18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Żonaty topielec samobójca

kolarz_12 • 2015-12-28, 01:10
Na wstępie chciałbym napisać, że jestem ratownikiem wodnym na jednym z kąpielisk nad naszym morzem. Przez parę przepracowanych sezonów niejednokrotnie brałem udział w akcjach ratunkowych, które były spowodowane naprawdę różnymi sytuacjami. Dzisiaj chciałbym opisać przypadek, podczas którego żonaty mężczyzna postanowił zakończyć swój żywot z pewnego powodu.

Akcja działa się pewnego letniego dnia tego roku. Dzień jak codzień, siedzimy sobie i czekamy na wezwanie. W końcu dostajemy długo wyczekiwany telefon o pewnej osobie, która topi się 2 km od naszej bazy. Tak więc wsiadamy na quada i jedziemy na miejsce zdarzenia. Wszystko fajnie, dojechaliśmy, wyciągnęliśmy pana z wody ledwo przytomnego. Standardowo udzieliliśmy pomocy medycznej, ale do rzeczy. Zapytaliśmy się poszkodowanego co się stało. On odparł "Ta j***na k***a chciała mnie utopić". Wraz z kolegą spojrzeliśmy się na siebie ze zdziwieniem o co chodzi. Początkowo myśleliśmy, że to była jakaś próba pomocy innej osobie przez tego pana, ale sam sobie nie poradził i ktoś inny jest jeszcze w wodzie. Na pytanie, czy ktoś był z tym panem w wodzie odpowiadał, że ta suka go zdradziła i nie ma ochoty już więcej żyć. To dało nam do zrozumienia, że była to próba samobójcza. Nasz jebnięty kolega ze złamanym sercem w kółko powtarzał "pie**olony Bałtyk, po ch*j ja tam wchodziłem, przez j***ną szmatę?" Tak więc zapakowaliśmy pana i wróciliśmy do bazy, gdzie czekała na niego już karetka.

To dało mi do zrozumienia trzy rzeczy:
Po pierwsze, że wiele kobiet to zło w czystej postaci.
Po drugie, że jest wiele osób, które nie potrafią sobie poradzić ze swoimi problemami, ale na szczęście matka natura wyposażyła nas w umiejętność samoeliminacji, dzięki czemu przetrwają tylko najsilniejsze jednostki.
Po trzecie, że każdego da się zamknąć na 2 tygodnie w psychiatryku, wystarczy tylko odpowiednio wypisać kartę pacjenta. :ok:

Cytat:

Po trzecie, że każdego da się zamknąć na 2 tygodnie w psychiatryku, wystarczy tylko odpowiednio wypisać kartę pacjenta.



Dla osób, które nie zrozumiały tego zdania, tak sobie radzimy z ch*jami, którzy podczas zakazu kąpieli idą pływać i po mimo naszych próśb o nie robienie tego potem potrzebują naszej pomocy. W ramach podziękowań od ratowników - wystarczy tylko wymyślić na szybko jakąś historię i powiedzieć ratownikom medycznym, że to była próba samobójcza. Niech ch*j sobie posiedzi z debilami, to może zmądrzeje.

Syn_Milionera

2015-12-28, 03:58
Cytat:

Po pierwsze, że wiele kobiet to zło w czystej postaci.



Ten wpis to jedna z najbardziej naciąganych teorii odnośnie tego jakie kobiety są złe. Kobiety nie są złe tylko trzeba je odpowiednio traktować, najlepiej otwartą dłonią w policzek. Po takich zabiegach prawie każda kobieta będzie kochającą dobrą partnerką.

fun88

2015-12-28, 10:57
Dobrze, że napisałeś o naciąganiu kart pacjenta, może ktoś was w tej sprawie odwiedzi.

____

2015-12-28, 12:12
Publiczne przyznawanie się do poświadczenia nieprawdy w karcie pacjenta nie jest zbyt mądre...

sSQNn

2015-12-28, 12:35
kolarz_12 napisał/a:


wystarczy tylko wymyślić na szybko jakąś historię i powiedzieć ratownikom medycznym, że to była próba samobójcza. Niech ch*j sobie posiedzi z debilami, to może zmądrzeje.



