18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zombie

Barnellini • 2020-06-25, 15:52
Albo policjant był naprawdę słabym strzelcem albo na filmie widać zombie ;)
Samochód skasowany, kierowca przypuszczalnie już postrzelony kilkukrotnie a atakuje pełnym zapałem.


Driver19cm

2020-06-25, 15:55
Tak właśnie działa adrenalina . Teraz chciałbym zobaczyć minę wszystkich debili umysłowych, którzy to ciągle pie**olą " Dlaczego policjant nie strzelał w nogi ???" A no właśńie k***a dlatego .... :shock: :shock: :shock: :shock:

mesjans

2020-06-25, 16:22
Dlaczego policjant nie strzelał w nogi?

romansja

2020-06-25, 16:25
Pervitinu się na rząchał :roll:

modoc

2020-06-25, 16:30
Naćpany plus adrenalina robi swoje.

Essent

2020-06-25, 17:01
Driver19cm napisał/a:

Tak właśnie działa adrenalina . Teraz chciałbym zobaczyć minę wszystkich debili umysłowych, którzy to ciągle pie**olą " Dlaczego policjant nie strzelał w nogi ???" A no właśńie k***a dlatego ....



Żeby strzelić w nogi trzeba mieć dobre oko.W takich sytuacjach najlepiej strzelać w klatę. :kawa:

marcino_zly

2020-06-25, 18:48
Cyt...Albo policjant był naprawdę słabym strzelcem albo na filmie widać zombie ;)
Samochód skasowany, kierowca przypuszczalnie już postrzelony kilkukrotnie a atakuje pełnym zapałem.

Kilkakrotnie jak już )

mazga50

2020-06-25, 20:41
Niestety, ołów w rdzeniach pocisków pistoletowych to już historia. Teraz jakieś gówniane stopy albo ceramikę w to wkładają, i musisz wywalić cały magazynek, żeby małpę powalić.

krzychu6

2020-06-25, 21:13
Essent napisał/a:

Żeby strzelić w nogi trzeba mieć dobre oko.W takich sytuacjach najlepiej strzelać w klatę.



Najlepiej to w pustą głowę.

Barnellini

2020-06-25, 22:49
marcino_zly napisał/a:

Cyt...Albo policjant był naprawdę słabym strzelcem albo na filmie widać zombie
Samochód skasowany, kierowca przypuszczalnie już postrzelony kilkukrotnie a atakuje pełnym zapałem.
Kilkakrotnie jak już )



Zanim będziesz się wymądrzał radziłbym zajrzeć do słownika. Ale dzięki za czujność ;)

Cazzy

2020-06-26, 00:35
mesjans napisał/a:

Dlaczego policjant nie strzelał w nogi?



Jeden policjant o nazwie Sierżant Bagieta na YT wyjaśniał:

1. W udach są jedne z największych tętnic w organizmie. Przebijesz je, koleś momentalnie się wykrwawia i nie ma szans mu pomóc. Dodatkowo może trafić w kość, odłamki pójdą w tętnicę i też zgon. Pewnie spytacie, jaka różnica jak i tak jest duża szansa, że po strzałach tu albo tu padnie? A nie wiem.

2. Celujesz w nogi - mniejsza celność. Dodatkowo pocisk może zrykoszetować i zranić kogoś w pobliżu.

3. Lepiej celować w tułów, bo jest większa szansa na trafienie, tym bardziej kiedy kolo ucieka i macha tymi nogami. No i większa szansa odratowania typasa.

I coś tam jeszcze chyba było, ale nie pamiętam.

mesjans

2020-06-30, 16:58
Dla nieogarów moje pytanie "Dlaczego policjant nie strzelał w nogi?" był to żart spowodowany pierwszym komentem.