18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zombie boy osiągnął wszystko...

Halman • 2018-08-04, 16:31


Cytat:

Rick Genest zwany popularnie Zombie Boy popełnił samobójstwo. Rozpoznawalny był przede wszystkim po tatuażach,
które zakrywały większość jego ciała. Tragedię potwierdziła Lady Gaga, z którą model współpracował. Mężczyzna odszedł w wieku 32 lat.

O śmierci Zombie Boya poinformowały zagraniczne media. Mężczyzna został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Montrealu. O tym, że zmarł śmiercią samobójczą poinformowały takie portale jak "TMZ", "Billboard". Informację potwierdziły w późniejszym czasie amerykańskie gwiazdy.

Rick Genest największą popularność zdobył w 2011 r. Wystąpił wtedy w teledysku Lady Gagi "Born this way". Piosenkarka potwierdziła samobójstwo swojego wieloletniego przyjaciela na Twitterze

Rick Genest, urodził się 7 sierpnia 1985 roku. Pierwszy tatuaż zrobił sobie w wieku 19 lat po tym, jak przeszedł udaną operację usunięcia guza mózgu.






a) jako idiota wydziaraj sie jak idiota
b) miej swoje 5 minut w mediach
c) stwierdzi że osiągnąłeś wszystko
d) zajeb się dla dobra ogółu


Żródło

ManBearPig

2018-08-04, 23:35
Następny w kolejce Adam Caływkale.

wiesnak66

2018-08-04, 23:43
ja nie pie**ole, zjeb kipnął,
ale żal mi dupę ściska, chyba się nie wysram ze dwa dni

adamZjeb

2018-08-05, 00:11
Ten Cyrukał po operacji podobno ma się świetnie poza drobnymi problemami jak pojawienie się hemoroidów, zapaleniem i ryzykiem zarośnięcia cewki moczowej ale co tam spełnia się koleś, teraz podobno błaga o pieniądze bo za mało z kieszonkowego odłożył.

Tego zombiaka bardziej szanuję.

Mors_Nigra

2018-08-05, 00:20
@Hranipex bo co, bo nie podoba Ci się jego sposób na życie? Jak dla mnie to tacy jak ty to totalne zjeby, żeby się srać tylko o to, że ktoś jest "inny" to trzeba mieć naprawdę ciasną makówkę.

Noside

2018-08-05, 06:58
siwybis napisał/a:

Z drugiej strony, miał odwagę by żyć po swojemu.


Odwagą teraz nazywa się wyj***nie całego ciała farbkami jak pisanka, ucięcie sobie ku*asa i machanie nim w internecie, albo pokazanie cycków na czerwonym dywanie. Dlatego ten świat jest tak głęboko w dupie.
Jednego pomylonego mniej i za te rozchodzące się z zewsząd trzaski pękających dup słabych ludzi mogę się napić :piwo:

ho...........zo

2018-08-05, 12:08
Nie miał już miejsca na nowe tatuaże, więc po ch*j dalej żyć?

KrwawyEric

2018-08-05, 14:44
Dobrze że się zaj***ł - taki imbecyl nie ma prawa na miejsce pomiędzy innymi ludźmi

skrent6

2018-08-05, 14:54
Kogo to k***a obchodzi?

Dżizas_kurde

2018-08-05, 20:50
Poj***li guza z mózgiem...
Usunęli mózg, guz zostawili ;)

Gryncek

2018-08-05, 20:52
Żal mi czytać wasz januszowski ból dupy...