18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona

1.Michal • 2016-03-31, 18:24
A co tu się wyprawia?


bartoszbarto

2016-03-31, 22:38
Szkoda że nie ma dalszej części tego filmiku. BTW miał pecha facet że ulokował źle uczucia. Życie.

DiceCube

2016-04-01, 00:54
A ja wam powiem, że może i dym zrobił przy dziecku niepotrzebnie, ale bez wątpienia bym przy dziecku o tym powiedział.
"Patrz, dziecko. Twój tata pracuje całą noc, żebyś mogła w ciepłym łóżeczku spać, a twoja mama oddaje się innemu facetowi teraz, gdy ty śpisz w kołdrze kupionej przez twojego tatę, którego kochasz. Popatrz, ile dla twojej mamusi jest warta wasza rodzina i to, byś miała normalne życie. Teraz tego nie zrozumiesz, ale jak będziesz duża, przypomnisz sobie ten moment."
A do baby w tym momencie:
"I mam nadzieję, że cię wtedy znienawidzi z obrzydzenia i zostaniesz sama, bo żaden byczek nie będzie próchna posuwał."

Kislowy_wampir

2016-04-01, 02:33
Ja sam nie wiem co bym zrobił w takiej sytuacji, ale jeśli bym zdołał się opanować, to po prostu zachowałbym nagranie, spakował się i wyszedł bez słowa. Zmiana numeru itp. A jak by szmata chciała mi dupe zawracać lub do mojej rodziny podbijała itp, to zwyczajnie wysłałbym im filmik z jednym zdaniem to jest powód mojego odejścia, niema co się uganiać za taką lub naprawiać cokolwiek, o taka suka powie wszystko by jej wybaczyć, później będzie grzeczna a za jakiś czas znowu to samo :P

thewhitestar

2016-04-01, 06:29
Co wy pieprzycie o wciąganiu w to dziecka? Przeciez to ta dz**ka poleciała na golasa zasłaniać się gowniarzem a nie facet...

PolishSoldier

2016-04-01, 09:45
"Z rozmowy wynika, ze to jest jego bratowa, brat w robocie a mama bladz hehe "

Gdzie powiedział, że to jego bratowa? To jego żona, która się puszcza. Powiedział, że jej ojcu (batku) to pokaże.

Wiewór

2016-04-01, 16:02
boże jaki wstyd przed Ryśkiem

delta241

2016-04-01, 21:41
@up
obwisłe cycki, rozstępy i zmarchy

zakroj_jewiesz

2016-04-01, 22:17
Zawiodłam się trochę filmik prawie 3 minutowy a nie było cyka blyam :/ A może coś przegapiłam

damianpl

2016-04-02, 16:29
Nie ma gorszej bani do przezycia wracajac na chate.. no chyba opcja ze wszyscy wiszą.
Generalnie gdyby moja taki manewr odj***la jeszcze w momencie jakbym mial z nia dzieciaka to bym doprowadzil jej zycie do tego aby sie zabila. Gosciowi bym dal pione i podziekowal bo czemu on jest winien? skorzystal. Suka nie da pies nie wezmie. Jak zona kocha i ma swoja godnosc nigdy sie nie pusci szczegolnie majac rodzine i dziecko..

Zal goscia.. bo kazdemu z nas taka opcja moze sie przytrafic zycie to ch*j a wiadomo jaki jest ch*j jak stanie to odpie**ala.