18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zważ co pokazujesz...

Halman • 2020-11-21, 03:35

i kultowa reakcja że aż "ohoho"...

notak

2020-11-21, 10:59
piwko za wątek muzyczny, niektórych wkórwi a innych zapozna z twórczością legendy,
a nie jakiśtam Kazik

Rozjebie

2020-11-21, 11:46
notak napisał/a:

piwko za wątek muzyczny, niektórych wkórwi a innych zapozna z twórczością legendy,
a nie jakiśtam Kazik



Kazik i Bayerfull to gówno z tego samego kibla

Pralpunkt

2020-11-21, 13:05
Ja pie**ole teraz będziecie nas katować disco polo rozumiem że tu nie ma miękkiej gry ale k***a nie bodzcie aż takimi sadolami

htp

2020-11-21, 13:10
Coordinator napisał/a:

Kazik i Bayerfull to gówno z tego samego kibla



Jeśli niektórzy żyją w kiblu, to nie widzą różnicy.

notak

2020-11-21, 15:20
Coordinator napisał/a:

Kazik i Bayerfull to gówno z tego samego kibla



nie przesadzaj,
na weselach słuchało się bajera,
na imprezach naj***nych kazika,

każdy może śpiewać, czasem lepiej czasem gorzej

ale za zjebów uważam tych, którzy zamiast śpiewać pie**olą o polityce

shoe5maker

2020-11-21, 15:40
Poświęciłeś się oglądając podczas montowania.

Rozjebie

2020-11-21, 16:40
htp napisał/a:

Jeśli niektórzy żyją w kiblu, to nie widzą różnicy.



Co za przymuł... Dobra, to trochę prościej dla mentalnego plebsu - JEDEN kibel, RÓŻNE gówna. Teraz cos tam w stykach trybi? Może jeszcze trochę prościej: Kazik to rozwolnienie, a Bayerfull to knot po dwudniowym zatwardzeniu. Nigdzie nie powiedziałem, ze nie widzę różnicy, ośle.

notak napisał/a:

nie przesadzaj,
na weselach słuchało się bajera,
na imprezach naj***nych kazika



Zwykle na weselach puszczają po trochu z każdego gatunku. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby para młoda męczyła gości jednym gatunkiem. Jednak nawet jeśli trafiłbym na disco-polowe, albo "kazikowe" wesele, to myślę, ze raczej skupiłbym się na wspólnej zabawie, a nie na wk***ianiu. W końcu na wesele nie chodzi się posłuchać muzyki :)

Halman

2020-11-21, 16:49
Coordinator,

Coordinator napisał/a:


Zwykle na weselach puszczają po trochu z każdego gatunku. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby para młoda męczyła gości jednym gatunkiem. Jednak nawet jeśli trafiłbym na disco-polowe, albo "kazikowe" wesele, to myślę, ze raczej skupiłbym się na wspólnej zabawie, a nie na wk***ianiu. W końcu na wesele nie chodzi się posłuchać muzyki



Stary,., ty to wesele chyba przez okno widziałeś przechodząc koło domu weselnego... już przerabiałem nonstop discopolo lub playlistę ich troje bo sie tak właśnie młodym podoba, czy nawet golce... ( 5 minut młodych k***a, nie? każdy wytrzyma nawet babcia Józefa), Raz tylko mi zaimponowali obywatelem GC - nie pytaj o polskę.

Rozjebie

2020-11-21, 17:00
Halman napisał/a:

, Stary,., ty to wesele chyba przez okno widziałeś... już przerabiałem
nonstop discopolo lub playlistę ich troje bo sie tak właśnie młodym podoba, czy nawet golce... ( 5 minut młodych k***a, nie? każdy wytrzyma nawet babcia Józefa), Rza tylko mi zaimponowali obywatelem GC - nie pytaj o polskę.



A do głowy ci nie przyszło, ze w mojej rodzinie i wśród znajomych, a wiec w kręgach, w których uczestniczy się w weselach, mogło nie być wieśniaków?
Raz słyszałem z opowieści, ze para młoda ustaliła żeby puszczać tylko dubstep i drum and bass. I po toastach i zjedzeniu posiłku wszyscy się zmyli... Ustalanie takich "twardych" reguł na swoim weselu to głupota.

Halman

2020-11-21, 17:05
Coordinator napisał/a:

A do głowy ci nie przyszło, ze w mojej rodzinie i wśród znajomych, a wiec w kręgach, w których uczestniczy się w weselach, mogło nie być wieśniaków?
Raz słyszałem z opowieści, ze para młoda ustaliła żeby puszczać tylko dubstep i drum and bass. I po toastach i zjedzeniu posiłku wszyscy się zmyli... Ustalanie takich "twardych" reguł na swoim weselu to głupota.


stary.. to jest standart/skandal... muzyka po pierwszym "romantycznym" tańcu to w 98% muzyka łatwa, lekka, łatwa i przyjemna oraz łatwa i przyjemna. Tu nie chodzi o poziom wieśniactwa a zabawę juz po kilku głębszych kieliszkach. Tacy sa polacy i mówi ci to ktoś kto wesel tyle juz obskoczył z kamerą i lustrem że głowa mała. Wogóle co ludzie odpie**alają na takich zamkniętych imprezach to głowa mała i podziw że matryca nie pękła na dwoje... :amused:

christoff

2020-11-21, 22:07
Akimbo widzę chyba po raz pierwszy. Za to leci piwko.