18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

"Zorro polskich kierowców" niewinny. Jak zawsze

wiechec • 2013-08-07, 17:49
Przed sądem w Zielonej Górze zakończył się właśnie jeden z 13 procesów wytoczonych panu Emilowi, który nagrywa strażników miejskich przy pracy. Dziś sąd rozpatrywał skargę gminy Kargowa, która oskarżyła mężczyznę o narażenie miasta na straty wizerunkowe. Orzekł, że mężczyzna jest niewinny. Jak zawsze.

Trzem gminom z województwa lubuskiego wyraźnie nie podoba się, że pan Emil filmuje straż miejską. Kargowa, Nowe Miasteczko i Kożuchów skarżyły go już w związku z tym 13 razy.

- Sześć albo siedem z nich się już zakończyło i sąd przychylił się do moich racji - przyznaje pan Emil.

Katalog wykroczeń, jakich miał się zdaniem samorządowców dopuścić pan Emil, jest szeroki.

Zmora lubuskich strażników

Był już oskarżany o nękanie, narażanie miasta na straty wizerunkowe, stalking czy nawet o potrącenie funkcjonariuszki. Sąd konsekwentnie jednak uznaje go za niewinnego. W ten sposób pan Emil, znany też przez internautów jako "zorro polskich kierowców", kursuje między gminami z rozprawy na rozprawę. Mimo kolejnej porażki, przedstawiciele Kargowej rozważają właśnie odwołanie od dzisiejszego wyroku uniewinniającego.

Działają w zmowie


Zdaniem pana Emila, gminy działają w porozumieniu. Sądzi, że kolejnymi pozwami chcą zniechęcić go do dalszej działalności. Jak stwierdził, w ten sposób, mogą osiągnąć jedynie efekt odwrotny. O sprawie już zrobiło się głośno, a pan Emil nie zamierza przestać nagrywać strażników.

Za każdą sprawę płaci podatnik


Świeżo uniewinniony zwraca też uwagę na koszty tej zabawy w "kotka i myszkę". Każda przegrana przez gminy sprawa, obciąża finansowo kieszeń podatników. Rozprawy są bowiem finansowane albo przez Skarb Państwa, albo przez samorządy. Samorządowcy wyraźnie jednak nie mają zamiaru dać za wygraną, a stuprocentowa nieskuteczność ich działań wydaje się ich nie zrażać. Gmina Nowe Miasteczko właśnie wystosowała przeciwko panu Emilowi pozew wręcz bliźniaczo podobny do tego, który dziś uchylił sąd w Kargowej.

Autor: kk/zp,iga / Źródło: TVN24 Poznań

en...........an

2013-08-07, 18:21
Emil super gość. Dobrze że tępi tych złodziei.

tabaraba

2013-08-07, 18:54
Pomnik bym mu postawił.

giboN31

2013-08-07, 19:15
Może to jest celowe ciąganie go po sądach, żeby sm mogła w tym czasie cykać zdjęcia i słodko spać :D

Piwko dla pana Emila

kiper7

2013-08-07, 19:29
Są gdzieś tu jego filmiki?

Everizon

2013-08-07, 19:32
W polsce należy się kilku co najmniej lub kilkunastu takich panów Emilów. Strategicznie rozlokowanych po województwach wprowadzających sprawiedliwość tam gdzie jest bezprawie na stopniu służbowym. Tam gdzie jest chamstwo i złodziejstwo odbywa się w świetle prawa.
Pan Emil powinien prowadzić szkolenia z prawa drogowego i jak rozpoznawać oszustwa straży miejskich. I jak na nie reagować ! Zapisuję się na pierwsze szkolenie !
Pozdrawiam ! również piwko dla Emila.

ripman

2013-08-07, 19:33
Zielona Góra !!!! sillalala !!!! Falubaz !! :D

Imper3838

2013-08-07, 19:33
Może i jest nadzieja w tym kraju na sprawiedliwość.

Panie Emilu wódka dla Pana. Ma Pan co opijać. :wodka:

Everizon

2013-08-07, 19:35
kiper7 napisał/a:

Są gdzieś tu jego filmiki?



/user/TVBigos?feature=watch

zapraszam na jego kanał na youtubie. Kupę rzecz można się dowiedzieć. Najciekawsze odcinki to te w których odwiedza budynek straży miejskiej. Polecam !

albo tutaj coś mam: http://emil-tv.pl/

ripman

2013-08-07, 19:36
btw. koszt spraw to 300 zł do 1000 zł gdzies i gmina placi z pieniędzy które otrzymała o skarbu Państwa, płaci na rzecz sądu który przekierowuje pieniądze na skarb państwa wiec obrót niezły :D

hejcior

2013-08-07, 19:39
Do boju, Panie Emilu!

vede

2013-08-07, 20:04
Czekałem na to info! PIWO JAK ch*j!

wiechec

2013-08-07, 20:24
Poszukajcie sobie w necie jak to Pani funkcjonariuszka została potrącona przez Pana Emila i przypadkowo nagrywał tą sytuację jej kolega. Bareja, by nawet na to k***a nie wpadł! Już sam znalazłem:

"Wjechałem w to miejsce zgodnie z przepisami, po czym strażniczka miejska Katarzyna S. po ok. 40 minutach stwierdziła, że popełniłem wykroczenie, bo nie dostrzegłem znaku zakazu. Rzeczywiście stał, ale ustawiony tyłem do mojego kierunku jazdy. Strażniczka stanęła przed moim zderzakiem, żebym nie odjechał. Zgięła się, jakby chciała podrapać się po kolanie. W tym czasie z samochodu wyskoczył Leszek W., dzierżawca fotoradaru. Nie był jednak zainteresowany stanem kobiety, tylko nagrywaniem zdarzenia. Strażniczka udała się na obdukcję do lekarza pediatry. Prokurator uznał, że doszło do potrącenia – mówi pan Emil."

Tę sprawę też wygrał. Idioci nie pomyśleli, że on też ma kamerkę na szybie.

gali2401

2013-08-07, 20:26
Powinien teraz im wytoczyć proces za takie lecenie w ch*ja jak z tym potrceniem...