18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zrobiłem pojebany teledsyk

wójek • 2019-08-13, 16:26
cześć Sadole,
udało mi się skończyć animowany teledysk, w którym jest prawie wszystko,
to chyba najbardziej poj***ne wideo jakie do tej pory zrobiłem i pierwsze do rapowej muzyki,
bardzo ch*jowe, czy da się przebrnąć?


p.s.
jedna ze scen:


EvilDog

2019-08-13, 17:33
Faktycznie , poj***ny, ale trzeba wspierać społeczność Sadistica + nie łatwo takie coś zrobić dlatego piwo !

wójek

2019-08-13, 17:37
EvilDog, dzięi!
zdecydowanie nie łatwo, zwłaszcza im bliżej końca, kiedy już się nie chce ;)

C0C0JUMBO

2019-08-13, 17:41
wójek napisał/a:

, dzięi!
zdecydowanie nie łatwo, zwłaszcza im bliżej końca, kiedy już się nie chce



Szacun za pracę, ale mnie się nawet tego oglądać nie chce... Po minucie uznalem za stratę czasu.

Kriski

2019-08-13, 17:57
Może z inną muzyką poeksperymentuj (byle nie dupstep) Osobiście proponowałbym jakiś rock metal progresywny czy industrial.

camson

2019-08-13, 18:03
Zawsze się zastanawiałem kto ma tyle czasu na robienie czegoś takiego. Przecież to kupa roboty, a chętnych do oglądania będzie kilku...

mazga50

2019-08-13, 18:08
Inna metoda na nabijanie oglądalności na YT? Przecież to jakieś gówno jest.

wójek

2019-08-13, 18:40
Kriski, no zazwyczaj zdarzało mi się robić teledyski pod mocniejsze granie, tu pierwszy raz coś rapowego
camson, to prawda, ja to mam tak, że dostałem trochę kasy i jednocześnie miałem rozgrzewkę przed swoją animacją, którą mam w planach zrobić, a ogarniam to w wolnym czasie, więc lubię to robić ;)

pi...........ie

2019-08-13, 18:47
Ten typ ma bardziej kwadratowe flow niż raperzy z lat '80... a za animację piwo ;)

bodzionek

2019-08-13, 18:48
Zajebiste :) Bardzo mi się podoba. Mam nadzieję, że coś więcej jeszcze się pojawi tutaj kiedyś. Jeżeli lubisz to robić to trzymaj się tego :) Też kiedyś bawiłem się animacją, moją pracą inżynierską była animacja. Jakoś po studiach jednak trafiła się inna praca i obecnie jestem programistą. Bardzo lubię to co robię teraz, ale cały czas brakuje mi jakiejś kreatywnej artystycznej pracy. Oczywiście jakoś sobie to uzupełniam robiąc różne rzeczy w domu (akwarele, żywica epoksydowa, filcowe zwierzątka, itd.), ale cały czas myślę o tym jak mogło by się to potoczyć gdybym został przy animacji i w sumie robił to co sprawiałoby mi dużo więcej satysfakcji pracując.

wójek

2019-08-13, 19:09
mazga50, to nawet nie jest mój kanał :(
piehtole_nie_robie, dzięki! kiedyś słuchałem więcej rapu, ale to dawno temu i faktycznie ten tutaj delikatnie mówiąc wydaje mi się mocno średni, inne jego kawałki siedzą mi bardziej, ale musiałem wziąć najkrótszy żeby wyrobić się z animacją
bodzionek, dzięki, tu nie wrzucam wszystkiego bo "wypie**alaj z tym gównem" (i dobrze, w końcu to sadol;) kuran, ja ostatnio się zastanawiałem czy nie lepiej było zostać programistą ;) mogę Ci polecić branie udziału w gamejamach, coś świetnego, w sumie zrobiliśmy kiedyś grę o pewnym austriackim akwareliście :hitler: , może mogła by tu się spodobać ;)

pepczak

2019-08-13, 19:39
Ile bierzesz za taki teledysk?

Szangti

2019-08-13, 19:47
2/10 te 2 za wysiłek i prace co włożyłeś