18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zupa Cebulowa

Nikt_nie • 2021-09-02, 09:32
Dziś w moim zakładzie pracy takie oto specjalne danie jest serwowane :)







Żadna antyreklama, na pewno spróbuje, kolega nagra film ze spożycia :D

Nikt_nie

2021-09-02, 12:18
radek225 napisał/a:

Zapie**alam na tirach i studiuje żeby za 5 lat już na nich nie zapie**alać. Zapie**alasz w jakimś korpogównie za 3 200 brutto bo nie masz kasy żeby zrobić prawo jazdy na C+E
Skoro mój rozporek jest zapięty to dlaczego twoja gęba jest otwarta?



Oj zabolało szeryfa, jebaj na tirach... już pewnie tam zostaniesz.

Nie korpo gównie, tylko największej fabryce samochodów w Polsce kmiocie :D zapraszam do PSA Stellantis w Gliwicach, załatwie Ci robotę na sprzątaniu kibli, nie będziesz musiał już obciągać na tirach.

radek225

2021-09-02, 12:21
Nikt_nie napisał/a:

Oj zabolało szeryfa, jebaj na tirach... już pewnie tam zostaniesz.
Nie korpo gównie, tylko największej fabryce samochodów w Polsce kmiocie zapraszam do PSA Stellantis w Gliwicach, załatwie Ci robotę na sprzątaniu kibli, nie będziesz musiał już obciągać na tirach.



To jebaj w fabryce samochodów za 1/3 mojej wyplaty kmiocie do usranej śmierci. Wrzucasz jakieś gówno i płaczesz jak trzecioklasista że nikt się nie śmieję i nie klepie po plecach i nie krzyczy: "Jezu, dawno się tak nie obśmiałem".

Nikt_nie

2021-09-02, 12:35
radek225 napisał/a:

To jebaj w fabryce samochodów za 1/3 mojej wyplaty kmiocie do usranej śmierci.



Haha, wolę mniejsza kasę, pracę umysłową, normalne godziny pracy i tworzyć coś dzięki czemu masz wogóle pracę

vs

Obciąganie na trasie, połyki na parkingach, szeryfowanie i pie**olenie jak będę miał kiedyś dobrze jak się nie zesram i jeśli wogóle zdam cokolwiek bo nie wiem czy od jazdy na wprost mózg mi nie wysechł na wiór.

Jebaj !! !!

radek225 napisał/a:

To jebaj w fabryce samochodów za 1/3 mojej wyplaty kmiocie do usranej śmierci. Wrzucasz jakieś gówno i płaczesz jak trzecioklasista że nikt się nie śmieję i nie klepie po plecach i nie krzyczy: "Jezu, dawno się tak nie obśmiałem".



Ehhh.... Tępy jesteś, temat albo się przyjmie albo nie, o tym zdecyduje społeczność, a nie taki " Drogowy Szeryf Lachociąg " Jak Ty :)

a z tego co widzę to jesteśmy w tym samym wieku i już na starcie to co dla mnie jest podłogą dla ciebie jest sufitem.

Naraaaa :)

radek225

2021-09-02, 12:36
Nikt_nie napisał/a:

Haha, wolę mniejsza kasę, pracę umysłową, normalne godziny pracy i tworzyć coś dzięki czemu masz wogóle pracę
vs
Obciąganie na trasie, połyki na parkingach, szeryfowanie i pie**olenie jak będę miał kiedyś dobrze jak się nie zesram i jeśli wogóle zdam cokolwiek bo nie wiem czy od jazdy na wprost mózg mi nie wysechł na wiór.
Jebaj !! !!
Ehhh.... Tępy jesteś, temat albo się przyjmie albo nie, o tym zdecyduje społeczność, a nie taki " Drogowy Szeryf Lachociąg " Jak Ty



