18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zwieracze puściły

Rozchędażacz • 2020-09-16, 00:27
A inni niech cierpią ;-)


Znawca_Cipek

2020-09-16, 00:42
Ech...Przegrywy zyciowe. Siedza na kasie czy innej produkcji, albo w korpo i robia cale zycie na swojego pana w robocie, ktorej nienawidza. Nawet mi ich nie zal. Czekaja tylko na upragniony piatek piateczek piatunio, zamiast cieszyc sie zyciem. Sral ich pies.

piterzaut

2020-09-16, 01:05
Znawca_Cipek napisał/a:

Ech...Przegrywy zyciowe. Siedza na kasie czy innej produkcji, albo w korpo i robia cale zycie na swojego pana w robocie, ktorej nienawidza. Nawet mi ich nie zal. Czekaja tylko na upragniony piatek piateczek piatunio, zamiast cieszyc sie zyciem. Sral ich pies.



Chyba lepiej tam, niż na bezrobociu, albo w jakiejś patoli i żebrać w MOPSie. Nie każdy jest mistrzem finansjery, lub fachowcem, rzemieślnikiem , a do gara włożyć coś trzeba.

burn1878

2020-09-16, 05:02
up.

wy tu jakieś wywody o finansach, a mnie wzięło na filozoficzne rozkminy dotyczące tego, ile to dni trzeba nosić w sobie boba, by tak przycisnęło, że srasz podczas chodu czymś wystarczająco twardym, że będzie to w stanie przelecieć bokiem przez gacie i całą długość spodni. No i właśnie, jak luźne trzeba nosić gacie by ten bob mógł się wydostać? A może nie miał wcale gaci? A może to tylko jego fetysz lub hobby gubić kasztany po sklepach? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi.

35i

2020-09-16, 06:39
Kombatantowi przypomniały się czasy wojny i zaminował teren.

Kamil3l

2020-09-16, 09:56
Śliski temat taka kupa.

szpyra11

2020-09-16, 11:04
[quote="Znawca_Cipek"]Ech...Przegrywy zyciowe. Siedza na kasie czy innej produkcji, albo w korpo i robia cale zycie na swojego pana w robocie, ktorej nienawidza. Nawet mi ich nie zal. Czekaja tylko na upragniony piatek piateczek piatunio, zamiast cieszyc sie zyciem. Sral ich pies.

Dzięki takim ludziom nosisz swoje oryginalne ciuchy i możesz wyjść na zakupy.
P.S. j***ł cię pies