu z knajpy :D
Z dziecmi tak trzeba - ja swojemu maluchowi zawsze pokazuje, jak jest ciekawy - paszczydlo oparzył dwa razy, od tamtej pory zawsze sprawdza dłonią nad jedzeniem czy gorące, a jak gorace to sam dmucha.
Dzieciakowi nie możesz non stop powtarzać uważaj uważaj, tego nie rób tamtego nie rób. Musi sam wyrobić sobie odruchy i logiczne myślenie.
I młody nawet 2 lat nie ma a juz widzę, ze w żłobku nie jest taka p*zdeczka jak inne dzieci :D przede wszystkim wie, gdzie jest kuchnia i ze tam kucharka ma dodatkowe kanapki :D żadne inne dziecko tego nie ogarnęło...

brylant1412

2019-04-24, 19:20
stoi na stacji lokomotywa parska i prycha