18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zwrócił uwage policjii

PanJacekPierwszy • 2016-11-10, 14:33
Tylko uwagę zwrócił policjii że parkują na zakazie, a nie mają interwencjii tutaj filmik :roll: :roll: :roll:

KrisCFC

2016-11-10, 14:38
Tak "zwrócił uwagę"... widać, że człowiek z wyższych sfer. :amused:

wertuqq

2016-11-10, 14:46
j***ne osiedlowe sebixy. Spróbowali by takich numerów z milicją w PRL, to by na dupie nie usiedli z miesiąc.

pazuzu

2016-11-10, 14:53
Kolejne buraki w piżamowych spodniach kozaczą. na miejscu tych gliniarzy to bym go zawinął na dołek i dał porządny wpie**ol. Filmik oczywiście z dupy bo nie od początku i ch*j wiadomo co sie działo wcześniej

kalijanek

2016-11-10, 15:20
może jechać dalej do domu czy tam do budy hehehe dobre

nwonigers

2016-11-10, 15:27
kris k***iu nie oceniaj ludzi po wygladzie. to ze ma dresy zalozone to nie znaczy ze to typowy sebix. ty chodzisz 24h na dobie w garniaku albo jeansach?

Loaloa

2016-11-10, 15:45
Stare, dobre ZOMO nie wdawało się w słowne utarczki z patologią, tylko podejmowało interwencję.

Ko...........ki

2016-11-10, 15:54
nwonigers napisał/a:

kris k***iu nie oceniaj ludzi po wygladzie. to ze ma dresy zalozone to nie znaczy ze to typowy sebix. ty chodzisz 24h na dobie w garniaku albo jeansach?


pojade klasykiem:

Nie spinaj się bo ci się paski z dresu odkleją. :mrgreen:

xCordian

2016-11-10, 16:04
pazuzu napisał/a:

Kolejne buraki w piżamowych spodniach kozaczą. na miejscu tych gliniarzy to bym go zawinął na dołek i dał porządny wpie**ol. Filmik oczywiście z dupy bo nie od początku i ch*j wiadomo co sie działo wcześniej



Może i nawet chcieli to zrobić...... Ale k***a się w ch*ja leci na egzaminach sprawnościowych, bo czasami jak widzę tych pie**olonych pączków, to chyba mają takie same kryteria by dostać "A" w Komisji Wojskowej. Dwa jajka ? Są ! Rozróżnia kolory ? ta ! widzi literki z 5 kroków ? no k***a ślepy by widział. Wiec dlaczego mają nie kozaczyć jak to jakieś p*zdy z pałami, a nie Policja. Nie mam nic do nich ale system to :kupa:

o k***a jakie RAGE :snajper2:

nwonigers

2016-11-10, 17:14
upup pudlo. nie jestem dresem

~DMT

2016-11-10, 17:25
k***a jestem oburzony, co a j***na patologia. Powinno się napie**alać pałami i patrzeć czy równo puchnie.








spoiler

BKKWK

2016-11-10, 17:33
MaszAyahuaskę napisał/a:

A radiowóz rozkręcić na części :amused



Gdybyś wiedział, w jakim stanie są obecnie radiowozy polskiej policji... Cud, że jeszcze jeżdżą, więc wartość części też znikoma. :D

Ostatnio wyczytałem, że wyciągają z garaży stare Octavie (pierwszej generacji), bo nie opłaca się naprawiać C'eedów i innych nowszych modeli. Idioci rozpisali przetarg na turbodiesle, ale radiowozy są tak zajeżdżone, że naprawa turbo wynosi więcej niż wartość samochodu. :D

tarcer123

2016-11-10, 17:57
Powiem tak. W to że zwrócił TYLKO uwagę to nie chce mi się wierzyć. Ale druga strona medalu jest taka że niestety policja godna zaufania nie jest.

garota

2016-11-10, 19:27
Po tych komentarzach stwierdzam że ludzie dali by sobie wsadzić pałę w dupę, tylko dlatego że po drugiej stronie stoi policja. Tacy jak wy pewnie stoją jak kołki, nawet jakby wasze dziecko pakowali do samochodu za wyplucie gumy na ulicę. Zomo? Czyli fajnie było że napie**alali młodzież za to że nie chcieli np. cenzury? Przyznam że jestem w szoku. Jeżeli to nie są komentarze podstawionych kurew policyjnych czy ich rodzin, to Polacy są lemingami. Zwrócić uwagę policji powinien móc KAŻDY! A jeżeli policja nie robi nic złego powinna normalnie to wytłumaczyć. Bronicie ich a patrzcie jak się obsrali. Ci ludzie mają bronić właśnie was i waszych dzieci a nie potrafią poradzić sobie ze zwykłym gamoniem. Tak samo jak oni jesteście żałośni.

Ri...........to

2016-11-10, 21:23
UP
Prawilniak na 100% nie lubisz psiarni
ale jak cie przyjebię to pierwszy po pały zadzwonisz ;) internety napinacz
ps bitch please nie odpisuj ;)