18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zoroastryzm - Ahura Mazda i Sąd Ostateczny

Gorti • 2021-06-10, 18:22
Przyjrzyjmy się bliżej zoroastryzmowi oraz objawieniu jakiego miał doznać Zaratustra.


35i

2021-06-10, 18:41
Po jaką cholerę jakiś sepleniący pacjent zakłada konto na tubie? To jakiś rodzaj terapii? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. :-D

Kominek1993

2021-06-11, 13:23
@up - a mimo to ma prawie 200.000 subskrybentów i mnóstwo wyświetleń pod każdym filmem. Skoro więc "sepleniący pacjent" ma większy posłuch, niż Ty, to chyba o Tobie świadczy, nie o nim ;)

Gość jest mega pozytywnie zakręcony i choć część jego filmów jest cholernie przegadana i zupełnie nieodkrywcza, to część z nich jest prawdziwymi perełkami.

35i

2021-06-11, 19:41
Kominek1993 napisał/a:

@up - a mimo to ma prawie 200.000 subskrybentów i mnóstwo wyświetleń pod każdym filmem. Skoro więc "sepleniący pacjent" ma większy posłuch, niż Ty, to chyba o Tobie świadczy, nie o nim
Gość jest mega pozytywnie zakręcony i choć część jego filmów jest cholernie przegadana i zupełnie nieodkrywcza, to część z nich jest prawdziwymi perełkami.



Posłuch to może mieć przełożony. To, że gimbaza łyka wszystko jak pelikany i klika o niczym dla mnie nie świadczy, no może o zidioceniu społeczeństwa. Jest takie stare powiedzenie: "Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz". Wyłączyłem po dwóch minutach, tego się nie da słuchać. Zresztą do kogo ja piszę? Do gościa, który nie potrafi zacytować czyjegoś wpisu, tylko klepie jakieś durne "up". Dobrze, że nie było XDDD.

Crusader

2021-08-13, 15:37
Dobry materiał. jak widać rozmaite religie też siebie kopiują ile wlezie. :)