18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zwolennik i przeciwnik...

Halman • 2020-11-07, 12:51

czyli wymiana argumentów...

Asuritta

2020-11-07, 12:56
divide et impera dziel i rządź


Debilne jednostki łatwo skłócić ze sobą aby nie widziały prawdziwego wroga ... który ich legalnie morduje, okrada, niewoli...

Besteher

2020-11-07, 12:57
Kiedy na siłę chcesz pokazać jaki ty to jesteś "inny" od zwykłego szarego społeczeństwa

BolekMaku

2020-11-07, 13:01
Płaskkoziemcy i antymaseczkowcy do jednego wora. Jestem poliglota ale za k***ę nie wiem w jakim on języku mówi. Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.

Halman

2020-11-07, 13:05
BolekMaku napisał/a:

Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.


to drugie mistrzu

dżonyłojlker

2020-11-07, 13:07
Asuritta napisał/a:

Debilne jednostki łatwo skłócić ze sobą aby nie widziały prawdziwego wroga ... który ich legalnie morduje, okrada, niewoli...



Rothschildowie i spółka :roll:

garota

2020-11-07, 13:17
BolekMaku napisał/a:

Płaskkoziemcy i antymaseczkowcy do jednego wora. Jestem poliglota ale za k***ę nie wiem w jakim on języku mówi. Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.



A lemingi twojego pokroju to wora i do rzeki. System cię r*cha w dupę czarnym ku*asem a ty tylko wzdychasz...

BolekMaku

2020-11-07, 13:54
garota napisał/a:


A lemingi twojego pokroju to wora i do rzeki. System cię r*cha w dupę czarnym ku*asem a ty tylko wzdychasz...



Z całym szacunkiem proszę Pana Garota, nikt mnie nie r*chał a tym bardziej czarny murzyn z czarnym ku*asem. Może Ciebie przyduszali garotą za młodu? Wszystkiego dobrego.

Halman napisał/a:

to drugie mistrzu



Portugalsko- brazylijski jest bardziej zrozumiały niż portugalski. Bo więcej jest materiału z tej pięknej amerykańskiej matni. Dzieki.

ProVVe

2020-11-07, 14:01
BolekMaku napisał/a:

Płaskkoziemcy i antymaseczkowcy do jednego wora. Jestem poliglota ale za k***ę nie wiem w jakim on języku mówi. Już załapałem to nasza kochana Brazylia lub Portugalia.



cwe*e z maskami tak mają... Naszczasz im do mordy powiesz, że deszcz i będzie sie cieszył jeden z drugim.

Ostatni raz wytłumacze takim niedojebom jak ty. Maska ci nie pomoze... robisz cwe*u zakupy i dotykasz paczek, chodzi po swiecie gdzie jest wirus, sa inni ktorzy go maja lub mieli... Zaslaniasz ryj od wirusów, ale przynosisz go na calym ciele j***ny matole.... Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie. Jedyne co sie zmienilo to liczba pie**olonych debili twojego pokroju . Srebro przeciw orzechom, ze masz przecietny iloraz inteligencji i nic konstruktywnego nie wnosisz do spoleczenstwa oprocz tego swojego pie**olenia. Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu

Budrys2000

2020-11-07, 14:05
Co sie k***a z nami, ludźmi, stało..... :-|


Żartowalem, dobrze jest ;-)

BolekMaku

2020-11-07, 14:09
ProVVe napisał/a:


cwe*e z maskami tak mają... Naszczasz im do mordy powiesz, że deszcz i będzie sie cieszył jeden z drugim.

Ostatni raz wytłumacze takim niedojebom jak ty. Maska ci nie pomoze... robisz cwe*u zakupy i dotykasz paczek, chodzi po swiecie gdzie jest wirus, sa inni ktorzy go maja lub mieli... Zaslaniasz ryj od wirusów, ale przynosisz go na calym ciele j***ny matole.... Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie. Jedyne co sie zmienilo to liczba pie**olonych debili twojego pokroju . Srebro przeciw orzechom, ze masz przecietny iloraz inteligencji i nic konstruktywnego nie wnosisz do spoleczenstwa oprocz tego swojego pie**olenia. Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu



Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

McQurwa

2020-11-07, 14:11
Cel osiągnięty, społeczeństwo i narody podzielone

Ghost39

2020-11-07, 14:16
ProVVe napisał/a:

cwe*e z maskami tak mają... Naszczasz im do mordy powiesz, że deszcz i będzie sie cieszył jeden z drugim.
Ostatni raz wytłumacze takim niedojebom jak ty. Maska ci nie pomoze... robisz cwe*u zakupy i dotykasz paczek, chodzi po swiecie gdzie jest wirus, sa inni ktorzy go maja lub mieli... Zaslaniasz ryj od wirusów, ale przynosisz go na calym ciele j***ny matole.... Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie. Jedyne co sie zmienilo to liczba pie**olonych debili twojego pokroju . Srebro przeciw orzechom, ze masz przecietny iloraz inteligencji i nic konstruktywnego nie wnosisz do spoleczenstwa oprocz tego swojego pie**olenia. Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu



Cepie. Kura już inteligentniejsza od ciebie jest. Maseczka nie chroni ciebie! Chyba że nosisz specjalistyczne jak N95. Maseczka chroni innych. Przed twoimi drobinkami płynów ustrojowych, które mogą zawierać w sobie wirus i zostają na maseczce zmniejszając ilość i zasięg rozgoszczenia wirusa.

Ni...........ny

2020-11-07, 14:28
Ghost39 napisał/a:

Cepie. Kura już inteligentniejsza od ciebie jest. Maseczka nie chroni ciebie! Chyba że nosisz specjalistyczne jak N95. Maseczka chroni innych. Przed twoimi drobinkami płynów ustrojowych, które mogą zawierać w sobie wirus i zostają na maseczce zmniejszając ilość i zasięg rozgoszczenia wirusa.



To jest zbyt skomplikowane, musisz to ubrać w prostsze słowa żeby dotarło.
Coś w tym stylu :kawa:


Juzwa

2020-11-07, 14:42
ProVVe napisał/a:

Nie ma zagrozenia poniewaz pozwalaja aby transport i biznesy sie krecily... Ilosc zgonow taka sama lub nizsza niz lata wczesniej, liczba chorych na grype najnizsza od lat (ciekawe dlaczego). wirus jest byl i bedzie.





Ghost39 napisał/a:

Nie pozdrwaiem i oby ten wirus zabral cie na ostatnia przejazdzke w zyciu



Jakoś tak przeczysz sam sobie w jednym wpisie. To jak to jest z tym zagrożeniem? Jest czy nie ma.