18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zombiara w metrze ..

~McSadol • 2022-04-03, 13:08
ciekawe co brała ..


Baldi123

2022-04-03, 13:22
Nie musiała nic brać, to może być choroba psychiczna.

Piterol

2022-04-03, 13:38
Najlepsze, że zglebowali i zawineli zaatakowanego.

SLOVAN

2022-04-03, 13:43
Eeehh serio, policja w usa czasami zachowuje się jak banda przygłupich cwe*i.

RYHOO

2022-04-03, 14:01
McSadol napisał/a:

ciekawe co brała ..



Murzyńskiego ch*ja do ryja

zwierzak30

2022-04-03, 14:49
Stanowczo przesadzona reakcja "poszkodowanego".Widać że panna zaczęła właśnie wieczornego tripa.Ja raczej beke bym skręcił,niż był agresywny. Każdemu może się zdarzyć słabszy dzień.Ale od razu tak napie**alać pannę.Słabe trochę.

boo

2022-04-03, 15:02
A wiadomo co ćpunce do łba strzeli?

zwierzak30 napisał/a:

Stanowczo przesadzona reakcja "poszkodowanego".Widać że panna zaczęła właśnie wieczornego tripa.Ja raczej beke bym skręcił,niż był agresywny. Każdemu może się zdarzyć słabszy dzień.Ale od razu tak napie**alać pannę.Słabe trochę.



Jakby zamiast komórki wyjęła np. pilniczek do paznokci i wbiła mu w szyje tez kęciłbyś bekę

Lobo24

2022-04-03, 15:04
Baldi123 napisał/a:

Nie musiała nic brać, to może być choroba psychiczna.



Jeśli już to spotęgowana jakimś środkiem i to nie był VIBOVIT.

Piterol napisał/a:

Najlepsze, że zglebowali i zawineli zaatakowanego.



No jak to zwykle bywa.
Zauważcie kto pierwszy ostro ruszył na biednego kolesia - policjantka, kobieta.
Normalnie mnie zdziwiła.

Zasysacz

2022-04-03, 15:18
boo napisał/a:

A wiadomo co ćpunce do łba strzeli?
Jakby zamiast komórki wyjęła np. pilniczek do paznokci i wbiła mu w szyje tez kęciłbyś bekę



Mógł też nie widzieć co działo się wcześniej i dopiero zareagować gdy go zatakowała. A policja to też zjeby facet bije babe to znaczy że winny xD debile.

Zbysław

2022-04-03, 15:23
Ja tak miałem po 8 vipach z biedry

Zasysacz

2022-04-03, 15:26
Ale duża część kobiet ma coś z mózgiem nie tak. Ostatnio znajomy do mnie słuchaj pobiła mnie stara (są w trakcie rozwodu) poszedłem zgłosić fakt na policję mam naganie, mowi policjantce aby była jasność to żona MNIE pobiła po czym powtórzył. Na co POLICJANTKA do niego - I UCIEKŁ PAN Z MIEJSCA PRZESTĘPSTWA ? Poprosił o policnajta mężczyznę gdyż uznał że z tą panią nie ma o czym rozmawiać...... Czy to jest normalne ?

Dzieciątko_Jezus

2022-04-03, 15:35
seksistowskie ścierwa z policji nieważne kto kogo zaatakował, facet się szarpie z kobietą to faceta na glebę bo domyślnie winny, czy kiedyś doczekam równouprawnienia na tym poj***nym globie :/

Kerammyzrok

2022-04-03, 15:45
Ja z innej beczki paczta jak walczy z wkręcają faza na początku dla zmyły udaje że telefon dzwoni czy ch*j wie co i kilka sekund później już jest w innym wymiarze xD dobre ścierwo weszło i to ładnie!

S.Cat

2022-04-03, 15:47
Prawda jest taka, że laska opętana jakimś gównem to i niebezpieczna.Powinien poczekać na ochronę.Widac, że wbili w mniej niż minutę, a tak tylko sobie problemów przez ścierę narobił.