18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Życie tak kruche jest...

Halman • 2021-07-22, 06:36

a bez metafor; śmieciarka zabrała mu żonę... :-D

Misiek_KRK

2021-07-22, 07:37
Miała kask to pewnie żyje jeszcze

r061071

2021-07-22, 09:35
Misiek_KRK napisał/a:

Miała kask to pewnie żyje jeszcze



tu i szyszak by nie pomógł

McQurwa

2021-07-22, 11:44
„Życie tak kruche jest” aż chrupot słychać było

Adrian649

2021-07-22, 12:42
Wk***iają mnie już te wszystkie dwukołowe pojazdy rowery skutery motory itd. Po tych wszystkich filmikach na sadolu mam już paranoję i jak widzę jakiegoś pedalarza na boku drogi albo nawet na chodniku czy ścieżce która jest blisko drogi to omijam maksymalnie jak tylko to możliwe bo mam wrażenie że zaraz takowy się wypie**oli akurat i poleci prosto pod koła samochodu i łeb zostanie zgnieciony :-/

Magint

2021-07-22, 13:37
Enya zawsze spoko.

guziecguziec

2021-07-22, 14:00
Przydałby się widok z innej kamery, żeby zobaczyć czy faktycznie śmieciarka ją zabrała, czy może uzyskał szybki rozwód.

35i

2021-07-22, 14:31
Magint napisał/a:

Enya zawsze spoko.



W "South Parku" mieli troszeczkę odmienne zdanie. Aczkolwiek sentyment pozostał z czasów, kiedy występowała razem z Clannad.

Rutik

2021-07-22, 14:50
Twoje opisy Halman, to jakaś tragedia jest. Piszesz ..." a teraz bez metafor" po czym dodajesz metaforę. Śmieciarka nie może nikomu żony zabrać, więc zdanie to jest metaforą. Słabą jak twoje opisy ale jednak metaforą.

Halman

2021-07-22, 15:26
Rutik napisał/a:

Twoje opisy Halman, to jakaś tragedia jest. Piszesz ..." a teraz bez metafor" po czym dodajesz metaforę. Śmieciarka nie może nikomu żony zabrać, więc zdanie to jest metaforą. Słabą jak twoje opisy ale jednak metaforą.



wyjaśniłeś sam sobie działanie metafory w metaforze i nadal nie rozumiesz. Brawo, to chyba te narkotyki z przeszłości.

Rutik

2021-07-22, 16:14
Halman napisał/a:

wyjaśniłeś sam sobie działanie metafory w metaforze i nadal nie rozumiesz. Brawo, to chyba te narkotyki z przeszłości.



Gdybyś spędzał tyle czasu na studiowanie ojczystego języka co marnujesz na wzrucanie filmików, wtedy być może nie robiłbyś z siebie idioty próbując udowadniać swoje racje będąc w błędzie. Jeżeli po narkotykach z przeszłości pamiętam podstawy polszczyznyepiej niż Ty, to oprócz wrzucania filmików na Sadistica nie wróżę ci żadnej innej kariery.

Halman

2021-07-22, 16:38
Rutik napisał/a:

Jeżeli po narkotykach z przeszłości pamiętam podstawy polszczyznyepiej niż Ty


naćpanych nie wpuszczali wtedy do szkoły, coś poj***łeś, to widać.

Rutik

2021-07-22, 17:08
Halman napisał/a:

naćpanych nie wpuszczali wtedy do szkoły, coś poj***łeś, to widać.



Czyli jesteś imbecylem tak jak myślałem. Wrzucaj sobie te filmiki, udawaj że jesteś śmieszny i nazywaj się wujkiem halmanem jak masz to w zwyczaju. Szkoda mi czasu na kolesia który porzucił szkołę po kilku klasach podstawówki. Do widzenia się z panem.

Halman

2021-07-22, 17:14
Rutik napisał/a:

Do widzenia się z panem.