Pomysł mi się podoba, zawsze popieram teorię kija i marchewki - jak się ch*j nie słuchał i sp***olił to niech teraz ma jakąś karę

mygyry

2015-12-28, 15:36
Nie lepiej poczekać, aż się utopi a później wywlec na brzeg, po ch*j psychiatryk naciągać

Moby_Dick

2015-12-28, 16:55
Jako ratownika nie obowiązuje Cie tajemnica spowiedzi samobójcy? :trollencjusz:

lotnik_1

2015-12-28, 18:49
Dla mnie bomba. Władimir P.

PartizantPń

2015-12-28, 18:52
" Niech ch*j sobie posiedzi z debilami, to może zmądrzeje."

haha rozj***ło mnie to

id...........an

2015-12-28, 19:09
jest to jakiś pomysł, ale sam psujesz tę metodę ujawniając tajniki zawodu

Mickie_Black

2015-12-28, 19:12
Nie potrafię zrozumieć. Skoro byłeś chętny zostać ratownikiem, to Twoim psim obowiązkiem jest udzielanie pomocy. Przecież nikt Cię tam na siłę nie wpychał. Jak chciałeś mieć przyjemność obcowania z, cytując, ch*jami, to było zostać jakimś spermopiarzem albo kimś innym z tej branży.

Srasquacz

2015-12-28, 20:29
Ja by się po pierwsze nie chwalił, że robicie takie rzeczy. Następnym razem koleś powie, że chce mieć kopie tego papierka w którym takie rzeczy piszecie...i musicie mu udostępnić wgląd do nich (prawa pacjenta). Wtedy może po was pocisnąć co tam wypisaliście.
Po drugi.
Wasze karty które wypisujecie (nigdy nich nie widziałem) są gówno warte. Liczy się karta medycznych czynności ratunkowych od zespołu pogotowia oraz ich wywiad z pacjentem. Oczywiście powinni uwzględnić podczas przekazywania pacjenta wasze uwagi ale nie muszą tego robić- zależy jak z nimi żyjecie.
Po trzecie.
Pijanego pacjenta nie konsultuje się psychiatrycznie. Po wytrzeźwieniu facet wystarczy, że powie, że chciał popływać i już mogą mu skoczyć. Pacjenta można leczyć na siłę w bardzo niewielu sytuacjach- ta do tych nie należy.
Po czwarte.
Jeżeli koleś wyglądał normalnie to należy mu się pomoc i zrozumienie. Co innego wszelkiego rodzaju trolle, które "próby samobójcze" mają co tydzień bo chcą aby ich umyto w szpitalu lub inne szczególnie ważne powody.
Po piąte.
Gadasz trochę jak wypalony "wonh" z pogotowia, który jeździ od 30 lat a piszesz "długo wyczekiwany telefon"... przeżyj z 500 akcji ratunkowych a następnie "kozakuj".
Pozdr

kydeM

2015-12-28, 21:15
kolarz_12 napisał/a:

każdego da się zamknąć na 2 tygodnie w psychiatryku, wystarczy tylko odpowiednio wypisać kartę pacjenta.



Chciałem się odnieść do tego ale co ja tam wiem. Jestem TYLKO ratownikiem medycznym a sadol niech wierzy w każde napisane gówno (w końcu coraz więcej tego tu trafia)

dhr88

2015-12-28, 22:16
W małej miejscowości niedaleko mnie ostatnio znaleźli martwego chłopaka (24 l) w samochodzie
Jak się okazało chłopak popełnił samobójstwo bo zostawiła go laska. Nie było by w tym nic dziwnego - słaba jednostka to sam się zutylizował- sk***iel udusił się trytytką( Google grafika trytytka). Czaicie? głupi sk***iel bo pewnie chwilę się męczył, zdanie też zdążył zmienić pewnie kilka razy http://tv28.pl/6517-smierc-mlodego-mezczyzny-martwy-zostal-znaleziony-w-samochodzie . Potwierdzone przez znajomego pracownika jednej ze służb
Ale jak to mówi stare chińskie porzekadło " im więcej samobójców tym mnie samobójców "

W radio leciało pewnie "last christmas "