Wolę większą kasę którą zainwestuje w studia aby później otworzyć swoją kancelarię. To zapie**alaj dalej w swojej fabryce francuskich wyrobów samochodopodobnych. Za 20 lat może awansujesz na kierownika taśmy produkcyjnej za 200 zł więcej i 5x większe obowiązki + uścisk ręki szefa. A obciąga i szeryfuje twój stary, teraz masz traumę i w każdym zdaniu piszesz że kierowca ciężarówki obciąga i szefuje. Jesteś zbyt głupi żeby prowadzić zestaw, bo wbrew pozorom też trzeba wiedzieć jak jeździć ciężarówką po mieście czy podjechać pod rampę. Ale za 5 lat zmieniam dresy na garnitur, a ty zapie**alaj w swojej fabryczce dalej tępy fizolu

Jokerd

2021-09-02, 12:42
Ej, j***ne biedaki - wyjedzcie dalej niz kaczystan to zobaczycie co to sa prawdziwe, godne pieniadze, za ktore pozyjecie na poziomie. I nie mowie o sprzataniu kibli czy wycieraniu osranych dup bylym SSmanom.
Macie leb na karku to stac was na wiecej gdzie mozecie byc docenieni i naprawde cos MiEC.
A tak skaczecie sobie do gardel - jeden bo ma 4 kola i napie**ala swiatek piatek na tirach, a drugi bo ma 3 i mysli ze jest miliarderem bo siedzi za biurkiem.
Przykro mi ale wasze 2,3,4 czy nawet 5 tysi polskich zlotowek jest ch*ja warte (pewnie wiecie to robiac zakupy w biedrze chociazby) i niewspolmierne do wysilku ktory w to wkladacie.. i jeszcze w imie takiego szamba skaczecie sobie do gardel, ja pie**ole…

Nikt_nie

2021-09-02, 12:46
radek225 napisał/a:

Wolę większą kasę którą zainwestuje w studia aby później otworzyć swoją kancelarię. To zapie**alaj dalej w swojej fabryce francuskich samochodów. Za 20 lat może awansujesz na kierownika taśmy produkcyjnej za 200 zł więcej. A obciąga i szeryfuje twój stary, teraz masz traumę i w każdym zdaniu piszesz że kierowca ciężarówki obciąga i szefuje. Jesteś zbyt głupi żeby prowadzić zestaw, bo wbrew pozorom też trzeba wiedzieć jak jeździć ciężarówką po mieście czy podjechać pod rampę. Ale za 5 lat zmieniam dresy na garnitur, a ty zapie**alaj w swojej fabryczce dalej tępy fizolu



Napisz normalnie że "Studiuję Prawo" xD

Dobrze ze zacząłeś studia, widocznie sam doszedłeś do wniosku że "ile można j***ć na tych Tirach"

Dąż do celu, będę czekał na mecie :)

Ps.
Czytaj ze zrozumieniem, z praca fizyczna nie mam nic wspólnego od co najmniej 8lat , chyba że mowa tu o siłowni po pracy to jak najbardziej.

Ps. 2

Nie sraj żarem, szerokości i powodzenia :D

Jokerd napisał/a:

Ej, j***ne biedaki - wyjedzcie dalej niz kaczystan to zobaczycie co to sa prawdziwe, godne pieniadze, za ktore pozyjecie na poziomie. I nie mowie o sprzataniu kibli czy wycieraniu osranych dup bylym SSmanom.
Macie leb na karku to stac was na wiecej gdzie mozecie byc docenieni i naprawde cos MiEC.
A tak skaczecie sobie do gardel - jeden bo ma 4 kola i napie**ala swiatek piatek na tirach, a drugi bo ma 3 i mysli ze jest miliarderem bo siedzi za biurkiem.
Przykro mi ale wasze 2,3,4 czy nawet 5 tysi polskich zlotowek jest ch*ja warte (pewnie wiecie to robiac zakupy w biedrze chociazby) i niewspolmierne do wysilku ktory w to wkladacie.. i jeszcze w imie takiego szamba skaczecie sobie do gardel, ja pie**ole…



Ej Ty świeżak, nie wpie**alaj się xD

radek225

2021-09-02, 12:52
Jokerd napisał/a:

