18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zręczny dziadek

~Velture • 2017-09-29, 11:16
Jak przelać piwo do odwróconej do góry nogami szklanki i je potem wypić bez dotykania jej rękami?

Właśnie tak:


hellbwoi

2017-09-29, 11:36
@up W ramach przeciwdziałania alkoholizmowi...

Edek Łomiarz

2017-09-29, 11:45
Bez sensu. Skoro przytrzymywanie szklanki drugą szklanką jest OK, bo nie dotyka bezpośrednio dłońmi, to mógł złapać ją przez szmatkę - wyszłoby dokładnie na to samo.

janlew

2017-09-29, 12:16
nowynick napisał/a:

tylko po co?


Nie chciał tej szklanki rękami dotykać, bo była brudna. To chyba oczywiste.

Lyck

2017-09-29, 12:41
Jak mi pokazują, jak na zachodzie, walą dzban piwa w 0:45 sec, to ja sie pytam, co to za piwo co sie nie pieni, a własciciel po tak szybkim wypiciu nie wali pawia z piany wszystkimi otworami ciałą

Knegarn

2017-09-29, 12:48
@Lyck
Bo w niemczech nie ma piwa tylko szczochy.

poligon6

2017-09-29, 13:42
"Bo w niemczech nie ma piwa tylko szczochy."

I tu się mylisz, nasze piwo to siki, poza drobnymi wyjątkami. Tam w kazdym mieście takim około 20 tyś, jest przynajmniej jeden browar z tradycjami sięgajacymi XIX wieku albo dalej. Troche spustoszenia jest w dawnym DDR i na północy Niemiec ale południe i zachód piwem stoi. Co do piany, to jest ona naturalna, nie sztucznie gazowana jak u nas.

Wiewór

2017-09-29, 14:26
U nas piwowarstwo dopiero się odradza. Polacy zmądrzeli i z roku na rok coraz mniej ludzi pije obrzydliwe koncerniaki z proszku.

Novotko

2017-09-29, 18:56
o jakich niemcach gadacie jak to angol jest, a piwko pewnie australijski fosters

mygyry

2017-09-29, 20:05
Ile on lat kiblował na studiach?

elfis

2017-09-29, 21:07
tytuł powinien brzmieć,
wszystko odpie**olę aby powiedzieć innym, że nie jestem nałogowcem

HalfGod

2017-09-29, 21:22
Machnął się sk***ysyn. Niech łapie czteropak. :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:

waloos

2017-09-30, 14:56
Ludzie to jest Angol, a w Anglii w barach jest bardzo dużo piw typu Bitter, dodatkowo są one często podawane z beczki metodą grawitacyjną. Tzn nie przez schładzarkę jak u nas, tylko wkręca się kran i puszcza prosto z beki, bez nabijania cisnienia do beczki. Efektem jest piwo prawie nie schłodzone, nisko nagazowane.

A co do kogoś piszącego, że siki. To właśnie nasze koncerniaki są sikami i ta duża ilość gazu ma odwrócić uwagę od tego, że piwo smakuje jak zabarwiona woda z alkoholem.

W Polsce mamy jedne z więszkch i nowoczesniejszych browarów w Europie. Te pie**olenie w reklamach, że warzą zgodnie z dawną recepturą albo z tradycją to sobie między bajki możecie wstawić. Naszym koncerniakom bliżej do wyśmiewanych amerykańskich cieńkich piw, niż do prawdziwego piwa. Zresztą tak Lech Lite to nic innego jak kopia amerykańskiego Bud Lighta utożsamianego z wodą.

Novotko

2017-10-01, 02:42
ten Mateh to chyba sam chleje, bo browary za free rozdaje, dobry ziom.