18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żółwik

Flodzia • 2022-04-20, 15:12
Porządna kobieta wie co dobre :oops:


Aleo

2022-04-20, 16:13
gdzie ciąg dalszy z tą pierwszą?

Aiden86

2022-04-20, 16:40
Od razu widać, że ta pierwsza to z Oazowego chowu, skromna, uśmiechnięta, bierze co jej Pan Bóg daje, bez zbędnych pytań, może delikatnie zażenowana ogromem szczęścia, które właśnie ją spotkało - świadczy o tym cofnięcie ręki i upewnienie się że okruch łaski bożej w postaci korka analnego to właśnie Jej przypadł w udziale, że jest cząstką Bożego planu.
W drugim przypadku widzimy próbę nawrócenia młodej, niedoświadczonej dziewczyny na prawdziwy anal. Nie mniej jednak jakaś wywłoka, p*zda zaranna, chełpiąca się mianem 'psiapsióły' niweczy działania wysłannika Pana. Szyderczy uśmieszek, pobłażliwa mina - to oznaki k***iszonium, złego podszepty z niej emanują, pie**olona k***a wywłoka nie wiedząca co Dobre jest!
Natan

Zasysacz

2022-04-20, 20:38
Ja bym nie był pewny czy ta druga miała pojęcie co to.

Znawca_Cipek

2022-04-20, 23:04
Aleo napisał/a:

gdzie ciąg dalszy z tą pierwszą?



Ta pierwsza jest moja. Wiesz, gdzie mozesz sie udac.

xv89

2022-04-21, 20:46
Aiden86 napisał/a:

Od razu widać, że ta pierwsza to z Oazowego chowu, skromna, uśmiechnięta, bierze co jej Pan Bóg daje, bez zbędnych pytań, może delikatnie zażenowana ogromem szczęścia, które właśnie ją spotkało - świadczy o tym cofnięcie ręki i upewnienie się że okruch łaski bożej w postaci korka analnego to właśnie Jej przypadł w udziale, że jest cząstką Bożego planu.
W drugim przypadku widzimy próbę nawrócenia młodej, niedoświadczonej dziewczyny na prawdziwy anal. Nie mniej jednak jakaś wywłoka, p*zda zaranna, chełpiąca się mianem 'psiapsióły' niweczy działania wysłannika Pana. Szyderczy uśmieszek, pobłażliwa mina - to oznaki k***iszonium, złego podszepty z niej emanują, pie**olona k***a wywłoka nie wiedząca co Dobre jest!
Natan



Ale masz porytą banię... Podobasz mnie się!

Zygmundo

2022-04-22, 22:55
Aiden86 napisał/a:

Od razu widać, że ta pierwsza to z Oazowego chowu, skromna, uśmiechnięta, bierze co jej Pan Bóg daje, bez zbędnych pytań, może delikatnie zażenowana ogromem szczęścia, które właśnie ją spotkało - świadczy o tym cofnięcie ręki i upewnienie się że okruch łaski bożej w postaci korka analnego to właśnie Jej przypadł w udziale, że jest cząstką Bożego planu.
W drugim przypadku widzimy próbę nawrócenia młodej, niedoświadczonej dziewczyny na prawdziwy anal. Nie mniej jednak jakaś wywłoka, p*zda zaranna, chełpiąca się mianem 'psiapsióły' niweczy działania wysłannika Pana. Szyderczy uśmieszek, pobłażliwa mina - to oznaki k***iszonium, złego podszepty z niej emanują, pie**olona k***a wywłoka nie wiedząca co Dobre jest!
Natan



Naprawdę ładne to!
W Polsce jest mało powołań, przemyśl nad tym.