Ej, j***ne biedaki - wyjedzcie dalej niz kaczystan to zobaczycie co to sa prawdziwe, godne pieniadze, za ktore pozyjecie na poziomie. I nie mowie o sprzataniu kibli czy wycieraniu osranych dup bylym SSmanom.
Macie leb na karku to stac was na wiecej gdzie mozecie byc docenieni i naprawde cos MiEC.
A tak skaczecie sobie do gardel - jeden bo ma 4 kola i napie**ala swiatek piatek na tirach, a drugi bo ma 3 i mysli ze jest miliarderem bo siedzi za biurkiem.
Przykro mi ale wasze 2,3,4 czy nawet 5 tysi polskich zlotowek jest ch*ja warte (pewnie wiecie to robiac zakupy w biedrze chociazby) i niewspolmierne do wysilku ktory w to wkladacie.. i jeszcze w imie takiego szamba skaczecie sobie do gardel, ja pie**ole…



Jako kierowca międzynarodowy zarabiasz więcej na ciężarówce niż te 5, 6, czy 7 koła. Co nie zmienia faktu że na zachodzie pracując nawet jako zwykły robotnik zarabiasz tyle że stać cię na wszystko i jeszcze odkładasz. Pod warunkiem że nie jesteś Polakiem. Jeśli nie jesteś specjalistą w jakiejś wąskiej dziedzinie, to na zachodzie jesteś zwykłym psem i śmieciem. Popychadłem takim jak Rumuni czy Ukraińcy. Dlatego chcę się wykształcić i w swoim kraju zostać kimś.

Nikt_nie napisał/a:

Napisz normalnie że "Studiuję Prawo" xD
Dobrze ze zacząłeś studia, widocznie sam doszedłeś do wniosku że "ile można j***ć na tych Tirach"
Dąż do celu, będę czekał na mecie
Ps.
Czytaj ze zrozumieniem, z praca fizyczna nie mam nic wspólnego od co najmniej 8lat , chyba że mowa tu o siłowni po pracy to jak najbardziej.
Ps. 2
Nie sraj żarem, szerokości i powodzenia
Ej Ty świeżak, nie wpie**alaj się xD



Ciężarówka jeżdżę rok rok i od początku miałem plan żeby jeździć i studiować. Nie mam zamiaru 2/3 życia spędzić za kółkiem. Praca jak dla mnie bardzo lekka (zależy od spedycji), ale zaprzedajesz swoje życie firmie w której pracujesz. Zajebista opcja żeby wyjść z długów, czy odłożyć na wymarzony samochód lub mieszkanie/dom. Fajna sprawa żeby popracować tak sobie 5 albo 10 lat ale nie całe życie. Nie sram żarem, tylko odpowiedziałem na atak. Również powodzenia, spełniaj marzenia i staraj się całe życie rozwijać.

Halman

2021-09-02, 12:58
spokój tam, nie drapać się kociarnia..

Nikt_nie

2021-09-02, 13:09
radek225 napisał/a:

Jako kierowca międzynarodowy zarabiasz więcej na ciężarówce niż te 5, 6, czy 7 koła. Co nie zmienia faktu że na zachodzie pracując nawet jako zwykły robotnik zarabiasz tyle że stać cię na wszystko i jeszcze odkładasz. Pod warunkiem że nie jesteś Polakiem. Jeśli nie jesteś specjalistą w jakiejś wąskiej dziedzinie, to na zachodzie jesteś zwykłym psem i śmieciem. Popychadłem takim jak Rumuni czy Ukraińcy. Dlatego chcę się wykształcić i w swoim kraju zostać kimś.
Ciężarówka jeżdżę rok rok i od początku miałem plan żeby jeździć i studiować



Walcz o swoje, widzę że charakteru Ci nie brakuje.

