18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zrobiłem pojebany teledsyk

wójek • 2019-08-13, 16:26
cześć Sadole,
udało mi się skończyć animowany teledysk, w którym jest prawie wszystko,
to chyba najbardziej poj***ne wideo jakie do tej pory zrobiłem i pierwsze do rapowej muzyki,
bardzo ch*jowe, czy da się przebrnąć?


p.s.
jedna ze scen:


TheDragomir

2019-08-14, 03:25
Świetna praca, podoba mi się nastrój kolorystyka i zgranie obrazu z tekstem.

Może zrobimy jakąś kooperacje? Twój obraz, moja muzyka.
(Podobny klimat jeśli Ci w nim wygodnie.)

wójek

2019-08-14, 07:52
Pan_Doktur, dzięki, no starałem się taki klimat starych vhsów uzyskać, więc mtv jak najbardziej tu pasuje ;)
bonawentura, chce mi się, ale czasu ni mam tyle :(
TheDragomir, może kiedyś :) na razie jestem troche zawalony robotą, a chcę też znaleźć trochę czasu na swoje rzeczy, ale jakby co śmiało pisz :)

Ca...........on

2019-08-14, 11:49
Ja się wypowiem na temat oryginalności. Gorillaz, Cuphead i parę innych kontekstów kulturowych + niewiele dodane od siebie. I jeszcze dodać do tego symetryczną powtarzalność refrenu + warstwy wizualnej, co jest złamaniem jednej z fundamentalnych zasad odróżniających amatorów od profesjonalistów.

Najpierw się naucz, a potem pchaj na afisz, bo tylko kompromitujesz i tak niewielki talent.

Jeśli się nauczysz, to zrobisz karierę, bo dziś nie trzeba mieć supertalentu, wystarczy taki jak ty masz. Ale trzeba się uczyć. Jak się nie nauczysz, to skończysz jako support jakiegoś zakulisowego bożyszcza crackheadów w świecie polskiego hip-klopu.

wójek

2019-08-14, 11:56
Caramon, w końcu opinia eksperta! masz całkowitą rację, wyłączam komputer i idę zająć się czymś innym żeby się nie kompromitować, dziękuję, że otworzyłeś mi oczy

unreall

2019-08-16, 15:00
C0C0JUMBO napisał/a:

Szacun za pracę, ale mnie się nawet tego oglądać nie chce... Po minucie uznalem za stratę czasu.



Ja wytrzymałem 50s

Pan_Doktur

2021-07-12, 19:32
wójek napisał/a:

, w końcu opinia eksperta! masz całkowitą rację, wyłączam komputer i idę zająć się czymś innym żeby się nie kompromitować, dziękuję, że otworzyłeś mi oczy



pal sześć, ukleiłeś coś?