18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zuchwały napad...

xv89 • 2022-09-21, 22:35
...dokonany przez właściciela bonusowego chromosomu.


St...........sz

2022-09-22, 08:03
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Więcej luzu. Widać jaki z ciebie macho. Chcesz kopać człowieka który dostał już wystarczającego kopniaka. Wąski nie zaimponowałeś w tym momencie. Ja bym mu dał jakiegoś batonika żeby mnie oszczędził albo zapytałbym czemu to robi bo na 100% chce komuś pomóc. Ludzie do qrwy nędzy, trochę kreatywnego myślenia.



W Polsce i innych cywilizowanych krajach i kilku mniej cywilizowanych masz rację ale w ,US trafiłby na jakiegoś zjeba ,który miałby mniej luzu ode mnie i wj***łby w niego cały magazynek. Więc tak uważam ,że kopy byłyby lepsze w tym wypadku i położeniu geograficznym bo czegoś by go nauczyły i nie odj***łby czegoś podobnego po raz drugi. Trzeba rozróżniać życie od filmu w TV. P.S Sprzedawca też za wiele luzu nie miał skoro zadzwonił po bagiety zamiast postawić batonika. Pozdrawiam

pablohasan

2022-09-22, 08:52
Przez filmiki jak ten Edyta Górniak nie może dostać orgazmu.

tomaszott

2022-09-22, 09:07
Złoto dla zuchwałych

smiech12

2022-09-22, 09:30
Na miejscu tego sprzedającego padłbym...ale ze śmiechu xD

SanEscobar94

2022-09-22, 09:33
Stołndzisz napisał/a:

Serio? 15 lat puchy dla dauniaka za pseudonapad z w ch*j zabawkowym pistoletem na wodę? Na miejscu typa wyj***łbym go na kopach ze sklepu i nawet po bagiety nie dzwonił bo po co? Ja jebie



Człowieku, proszę Cię, uspokój się!

ShamimaBegum

2022-09-22, 10:12
Hand over the chromosomes!
Oddaj chromosomy!

Kaczor68

2022-09-22, 10:13
I się nie udało. Tak to jest gdy się chodzi z nie naładowaną bronią. He he

Sm_Jaca

2022-09-22, 11:45
Chciałbym aby wszyscy napadający mieli taką staminę jak on!

MisiaXD

2022-09-22, 13:49
Stołndzisz napisał/a:

W Polsce i innych cywilizowanych krajach i kilku mniej cywilizowanych masz rację ale w ,US trafiłby na jakiegoś zjeba ,który miałby mniej luzu ode mnie i wj***łby w niego cały magazynek. Więc tak uważam ,że kopy byłyby lepsze w tym wypadku i położeniu geograficznym bo czegoś by go nauczyły i nie odj***łby czegoś podobnego po raz drugi. Trzeba rozróżniać życie od filmu w TV. P.S Sprzedawca też za wiele luzu nie miał skoro zadzwonił po bagiety zamiast postawić batonika. Pozdrawiam





Tylko j***na ciotka by atakowała niepełnosprawnych. Z daleka widać że ma zabawkę. Jak by psy wpadły to by ją pewnie wyrzucił i się rozpłakał

Zasysacz

2022-09-22, 15:06
Przeczytałem bambusowego w sumie to nie pomyłka :P