Jak będziesz w Gliwicach to się odezwij, jebniemy jakieś bro.

radek225 napisał/a:

Jako kierowca międzynarodowy zarabiasz więcej na ciężarówce niż te 5, 6, czy 7 koła. Co nie zmienia faktu że na zachodzie pracując nawet jako zwykły robotnik zarabiasz tyle że stać cię na wszystko i jeszcze odkładasz. Pod warunkiem że nie jesteś Polakiem. Jeśli nie jesteś specjalistą w jakiejś wąskiej dziedzinie, to na zachodzie jesteś zwykłym psem i śmieciem. Popychadłem takim jak Rumuni czy Ukraińcy. Dlatego chcę się wykształcić i w swoim kraju zostać kimś.
Ciężarówka jeżdżę rok rok i od początku miałem plan żeby jeździć i studiować. Nie mam zamiaru 2/3 życia spędzić za kółkiem. Praca jak dla mnie bardzo lekka (zależy od spedycji), ale zaprzedajesz swoje życie firmie w której pracujesz. Zajebista opcja żeby wyjść z długów, czy odłożyć na wymarzony samochód lub mieszkanie/dom. Fajna sprawa żeby popracować tak sobie 5 albo 10 lat ale nie całe życie. Nie sram żarem, tylko odpowiedziałem na atak. Również powodzenia, spełniaj marzenia i staraj się całe życie rozwijać.



Hmm, coś mi tu nie pasi, ja odpisałem na twój :/

Chyba kogoś innego trzeba pocisnąć :D

radek225

2021-09-02, 13:11
Nikt_nie napisał/a:

Walcz o swoje, widzę że charakteru Ci nie brakuje.
Jak będziesz w Gliwicach to się odezwij, jebniemy jakieś bro.



I tak od ch*jów, szeryfów, tirówek, obciagaczy przeszliśmy do piwa :D . To mnie zawsze na tej stronie rozwalało. Są firmy transportowe w Gliwicach, a właśnie chcę zmienić firmę, bo w tej nie pogodzę pracy ze studiami. Więc całkiem możliwe że może i w Gliwicach będę pracował. A piwa i pacierza nie odmawiam ;) . Apropo tirówek, to jeżdżąc po całej Europie zachodniej nie widziałem ani jednej ;) . Tylko w Polsce i na wschód od Polski stoją.

pazuzu

2021-09-02, 13:14
Nie rozumiem zagadnienia, pod daniami są wymienione alergeny a dwutlenek siarki to często używany konserwant w jedzeniu

jazio21

2021-09-02, 13:27
Przecież to wszędobylski e220, wpie**alaja go gdzie popadnie. Konserwator

wojtasbbi

2021-09-02, 13:28
radek225 napisał/a:

Wolę większą kasę którą zainwestuje w studia aby później otworzyć swoją kancelarię. To zapie**alaj dalej w swojej fabryce francuskich wyrobów samochodopodobnych. Za 20 lat może awansujesz na kierownika taśmy produkcyjnej za 200 zł więcej i 5x większe obowiązki + uścisk ręki szefa. A obciąga i szeryfuje twój stary, teraz masz traumę i w każdym zdaniu piszesz że kierowca ciężarówki obciąga i szefuje. Jesteś zbyt głupi żeby prowadzić zestaw, bo wbrew pozorom też trzeba wiedzieć jak jeździć ciężarówką po mieście czy podjechać pod rampę. Ale za 5 lat zmieniam dresy na garnitur, a ty zapie**alaj w swojej fabryczce dalej tępy fizolu



Byku, że też Ci się chce debilowi odpisywać. Olej ciepłym moczem kmiota i tyle :D

Nikt_nie

2021-09-02, 13:31
radek225 napisał/a:

I tak od ch*jów, szeryfów, tirówek, obciagaczy przeszliśmy do piwa . To mnie zawsze na tej stronie rozwalało. Są firmy transportowe w Gliwicach, a właśnie chcę zmienić firmę, bo w tej nie pogodzę pracy ze studiami. Więc całkiem możliwe że może i w Gliwicach będę pracował. A piwa i pacierza nie odmawiam . Apropo tirówek, to jeżdżąc po całej Europie zachodniej nie widziałem ani jednej . Tylko w Polsce i na wschód od Polski stoją.



No k***a raczej. Tak rozmawiają mężczyźni :D

Napisz na prv to Ci numer podeśle, się możemy kiedyś napić w Gcach.

Napisz na priv to Ci