18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze w Gwatemali

Prometheus_Coprophagus • 2015-08-21, 01:15
W malutkim środkowoamerykańskim kraju, który zwie się República de Guatemala, grupa żołnierzy została sfilmowana ukrytą kamerą podczas znęcania się nad bezbronnymi młodzianami. Po ujawnieniu nagrania żołnierze zostali zawieszeni, obecnie toczy się w ich sprawie postępowanie prowadzone przez gwatemalskie Biuro Praw Człowieka (Oficina de Derechos Humanos) oraz ichniejszy odpowiednik MON. Młodzieńcy okładani przez żołnierzy mieli wcześniej zaatakować kobietę z dzieckiem. Żołnierze podjęli pościg, ale młodzieniaszkowie nieprędko dali się złapać, toteż mundurowi zdążyli się nieco zdenerwować i dali upust swojej złości.


SalirSI

2015-08-21, 02:11
"prowadzone przez gwatemalskie Biuro Praw Człowieka", "Młodzieńcy okładani przez żołnierzy mieli wcześniej zaatakować kobietę z dzieckiem" ...... Co tu do rzeczy ma biuro praw Człowieka ?

N.O.

2015-08-21, 03:02
Odpowiednia kara za atak na kobietę z dzieckiem.

Asuritt

2015-08-21, 04:52
wiemy co to za film miech temu go tu dodali, ale miło pooglądać jak wpierdziel dostają śmierdziele brudnoskóre

Sayagin666

2015-08-21, 07:50
eee tam nic im nie bedzie :) moze rozumu nabiorą...

woytasw

2015-08-21, 08:57
I tak powinno wyglądać wymierzanie sprawiedliwości.

kubex10091

2015-08-21, 09:03
Dobre, zahartuje im troszkę dupska, a jak zrobili to co rzekomo zrobili to należało im się.

nowynick

2015-08-21, 10:06
N.O. napisał/a:

Odpowiednia kara za atak na kobietę z dzieckiem.



zgadzam się, ale dla pewności, że znowu nie odpie**olą uj***łbym też ręce...

Tco

2015-08-21, 10:14
Jakie znecanie sie ?! Nikt ich nie przypalal, nikt nie skakal im po glowach, dzgani bagnetami tez nie byli. Dostali zwykly wpie**ol za napad na kobiete z dzieckiem, wielkie mi co...

zerwikaptur

2015-08-21, 18:55
a u nas niby co inaczej ....komisariat policji to nie spa

stonefenix

2015-08-21, 20:55
Wpie**ol słuszny, w tym wypadku. Gorzej jakby się poj***ło chłopakom i złapali by przypadkowo kogoś niewinnego.
Uważam że takie metody są czasami na miejscu ale trzeba dobrze pamiętać, że od wymierzanie sprawiedliwości jednak powinno odbywać się za potwierdzonym info. Mam nadzieję że tu było.
Nie raz, nie dwa słyszałem historię że ktoś kto wydawał się pewny jego złego czynu został złapany i ukarany natychmiast a okazało się że była to niewinna osoba. Wymierzanie kary jest proste i szybkie o wiele trudniejsze jest jej cofnięcie.

Górnik_Roku

2015-08-21, 21:02
U nas w Polsce, żołnierze dostali by list, czy maja ich przeprosić czy wylecieć z wojska.

GwałcicielKuz

2015-08-21, 21:35
Za darmo wpie**ol nie dostali . Wiem cos o tym bo pare lat temu deportowali mnie z guatemali za maly psikus (nielegelna przekroczenie granicy :) ) I do puki krzywdy nikomu nie zrobisz ani z lapami nie skaczesz to wpie**ol nie dostaniesz . A jak byli takie chojraki ze ze do kobity z lapkami skakali to bardzo dobrze ze ich ktos szacunku do kobiet nauczyl.

bestpleyeronearth

2015-08-21, 21:42
dobra zrobiłem specjalnie konto na tej pop*zdówie żeby ci napisać prometeuszu że bujną to ty masz wyobraźnie chłopaku. Chyba czas opuścić dom rodziców i przewietrzyć trochę mózg nie wiem jak ty tą historię wymyśliłeś ale okej tutaj dowód że masz nieźle pod deklem i wymyślasz historyjki ohh dzieci czego one nie zrobią dla piwka na jakimś forum hahs www. liveleak. com/view?i=f36_1438555118
Soldiers Beat The Living Crap Out Of MS-13 Gang Members
-- (Central America) In the last weeks MS-13 gangsters have been creeping up behind soldiers at bus terminals and shooting them point-blank on the head, now the thugs are reaping what they sowed.
-
-
po usuwajcie spację bo przecież konto trzeba mieć od miesiąca żeby wstawiać linki elo

pręgło_z_olkusza

2015-08-22, 01:52
Peknieta sledziona, solidne obrażenia wewnętrzne. Zdziwiłbym się gdyby któryś z nich nie zmarł wskutek wewnętrznego krwotoku. Śmiecie biją śmieci.