18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zwycięski gol

Stachu Wichura • 2010-07-11, 23:33
gol który dał zwycięstwo Hiszpanom w dogrywce :-D

KN...........NT

2010-07-12, 11:55
blackhunter6 napisał/a:

Więcej akcji jest w filmiku poniżej niż we wczorajszym dennym meczu. Wielki finał - 120 minut kopaniny i festiwal żółtych kartek.


Pierwsza połowa, fakt nudna, ale drugą połowę i dogrywkę fajnie się oglądało. Chyba, że ktoś się nie zna na piłce i patrzy tylko na strzelone bramki...

~PowerBoBass

2010-07-12, 12:32
Stachu Wichura napisał/a:

nikt ci nie karze oglądać na siłę



Więc Ty też nie karz (WTF?!) wszystkim oglądać na sadisticu pie**olonego meczu...

Co do kotka, to zawsze Ci tak pokazuje?

Saia

2010-07-12, 14:26
Teoretycznie każdy może wrzucić wszystko czego jeszcze nie było. Teoretycznie dopiero jak jest dobre to trafi na główną. Teoretycznie...
W praktyce po tym jak przybyła na sadola fala (sam nie wiem jak ich nazwać) dzieci? debili? Klikają na najbardziej denne filmiki i one wchodzą na główną. Nie ma co gadać czy coś jest sadystyczne czy nie. Sadyzm jest na hardzie a na główną mają wchodzić ciekawe/zabawne/interesujące rzeczy. Tyle że k***a ten gol to widział każdy kogo to interesowało i trzeba mieć odrobinę przyzwoitości , czy może inteligencji by nie wrzucać debilnych rzeczy jak i ścierwa.

bobasse napisał/a:



Więc Ty też nie karz (WTF?!) wszystkim oglądać na sadisticu pie**olonego meczu...

Co do kotka, to zawsze Ci tak pokazuje?



Ja tobie natomiast każę iść i k***a przeczytać komentarze bo już była zwrócona uwaga na ten błąd.

haremario

2010-07-12, 14:40
taa kamera ukryta w piórniku albo w ołówka dla szpiega HDTV

ko...........on

2010-07-12, 14:51
no ale ja to wczoraj w tv oglądałem

wojtass

2010-07-12, 15:11
postawiłem 0,7 na Hiszpanie. Maja k***a szczęście że wygrali. BTW Web to ch*j

Diesel9.1

2010-07-12, 15:21
to musi być fake..... ciekawe w którym komentarzu ktoś profesjonalnie rozrysuje taktykę drużyny

Bl...........er

2010-07-12, 15:23
tytuł użytkownika napisał/a:

jeszcze nagrywane piórnikiem :homer:



Nagrywane pewnie profesjonalną kamerą telewizyjną ale konwertowany pralką automatyczną.

~PowerBoBass

2010-07-12, 16:19
Cytat:

Ja tobie natomiast każę iść i k***a przeczytać komentarze bo już była zwrócona uwaga na ten błąd.



Co Ty powiesz? Tak się składa, że czytam zawsze komentarze by nie pie**olić jak niektórzy. Uwagę widziałem, a sam do tego tylko nawiązałem. Kontekst mojej wypowiedzi był inny, jak na początku słusznie zauważyłeś.

Modliszka

2010-07-12, 17:55
dobrze ze jest, właśnie ten moment przespałam :-x

shaqqy

2010-07-12, 18:15
Cytat:

Dobrze prawisz. Finał był jednym z najgorszych meczów tych mistrzostw i najgorszy finał jaki oglądałem.



Zgadzam się, finał był strasznie słaby, emocji co w (nie)pamiętnym meczu Paragwaj - Japonia tych mistrzostw, ostanie 4 minuty były faktycznie emocjonujące.

Cytat:

A ja cieszę się z jednego. Wszyscy tak w Robbena wierzyli, a dwie sety tak sp***olił, że do końca życia będą wieszać na nim psy :mrgreen: gwiazda jednego sezonu i tyle.



Hehe akurat Robben, był najlepszy z całej ekipy Holandii, fakt zj***ł setki ale zobacz jak był bezapelacyjnie najszybszy, najgrozniejszy, najlepiej się wciskał między obrońców i bodaj wszystkie jego strzały były w światło bramki. Gwiazda jednego sezonu? pie**olenie, robben miał wiele świetnych okresów piłkarskich, w realu mu jedynie nie szło to fakt, ale real ma zj***ną politykę gry i rozporządzania piłkarzami.


Co do idei "sadystyczności" filmików które mają się pojawiać na tym serwisie... Zawsze myślałem że Sadistic to portal zawierający czarny humor, natomiast słowo sadistic nie wskazuje że coś ma koniecznie BYĆ sadystyczne to tylko nazwa, która wielu (błędnie) traktuje. Ale dlatego też takie filmiki nie powinny sie pojawiać. I wcale nie mam na myśli o filmikach stricte z harda, bo akurat nie podnieca mnie pokazywanie flaków.

swater

2010-07-12, 22:25
widzę w ciekawą stronę zmierza sadistic - po tym, jak to jest kurewsko sadystyczny filmik

alorkar

2010-07-31, 22:54
Gawith napisał/a:


Dobrze prawisz. Finał był jednym z najgorszych meczów tych mistrzostw i najgorszy finał jaki oglądałem.

A ja cieszę się z jednego. Wszyscy tak w Robbena wierzyli, a dwie sety tak sp***olił, że do końca życia będą wieszać na nim psy :mrgreen: gwiazda jednego sezonu i tyle.



ojej :( sfrustrowany MUłek?