18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żółta corvetta ...

~McSadol • 2023-03-23, 21:10
poszła na wolność ...


radek225

2023-03-23, 21:22
Rzułta jak już. Dlatego oprócz ręcznego wbija się jeszcze bieg, a jak jesteśmy u hamburgerów i ich automatach to P i ręczny .

Bul_od_bytu

2023-03-23, 21:34
radek225 napisał/a:

Rzułta jak już. Dlatego oprócz ręcznego wbija się jeszcze bieg, a jak jesteśmy u hamburgerów i ich automatach to P i ręczny .



Oglądałem z 10 razy i dalej nie wiem jak ten typ za kółkiem zdołał odpalić auto na wstecznym co w automacie jest chyba niemożliwe. To chyba był manual a w stanach nawet murzyni nie chcą kraść aut bez automatycznej skrzyni bo nie umieją tym jeździć :D



dżonyłojlker

2023-03-23, 21:37
radek225 napisał/a:

Rzułta jak już. Dlatego oprócz ręcznego wbija się jeszcze bieg, a jak jesteśmy u hamburgerów i ich automatach to P i ręczny .




Bul_od_bytu napisał/a:

Oglądałem z 10 razy i dalej nie wiem jak ten typ za kółkiem zdołał odpalić auto na wstecznym co w automacie jest chyba niemożliwe. To chyba był manual a w stanach nawet murzyni nie chcą kraść aut bez automatycznej skrzyni bo nie umieją tym jeździć



Bo problem polega na tym, że to było auto z manualem - zbyt skomplikowane dla hamburgerowych łbów. Masz rację panie Bulu.

radek225

2023-03-23, 21:42
Bul_od_bytu napisał/a:

Oglądałem z 10 razy i dalej nie wiem jak ten typ za kółkiem zdołał odpalić auto na wstecznym co w automacie jest chyba niemożliwe. To chyba był manual a w stanach nawet murzyni nie chcą kraść aut bez automatycznej skrzyni bo nie umieją tym jeździć



Nikt niczego nie odpalił. Jak nie było wbitego biegu w przypadku manuala to mógł puścić ręczny. Z kolei przy automacie jeżeli był tylko wbity "p" a ktoś nie zaciągnął ręcznego to mógł pęknąć w sworzeń blokujące skrzynię i auto też mogło zjechać.

dżonyłojlker

2023-03-23, 21:49
radek225 napisał/a:

Nikt niczego nie odpalił. Jak nie było wbitego biegu w przypadku manuala to mógł puścić ręczny. Z kolei przy automacie jeżeli był tylko wbity "p" a ktoś nie zaciągnął ręcznego to mógł pęknąć w sworzeń blokujące skrzynię i auto też mogło zjechać.



Ty się dobrze Radzio czujesz?

marekclub

2023-03-23, 21:49
radek225 napisał/a:

Nikt niczego nie odpalił. Jak nie było wbitego biegu w przypadku manuala to mógł puścić ręczny. Z kolei przy automacie jeżeli był tylko wbity "p" a ktoś nie zaciągnął ręcznego to mógł pęknąć w sworzeń blokujące skrzynię i auto też mogło zjechać.



Pęknąć to ci mogła gumka na ku*asie

Bul_od_bytu

2023-03-23, 21:58
marekclub napisał/a:

Pęknąć to ci mogła gumka na ku*asie



Może głośno strzeliła i teraz nie usłyszał tego bulgotu V 12-ki pod tą urwaną maską :D

dżonyłojlker

2023-03-23, 22:05
Bul_od_bytu napisał/a:

bulgotu V 12-ki pod tą urwaną maską



Nie wiem czy jest tu jakiś konkurs, czy co...

turor

2023-03-23, 22:08
Taki ładny zlew, taka strata....

Bul_od_bytu

2023-03-23, 22:16
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nie wiem czy jest tu jakiś konkurs, czy co...



Raczej sadolowe dochodzenie co się właściwie odj***ło. Dyskusja trochę zboczyła z tematu na sprawy zdrowia jednego z uczestników dyskusji, ale konkluzja jest taka, że wyraźnie słychać dźwięk silnika w układzie V, zapewne 12 cylindrowego sądząc po marce i modelu auta, który został odpalony przez osobę siedzącą za kółkiem gdy auto było na biegu wstecznym. Mam nadzieję, że wyjaśniłem zawiłości? :D

dżonyłojlker

2023-03-23, 22:21
Bul_od_bytu napisał/a:

Raczej sadolowe dochodzenie co się właściwie odj***ło. Dyskusja trochę zboczyła z tematu na sprawy zdrowia jednego z uczestników dyskusji, ale konkluzja jest taka, że wyraźnie słychać dźwięk silnika w układzie V, zapewne 12 cylindrowego sądząc po marce i modelu auta, który został odpalony przez osobę siedzącą za kółkiem gdy auto było na biegu wstecznym. Mam nadzieję, że wyjaśniłem zawiłości?



Corvette V12 :shock: i to jeszcze bulgoczące V12, daj pan spokój

Cazzy

2023-03-23, 22:36
Bul_od_bytu napisał/a:

Raczej sadolowe dochodzenie co się właściwie odj***ło. Dyskusja trochę zboczyła z tematu na sprawy zdrowia jednego z uczestników dyskusji, ale konkluzja jest taka, że wyraźnie słychać dźwięk silnika w układzie V, zapewne 12 cylindrowego sądząc po marce i modelu auta, który został odpalony przez osobę siedzącą za kółkiem gdy auto było na biegu wstecznym. Mam nadzieję, że wyjaśniłem zawiłości?



Pierwsze słyszę o V12 w Corvecie :D V8 jak już.

Bul_od_bytu

2023-03-23, 23:01
Cazzy napisał/a:

Pierwsze słyszę o V12 w Corvecie V8 jak już.



Racja V8, V12 to prędzej w Ferrari czy Lambo

mazga50

2023-03-24, 04:11
Bul_od_bytu napisał/a:

Oglądałem z 10 razy i dalej nie wiem jak ten typ za kółkiem zdołał odpalić auto na wstecznym co w automacie jest chyba niemożliwe. To chyba był manual a w stanach nawet murzyni nie chcą kraść aut bez automatycznej skrzyni bo nie umieją tym jeździć



Prócz gościa za kierownicą, tam jeszcze drugi artysta w kanale coś grzebał...

radek225 napisał/a:

Nikt niczego nie odpalił. Jak nie było wbitego biegu w przypadku manuala to mógł puścić ręczny. Z kolei przy automacie jeżeli był tylko wbity "p" a ktoś nie zaciągnął ręcznego to mógł pęknąć w sworzeń blokujące skrzynię i auto też mogło zjechać.



No, bo warsztaty się na zboczach wzniesień buduje...