18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwycięski nokaut

de_Sade • 2019-09-28, 17:28
Hakim Ketaieb vs José Maria. Po przyjęciu ciosu panu tak się pomieszało w łebku, że uważa, iż zwyciężył:


Stonka

2019-09-28, 18:24
Pewnie był z Glasgow

Gershwin

2019-09-28, 21:13
Jakby mu jeszcze przyłożyli klapek kubota do ucha, to byłby pewien, że rozmawia z prezydentem i odbiera gratulacje po udanej walce.

Lobo24

2019-09-28, 23:21
Kiedyś u mnie w mieście była gala MMA Polska kontra niemcy. Czyli pięciu polaków kontra trzech turków, murzyna, i 1 niemca.
Jeden turek - młody i waleczny jak lew -dostał od naszego potężnego kopa prosto w łeb. Padł ale jakimś cudem jeszcze powstał. Sędzia łapie go za rękawice i z nim gada. Czy jest na pewno ok, czy chce walczyć. Turek mocno się upierał na tak. Sędzia go ustawił na przeciw polaka ale turek podniósł gardę i zaczął iść w kierunku lin - całkowicie na bok mijając naszego. Po chwili jeszcze zwymiotował i było po walce. Przekomicznie to wyglądało. Młody walczył jednak tak dzielnie z mającym widoczną przewagę polakiem, że dostał głośne brawa od naszych.

oroboros

2019-09-29, 00:34
Lobo24 napisał/a:

Kiedyś u mnie w mieście była gala MMA Polska kontra niemcy. Czyli pięciu polaków kontra trzech turków, murzyna, i 1 niemca.
Jeden turek - młody i waleczny jak lew -dostał od naszego potężnego kopa prosto w łeb. Padł ale jakimś cudem jeszcze powstał. Sędzia łapie go za rękawice i z nim gada. Czy jest na pewno ok, czy chce walczyć. Turek mocno się upierał na tak. Sędzia go ustawił na przeciw polaka ale turek podniósł gardę i zaczął iść w kierunku lin - całkowicie na bok mijając naszego. Po chwili jeszcze zwymiotował i było po walce. Przekomicznie to wyglądało. Młody walczył jednak tak dzielnie z mającym widoczną przewagę polakiem, że dostał głośne brawa od naszych.



A kierowca tira wstał i zaczął walić konia.

Warchlak1920

2019-09-29, 03:25
oroboros napisał/a:

A kierowca tira wstał i zaczął walić konia.



Nie, no nie wytrzymie. Weź aroboros ostrzegaj jak piszesz żart, bo się posikałem.

Widziałem kilka takich akcji w słabszych wersjach, jestem w stanie uwierzyć. Pewnie odcięcie pełnej łączności we zwojach mózgowych.


DHLPIZDACWEL

2019-09-29, 12:13
Przecież on się cieszy, że przeżył....

Nellum

2019-09-29, 12:55
po takim napie**alaniu w głowę po wielu latach są niezłe skutki uboczne trochę poj***ny sport narażać swoje życie dla kilku wygranych i sławy a potem żyć jak śmieć w zapomnieniu i z problemami

Zombie_smasher

2019-09-29, 23:21
A na ch*j się sędzia wpie**ala? To był dopiero jeden cios.