18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie to nie bajka

~Angel • 2018-07-25, 17:56
człowiek sk***iel w czystej postaci


airwalk

2018-07-25, 18:10
młody p*zda ma rękawice powinien łapać,ale zamuła i łysy ma obciąg...

banerr

2018-07-25, 18:41
Sabastian sobie dzisiaj por*cha.

Salieri16000

2018-07-25, 19:18
Ewidentnie widać, że gracz piłeczkę rzucił dziecku, a przejął ją pajac z drugiego rzędu. To przykre zdarzenie podkreśla tylko jak dorośli potrafią być sk***iałymi śmieciami... Moim zdaniem powinien dać dzieciakowi piłkę- uwierzcie mi lub nie, jak bym tak zrobił...

mygyry

2018-07-25, 19:33
Hehe samiec alfa jeszcze sobie brawo bije

ddss

2018-07-25, 20:06
Jaki j***ny zwyrol.

abek

2018-07-25, 20:26
Film nie pokazuje pełnej historii:
Kilka osób otaczających tego faceta, a także Chicago CUBS, potwierdziło, że facet podarował już temu dziecku piłkę do gry kilka rund wcześniej. Co więcej, CUBS zaangażował się po ukazaniu się filmu i dziecko dostało kolejną piłkę - podpisaną przez Javiera Baeza. Według świadków piłka pokazana na klipie została przekazana innemu młodemu kibicowi. Ponadto podarował innym dzieciom jeszcze dwie piłki które do niego trafiły.

korowiow777

2018-07-25, 20:40
@up
stary i głupi jestem i nie zrozumiałem, mimo trzykrotnego przeczytania. Jaki facet, jakiemu dziecku i dlaczego kilka rund wcześniej? Wcześniej przed tym jak gracz rzucił mu piłkę, chłopak nie złapał i zaj***ł mu ją ten typ z tyłu? I to ten typ czy gracz? A jeśli podarował 2 inne piłki to znaczy, że złapał 3 w meczu? Nie rozumiem, a jeszcze nic dzisiaj nie wypiłem....

wiesnak66

2018-07-25, 20:45
@upy
to jak było, bo nie znam angielskiego,
ale chętnie doj***łbym, choćby opisem, temu debilowi w okularach przeciwsłonecznych

Piotru70

2018-07-25, 21:08
korowiow777 napisał/a:

@up
stary i głupi jestem i nie zrozumiałem, mimo trzykrotnego przeczytania. Jaki facet, jakiemu dziecku i dlaczego kilka rund wcześniej? Wcześniej przed tym jak gracz rzucił mu piłkę, chłopak nie złapał i zaj***ł mu ją ten typ z tyłu? I to ten typ czy gracz? A jeśli podarował 2 inne piłki to znaczy, że złapał 3 w meczu? Nie rozumiem, a jeszcze nic dzisiaj nie wypiłem....



Jak dziecku. Pewnie na PO albo PiS głosujesz.

Osoby otaczające faceta w okularach potwierdziły że do tego dzieciaka leciało kilka piłek w kilku rundach z czego trzy złapał gościu w okularach albo sam dzieciak i przekazał on albo koleś w sanglasysz innym dzieciom. Sam dzieciak z filmiku dostał później jeszcze jedną piłkę podpisaną przez jakiegoś typa co lubi bawić się pałką. Co w tym takiego trudnego?

abek

2018-07-25, 21:30
sorry tłumaczyłem na szybko.
chodzi o faceta w okularach przeciwsłonecznych: parę rund wcześniej na meczu złapał pierwsza piłkę i podarował ją temu dziecku z filmu. potem jest to co widać na filmie, czego nie widać to to, że tą drugą piłkę dal innemu dzieciakowi. według kibiców facet złapał na tym meczu jeszcze trzecią i tą też podarował.
przedstawiciele klubu CUBS widzieli tylko ten urywek tej sytuacji i postanowili dać dziecku z filmu podpisana piłkę na pocieszenie.

Podsumowując:
Dziecko 1: jedna piłka
Dziecko 2: jedna piłka
Dziecko 3 (te z filmu): dwie piłki w tym jedna podpisana
facet na filmie: nic (chyba żeby liczyć złą sławę na necie)

matikesi

2018-07-25, 23:37
Taka k***a z niej fanka ze grzebie w telefonie i tak naprawdę ma wyj***ne że trzyma w ręce piłkę jakiegoś znanego gracza a młody teraz bedzie płakał po nocach że stracił szansę którą miał pod nogami

Dudek18

2018-07-26, 01:06
pie**olenie nie lubie dzieci a gosc moze byc wielkim fanem... tylko ze jest maly to ma dostac to czego chce? Zycie tak nie dziala

hamakarol

2018-07-26, 09:00
Salieri16000 napisał/a:

Ewidentnie widać, że gracz piłeczkę rzucił dziecku, a przejął ją pajac z drugiego rzędu. To przykre zdarzenie podkreśla tylko jak dorośli potrafią być sk***iałymi śmieciami... Moim zdaniem powinien dać dzieciakowi piłkę- uwierzcie mi lub nie, jak bym tak zrobił...



Jak byś był hamerykaninem, psychofanem jakiejś debilnej gry których zasad nikt nie pojmuje to byś zajumał piłkę.

Novik

2018-07-26, 09:12
To jest ameryka a gość ma wyj***ne w ciapatego