18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ZUS

qismo1 • 2015-07-22, 20:59
"Słyszałem, że Warren Buffet chce kupić polski ZUS. Chce z tego zrobić sieć luksusowych hoteli."




Zaj***ne z jednego forum.

bialawitz

2015-07-22, 21:05
Biedne jak Polska

kwasix

2015-07-22, 21:18
@up
Ale jak prawdziwe..

chester

2015-07-23, 00:42
Nie stać ich. Nikogo nie stać...

Lysack

2015-07-23, 08:33
Genialne w swojej prostocie :)

Nie stać go oczywiście na kupienie ZUSu razem z jego długami i zobowiązaniami.

Dlatego, żeby kupić budynki, ZUS musiałby najpierw zostać zlikwidowany. Do tego celu musiałby "urządzić zajebistą kampanię któremuś z Korwinowatych", a w rzeczywistości odpowiednio zmanipulować wybory.

Wtedy tylko poczekać na sprzedaż budynków. Ustawiając wybory, ma już wtyki wśród rządzących, więc jak to się już w Polsce zdarzało, możliwe będzie kupienie biurowców na jakimś grouponie w promocji po 1$ za sztukę, jak się weźmie wszystkie.

Jeśli odpowiednio zadba o dalszą wypłatę obecnych zobowiązań, to wielu klientów będzie do niego przychodzić w ramach wdzięczności za zlikwidowanie bankruta.

Moim zdaniem lepiej jednak byłoby biurowce przerobić na apartamentowce i bloki mieszkalne. Na początku emerytury wypłacać z kasy za wynajem i czekać aż się zwróci.

Sam bym tam k***a zamieszkał, gdyby ktoś odj***ł taki numer :D

KolekcjonerDobrego

2015-07-23, 16:46
myślałem, że szuka KOSZTÓW
oni by nawet Buffeta z torbami puścili

lysy78

2015-07-23, 19:08
czemu przeczytałem
sieć luksusowych burdeli???

radzik05

2015-07-23, 21:09
Zapłać

Uklęknij

sp***alaj

KolekcjonerDobrego

2015-07-23, 22:25
Lysack napisał/a:

Genialne w swojej prostocie :)

Nie stać go oczywiście na kupienie ZUSu razem z jego długami i zobowiązaniami.

Dlatego, żeby kupić budynki, ZUS musiałby najpierw zostać zlikwidowany. Do tego celu musiałby "urządzić zajebistą kampanię któremuś z Korwinowatych", a w rzeczywistości odpowiednio zmanipulować wybory.

Wtedy tylko poczekać na sprzedaż budynków. Ustawiając wybory, ma już wtyki wśród rządzących, więc jak to się już w Polsce zdarzało, możliwe będzie kupienie biurowców na jakimś grouponie w promocji po 1$ za sztukę, jak się weźmie wszystkie.

Jeśli odpowiednio zadba o dalszą wypłatę obecnych zobowiązań, to wielu klientów będzie do niego przychodzić w ramach wdzięczności za zlikwidowanie bankruta.

Moim zdaniem lepiej jednak byłoby biurowce przerobić na apartamentowce i bloki mieszkalne. Na początku emerytury wypłacać z kasy za wynajem i czekać aż się zwróci.

Sam bym tam k***a zamieszkał, gdyby ktoś odj***ł taki numer :D



w naszej bananowej republice robi się inaczej:

wydziela się podmiot zewnętrzny do którego wnosi się nieruchomości celem zarządzania i takie tam pie**olenie a później to już z górki - upadłość, przejęcie, zmiana właściciela jak tam sobie życzysz.

Gandalf8

2015-07-24, 00:49
Może sieć burdeli byłaby lepszą inwestycją? Mniej trzeba by było zmieniać