18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zrobiła to żeby było śmiesznie

~Sunday • 2020-01-20, 13:46

No i się udało :amused:

freaky

2020-01-20, 14:04
I milion dolarów kary dla zarządcy obiektu, który nie dostosował zabezpieczeń infrastruktury do wymagań dzieci.

dżonyłojlker

2020-01-20, 14:06
Mam nadzieję że ryży sk***ysynek skręcił sobie kark i będzie zdychał przez tydzień w męczarniach pod aparaturą.

SupremeLeader

2020-01-20, 14:17
patitati napisał/a:

Mam nadzieję że ryży sk***ysynek skręcił sobie kark i będzie zdychał przez tydzień w męczarniach pod aparaturą.



Filmik o dziecku na mostku, a ten z Tuskiem wyskakuje...

nowynick

2020-01-20, 15:39
patitati napisał/a:

Mam nadzieję że ryży sk***ysynek skręcił sobie kark i będzie zdychał przez tydzień w męczarniach pod aparaturą.



Chciałbym poznać takiego człowieka w realu, takiego sadystycznego sk***iela co wali konia na oddziale onkologii dziecięcej, sk***ysyna nad sk***ysynami, czyste zło wcielone. Nie wiem wypić browara, pogadać jaka trauma z dzieciństwa wyczyściła z uczuć, ale w realu pewnie to tylko frustrat w rurkach jesteś co pisze durne komentarze jak to życzy dziecku śmierci w męczarniach po czym pakuje plecak do szkoły...

Jabulko69

2020-01-20, 16:08
patitati napisał/a:

Mam nadzieję że ryży sk***ysynek skręcił sobie kark i będzie zdychał przez tydzień w męczarniach pod aparaturą.



Widzialem komentarze wielu zjebow na tym serwisie, i jako zjeb ktory nie lubi dzieci musze przyznac...Ty jestes koles popie**olony

Ti...........ch

2020-01-20, 16:10


Dobre to

glesner1910

2020-01-20, 16:37
patitati napisał/a:

Mam nadzieję że ryży sk***ysynek skręcił sobie kark i będzie zdychał przez tydzień w męczarniach pod aparaturą.



Masz szczęście, że matka Cię wysrała w szpitalu bo gdyby stało się to w wiosce podejrzanych etnicznie, którzy 9 miesięcy wcześniej zrobili jej nyga gang- bang to miałbyś pewnie podobną historię, do tej, którą opisałeś.

PapierowyUmysł

2020-01-20, 16:51
nowynick napisał/a:

Chciałbym poznać takiego człowieka w realu, takiego sadystycznego sk***iela co wali konia na oddziale onkologii dziecięcej, sk***ysyna nad sk***ysynami, czyste zło wcielone. Nie wiem wypić browara, pogadać jaka trauma z dzieciństwa wyczyściła z uczuć, ale w realu pewnie to tylko frustrat w rurkach jesteś co pisze durne komentarze jak to życzy dziecku śmierci w męczarniach po czym pakuje plecak do szkoły...


Nie poznasz przyjacielu, ludzie jak wyżej, czy np poligon to zwykle zera, siedzą zamknieci w swojej piwnicy i tworzą niewiarygodne historię na sadolu, a jak przyjdzie co do czego jak właśnie poligon nie pojawiają się w umówionym miejscu spotkania


:mrgreen:

EksplozjaSmaku

2020-01-20, 16:59
PapierowyUmysł napisał/a:

Nie poznasz przyjacielu, ludzie jak wyżej, czy np poligon to zwykle zera, siedzą zamknieci w swojej piwnicy i tworzą niewiarygodne historię na sadolu, a jak przyjdzie co do czego jak właśnie poligon nie pojawiają się w umówionym miejscu spotkania



Zerami sa ludzie, ktorzy poddaja sie takim prowokacjom i wypisuja takie bzdury jak ty

;-)

crackit

2020-01-20, 21:06
kandydatka na madkę roku xD

Czumrajs

2020-01-20, 23:58
To ja tak starając się zachować umiar pomiędzy zjebotatusiami srającymi nad tym, że mały spadł a tymi zjebosadystami mającymi nadzieje, ze mały kaszojadek umiera w męczarniach pozwolę sobie zauważyć, że dźwięku upadku pierwsza klasa. :D

Killzorr

2020-01-21, 11:16
patitati napisał/a:

Mam nadzieję że ryży sk***ysynek skręcił sobie kark i będzie zdychał przez tydzień w męczarniach pod aparaturą.



Podłapałeś jaka fala oburzenia nadchodzi gdy ktoś cieszy się z tragedii dziecka i liczysz na to że podk***isz ludzi czy też tatusiów jak to mówicie? I jest wiele więcej takich ludzi, nie jesteście w niczym unikatowi. Na początku to przechodziło, teraz wygląda jak żałosna próba uzyskania atencji lub wywołania gówno burzy :D

j***ne ameby, co raz więcej osób na tym portalu które zaniżają poziom, banda debili nie wnosząca nic pożytecznego. Zapewne w społeczeństwie tez nie ma z was żadnego pożytku.... a tfu wam w ryj

panar3

2020-01-21, 13:05
Killzorr napisał/a:

Podłapałeś jaka fala oburzenia nadchodzi gdy ktoś cieszy się z tragedii dziecka i liczysz na to że podk***isz ludzi czy też tatusiów jak to mówicie? I jest wiele więcej takich ludzi, nie jesteście w niczym unikatowi. Na początku to przechodziło, teraz wygląda jak żałosna próba uzyskania atencji lub wywołania gówno burzy
j***ne ameby, co raz więcej osób na tym portalu które zaniżają poziom, banda debili nie wnosząca nic pożytecznego. Zapewne w społeczeństwie tez nie ma z was żadnego pożytku.... a tfu wam w ryj



Żebyś się nie zesrał