18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zi...........in

2020-06-22, 12:38
Gównoburza na temat piwa a nie zauważyli że telewizor krzywo powieszony.

muldzio

2020-06-22, 12:46
Zigrin napisał/a:

Gównoburza na temat piwa a nie zauważyli że telewizor krzywo powieszony.



gładzie też jakby byle jakie ;-)

Nikt_nie

2020-06-22, 12:48
wertuqq napisał/a:

"Mój ulubiony browar"
Zajebisty masz gust
Proponuję ci jeszcze Harnasia i VIP-a z Biedronki. Twoje kubki smakowe powinny docenić ich kunszt.



Harnaś jak zimny to spoko , VIP jak zimny obleci :)
Widocznie jestem zimnym chamem :) i ch*j , przynajmniej mogę wypić więcej za mniej xD

35i

2020-06-22, 12:49
Zigrin napisał/a:

Gównoburza na temat piwa a nie zauważyli że telewizor krzywo powieszony.



Są wieszaki regulowane we wszystkich kierunkach. tu widać, że telewizor jest odsunięty od ściany z lewej strony.

Nikt_nie

2020-06-22, 12:53
Dawajmnieto napisał/a:

Ja pie**ole, chlejecie żuherki taterki i potem naj***ny myślicie że dobrze r*chacie taką łaskę haha polecam wbijać testosteron co 4 dzień 1ml to zobaczycie co to znaczy mieć libido



Polecam również xD

Perlenbacher z Lidla jest zajebisty :) spróbujcie , polecam

ZimnyCham






j***ne burżuje za 500+ xD hahahaha

Zi...........in

2020-06-22, 13:06
35i napisał/a:

Są wieszaki regulowane we wszystkich kierunkach. tu widać, że telewizor jest odsunięty od ściany z lewej strony.



Dalej twierdzę że krzywo. Pewnie ktoś wieszał po znajomości za żubra, perłę lub kasztelana.

andrzejrobert75

2020-06-22, 13:17
ojcieckogut napisał/a:

obejrzałem zdjęcie i już wiedziałem, że w komentarzach "koneserzy" piwa będą się podniecać jaki żubr jest kiepski. Można by pomyśleć, że zapewne tacy ludzie ściągają przez pośrednika z belgi najlepsze piwa, ale w 99% przypadków piją piwa droższe o 50-80 groszy bo innych nie ma w marketach - hainekeny, książęce, budwaisery itp.
Innymi słowy - nie zesrajcie się jaśniepany.



Belgii jak już.

willoo

2020-06-22, 13:59
Ja piję książęce ... czerwony lager i złote pszeniczne to bardzo dobre piwka. Nie piłem nigdy VIP'a a żubra piłem dawno temu.. Ale podejrzewam że jak zimne będzie to by weszło.

Nyrewesa

2020-06-22, 14:02
Tania panna, tanie piwo. Jakims tam piwnym zboczeńcem nie jestem ale,, piw,, od wielkiej trójki i marketowych sikaczy nie tykam. Tylko że ja piwko od czasu do czasu piję sobie dla smaku a nie po to żeby się udziugac

Jokerd

2020-06-22, 14:19
Dawajmnieto napisał/a:

Ja pie**ole, chlejecie żuherki taterki i potem naj***ny myślicie że dobrze r*chacie taką łaskę haha polecam wbijać testosteron co 4 dzień 1ml to zobaczycie co to znaczy mieć libido


Polecam sie wybrac do lekarza i zaczac leczyc, skoro musisz wstrzykiwac sobie testosteron zeby wyr*chac dobrze panne...

OpenStreetMaps

2020-06-22, 17:02
Żubr to produkowane w Polsce niepolskie piwo

edmund

2020-06-22, 21:34
ja tam spróbowałbym ciepłego piwka, namówię Moją

RoBoTRoN

2020-06-22, 23:16
ojcieckogut napisał/a:

obejrzałem zdjęcie i już wiedziałem, że w komentarzach "koneserzy" piwa będą się podniecać jaki żubr jest kiepski. Można by pomyśleć, że zapewne tacy ludzie ściągają przez pośrednika z belgi najlepsze piwa, ale w 99% przypadków piją piwa droższe o 50-80 groszy bo innych nie ma w marketach - hainekeny, książęce, budwaisery itp.
Innymi słowy - nie zesrajcie się jaśniepany.



Jeśli nie znasz takich rodzimych browarów jak Nepomucen, Browar Zakładowy, Stu Mostów, Piwowarownia, Brodacz, Przetwórnia Chmielu, Pinta, Perun, Harpagan, czy mój ulubiony - Trzech Kumpli, to ch*ja się znasz na dobrych piwach, i nie musisz ich szukać np. w Belgii...

Czechos

2020-06-23, 09:43
Tynki to mu chyba robił pan Wiesiek spod sklepu zrobił

ojcieckogut

2020-06-23, 17:59
RoBoTRoN - no i ty jesteś tym 1% który się zna, ale pozostałe 99% się nie zna i nie musi się znać. Może mają ciekawsze zajęcia, a może po prostu nie przywiązują tak dużej wagi do tak błahej sprawy jak piwo. Ktoś kto jest koneserem kawy/herbaty//kefiru mógłby wyśmiać ciebie i twoje wybory w tych dziedzinach, ale ty zawsze możesz odpowiedzieć: ch*j ci do tego co pije.