18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żona

1.Michal • 2016-03-31, 18:24
A co tu się wyprawia?


kataklysm

2016-03-31, 19:23
k***iszon pobiegł do dziecka, bo się wpie**olu bał, ale wypinać dupska w pokoju obok już jakoś nie

wiatrak11

2016-03-31, 19:27
Ucięte w najlepszym momencie :/

Michukichu

2016-03-31, 19:27
Z rozmowy wynika, ze to jest jego bratowa, brat w robocie a mama bladz hehe

DużyKutas

2016-03-31, 19:30
mateusos napisał/a:

Jak nie dbasz o kobiete...


To że swojej nie przyłapałeś nie znaczy ze kiedyś nie dała innemu dupy albo nie da kiedyś. Widać że gówno wiesz o życiu leszczu.

mesjasz19

2016-03-31, 19:34
"Ty maszynu mnie kupisz" rozj***ło mnie :D
Głupia dzida ciągnie hajs od męża na wszystko, on zapie**ala po nocach a ta się k***i. Na dodatek dziecko w pokoju obok...

Zrobił błąd, że dziecko do tego wszystkiego wciągnął. Niczemu ono nie winne więc tylko sam do siebie zraził dzieciaka. Potem w sądzie dziecko zezna, że tatuś czasami lubił mamie po gębie dać i dostanie 5 godzin wizyt miesięcznie albo jeszcze wyrok z znęcanie.

mateusos

2016-03-31, 20:12
Dużyku*as napisał/a:


To że swojej nie przyłapałeś nie znaczy ze kiedyś nie dała innemu dupy albo nie da kiedyś. Widać że gówno wiesz o życiu leszczu.


To ze tak pie**olisz, nie znaczy ze kiedys miles kobiete.

bocianoff

2016-03-31, 20:16
matuesos

Ależ Ty pie**olisz. Głupie c**y były, są i będą, i niektóre zdradzą nawet jeżeli wokół nich skaczesz i dbasz bardziej niż o własne jaja. Cyka blyet.

St...........on

2016-03-31, 20:28
lukaskzm napisał/a:

Up mateusos lubisz posuwać czyjeś kobiety, łajzo ?



Cooo? Renię Rączkowską co najwyżej. Przecież widać po wypowiedzi że albo trol albo w życiu baby nie miał.
Wiadomo, że o kobietę trzeba dbać , ale jeśli on powiedzmy zapie**ala w robocie na nią i dziecko, a ona pie**oli się po kątach, to tylko "betonowe buty" i siup.

Bartzu

2016-03-31, 20:40
przetłumaczy jakiś dobrodziej co oni tam gadają? ja z zachodniej to sie nie poznakomił

barszczzuszkami

2016-03-31, 20:57
Prawidłowa reakcja, wyprał babę a nie kochanka, w końcu to ona jest zobligowana do wierności

RmX

2016-03-31, 21:03
SirMajkel napisał/a:

ja bym tam nawet nie dyskutował bo po co.


Dalej sobie marszcz freda...
Jakbyś utrzymywał żonę kilka lat i pewnego razu byś ją nakrył jak się suka gździ z innym to emocje robią swoje. Po takiej akcji ma dostać nauczkę na resztę życia.

SpeedyG

2016-03-31, 21:15
Szkoda, że koleś nie wyrzucił obojga kochanków z mieszkania na golasa. To byłaby kara.
Dodam, że Polska jest przesranym krajem nawet ze względu na sądy. W Polsce koleś z takim nagraniem dostałby jeszcze rozwód, ale z jego winy bo w rodzinnych Sędzinami są najczęściej młode idiotki.
Wiem bo mój kuzyn dwa lata starszy (idiota) w wieku 21 lat zrobił dzieciaka z cwaną ździrą. Chłopak pracował w budowlance i jak to w zimę nie było pracy. Suka wyrzuciła go z domu jej rodziców, który on wyremontował za hajs swojego ojca po tym jak jej rodzinka wydoiła z niego cały hajs. Żonka zaczęła się puszczać z jakimś fagasem i pozwała mojego kuzyna, o alimenty. Ten mając dowody jej zdrady, ona bezrobotna, a on miał umowy o pracę (zlecenie- najniższa krajowa) przegrał sprawę i dostał aż 550 zł na miesiąc na jedno półroczne dziecko!!!! Idiota nie odwołał się i bulił.
Żonka doiła dalej z niego hajs, a nawet utrzymywał on prawdopodobnie jej matkę,ojca i dwóch braci (wszyscy bezrobotni).
Kuzyn wrócił do pracy, żonka pozwoliła mu wrócić i doiła hajs. Kolejna zima- kolejne wyj***nie z domu i puszczanie się z jakimś innym typem.
Teraz kuzyn pracuje w Belgii i dobrze zarabia, "zakochani" wrócili do siebie i udają wielką miłość na fejsbokach i w ogóle. Po prostu mój kuzyn gadce jest najmądrzejszy ale tak na prawdę to debil. Szkoda mi go bo kocha swoje dziecko, ale jak jest głupi to niech cierpi. Kiedyś noga mu się powinie i znowu zostanie wyr*chany przez żonkę, bo pieniędzy to on sobie nie odłożył (żonka lubi luksusy i nie pracuje,tj jej rodzice).
Większość kobiet dzisiaj to ździry i księżniczki, więc trzeba uważać ze związkami i na prawdę poznać naszą miłość bo kobiety to dobre aktorki.

Trollosiewicz

2016-03-31, 21:44
Hehe bał się fagasa, bo okazało się, że to kawał byczka i mógłby dostać wpie**ol :D

Dziad_Inżynier

2016-03-31, 22:00
lukaskzm napisał/a:

Up mateusos lubisz posuwać czyjeś kobiety, łajzo ?


Suka nie da to pies nie weźmie. Nie bije się faceta, który r*cha ci laskę, bo nie wolno bić się o k***y. :ciasteczkowy: