18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zombie boy osiągnął wszystko...

Halman • 2018-08-04, 16:31


Cytat:

Rick Genest zwany popularnie Zombie Boy popełnił samobójstwo. Rozpoznawalny był przede wszystkim po tatuażach,
które zakrywały większość jego ciała. Tragedię potwierdziła Lady Gaga, z którą model współpracował. Mężczyzna odszedł w wieku 32 lat.

O śmierci Zombie Boya poinformowały zagraniczne media. Mężczyzna został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Montrealu. O tym, że zmarł śmiercią samobójczą poinformowały takie portale jak "TMZ", "Billboard". Informację potwierdziły w późniejszym czasie amerykańskie gwiazdy.

Rick Genest największą popularność zdobył w 2011 r. Wystąpił wtedy w teledysku Lady Gagi "Born this way". Piosenkarka potwierdziła samobójstwo swojego wieloletniego przyjaciela na Twitterze

Rick Genest, urodził się 7 sierpnia 1985 roku. Pierwszy tatuaż zrobił sobie w wieku 19 lat po tym, jak przeszedł udaną operację usunięcia guza mózgu.






a) jako idiota wydziaraj sie jak idiota
b) miej swoje 5 minut w mediach
c) stwierdzi że osiągnąłeś wszystko
d) zajeb się dla dobra ogółu


Żródło

mygyry

2018-08-04, 16:34
Razem z guzem usunęli mu o kilka klepek za dużo...

albazsanagycjib

2018-08-04, 16:46
A ja powiem, że poziom wykonania tatuaży był na wyjątkowo wysokim poziomie, poza tym, zdaje się typ mimo tego nie był atencyjną k***ą i zasługiwał by żyć dużo bardziej niż celebrytki, które jedno co potrafią to przypadkiem pokazywać majtki na imprezach.

marna

2018-08-04, 16:53
czytałam dziś na pudelku, że on wcale nie chciał popełnić samobójstwa tylko przypadkiem wypadł ze źle zabezpieczonego balkonu. :roll:

aaaaaaaaaaaaaa

2018-08-04, 16:59
albazsanagycjib napisał/a:

...zdaje się typ mimo tego nie był atencyjną k***ą ....



Co nie zmienia faktu, że był totalnym zjebem, tak jak Adaś z Poznania.

freaky

2018-08-04, 17:06
A może on żył, tylko wyglądał jak trup?

marna napisał/a:

czytałam dziś na pudelku, że on wcale nie chciał popełnić samobójstwa tylko przypadkiem wypadł ze źle zabezpieczonego balkonu.


I jakiś zwyrol zaniósł jego ścierwo do mieszkania, aby tam go odnaleźli.

siwybis

2018-08-04, 19:43
Z drugiej strony, miał odwagę by żyć po swojemu, wyglądać tak jak chciał i zakończyć swoje życie z własnej ręki a nie oddając się przypadkowi czy ostatniej chorobie. Jaja to miał.

mesiash

2018-08-04, 20:47
W sumie to ch*j mnie to co robił ze swoim ciałem i jak żył, ale domyślam się, że zakończył życie bo po 13 latach wróciło do niego to, co starali się wyciąć.

Gdybym miał coś, co skazałoby mnie na powolne umieranie w bólu też bym ze sobą skończył.

Cara_Al_Sol

2018-08-04, 21:20
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.
Pozdrawiam.

Dzisiaj

2018-08-04, 21:38
- jakies gowniane media moinformowaly o smierci zombie boya
- kogo?
- zombie boya
- kogo to obchodzi!?

DoktorAlban

2018-08-04, 21:58
taki polski puzianowski ilu zanim robiło se tatuaże cz okaleczenia

Mom and Death

2018-08-04, 22:00
Ciekawe czy do raju/piekła pójdzie wydziabany czy normalny?

PS A i, k***a, nie ma info jak się zabił

Halman

2018-08-04, 22:03
Mom and Death napisał/a:



PS A i, k***a, nie ma info jak się zabił



podobno sp***olił się z balkonu

werther

2018-08-04, 22:43
HAL9000/2 napisał/a:


c) stwierdzi że osiągnąłeś wszystko



Po polsku to będzie stwierdź.

dziobak90

2018-08-04, 23:24
No to k***a upodobnił się do swoich tatuaży. Sztuka w chuuuj!