18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze są tępymi, gupimi zwierzętami...

Ba...........yk • 2017-03-26, 14:44
Cytat:

Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami, używanymi w polityce zagranicznej" Henry Kissinger. Zdobywca Pokojowej Nagrody Nobla.

.

:jezdziec:
spoiler
:jezdziec:

mygyry

2017-03-26, 14:52
No cóż jak ktoś jest największym producentem broni, to zależy mu na popycie a największy popyt na broń powstaje w czasie wojny, więc chyba logiczne, że zależy im na prowadzeniu konfliktów...

masonski-cyklista

2017-03-26, 15:41
nie wiedziałem że obrońcy westerplatte to głupie zwierzęta. Wygląda na to że pokojowa nagroda nobla to bezwartościowy śmieć.

ProVVe

2017-03-26, 15:54
Laski pchają się na wojnę i się dziwią... Tam jest stado zjebow na 400 wystarczy 10% a to już sporo. Każdy gwałciciel powinien z miejsca iść pod mur...

A USA wojuje bo tak samo jak zydki w WŚ i WŚ2 produkują broń i chcą surowce proste jak j***nie... Nie ma interesu to nie ma interwencji

Kickbokser

2017-03-26, 16:23
Pomijając to, że tak inteligenta rasa nie powinna prowadzić żadnych wojen, to żołnierze muszą być w pewnym stopniu sadystami i psycholami bo przeciętny kowalski by na wojnie prowadzonej nie w obronie, a w celu zadowolenia jakiegoś cwe*a dla którego ta wojna jest prowadzona by nie wytrzymał psychicznie.

premium122

2017-03-26, 16:26
Henry ta wypowiedza pokazal swoje kompleksy i urazy z czasow piastowania stanowiska sekretarza stanu w okresie wojny w wietnamie.Sztab amerykanski mial wielkie opory z sluchaniem jego polecen.
Oraz glupote.
Zolnierze nie sa "uzywani" w polityce zagranicznej.Polityka zagraniczna opiera sie na sile i wlasnie zolnierze ta sile tworza, ergo bez nich polityke zagraniczna henry moglby prowadzic w zakresie wlasnej defektacji a i tak niewiele mialby tam do gadania.

DzidaZawodnik

2017-03-26, 16:29
masonski-cyklista napisał/a:

nie wiedziałem że obrońcy westerplatte to głupie zwierzęta. Wygląda na to że pokojowa nagroda nobla to bezwartościowy śmieć.



On mówił o amerykańskich żołnierzach geniuszu. Wypisujesz bzdury jakbyś dziennikarstwo studiował.

robson54321 napisał/a:

Pomijając to, że tak inteligenta rasa nie powinna prowadzić żadnych wojen, to żołnierze muszą być w pewnym stopniu sadystami i psycholami bo przeciętny kowalski by na wojnie prowadzonej nie w obronie, a w celu zadowolenia jakiegoś cwe*a dla którego ta wojna jest prowadzona by nie wytrzymał psychicznie.



W uSA ludziom ustawowo dodają FLUOR do wody w kranie. Dlatego zapie**alają na wojnę bez mrugnięcia okiem.

Kickbokser

2017-03-26, 16:42
DzidaZawodnik napisał/a:



On mówił o amerykańskich żołnierzach geniuszu. Wypisujesz bzdury jakbyś dziennikarstwo studiował.



W uSA ludziom ustawowo dodają FLUOR do wody w kranie. Dlatego zapie**alają na wojnę bez mrugnięcia okiem.


Jeśli się ze mnie nabijasz to nie rozumiem aluzji, a jeśli nie to wiedz, że w Polsce tak samo fluor był albo nadal jest dodawany chociażby do kranówki.

St...........on

2017-03-26, 19:46
Basia_Stańczyk co to k***a jest? Zacytowałaś jakiegoś żyda, który dzięki armiom ma ograniczone wpływy i kontrolę, na dodatek dostał żydowską nagrodę Nobla, mógł jeszcze Oscara dostać do kompletu. A tępymi, głupimi zwierzętami to są żydzi ,bo dla nich najwyższa wartość to pieniądz, a na dodatek myślą, ze są nietykalni. Za Sorosa głowę juz jest nagroda w kilku państwach, ten gościu moze być następny. pie**oleni mąciciele i zbrodniarze wojenni, sp***olili do USiA z kasą, którą zapie**olili swoim pobratymcom (i nie tylko im) w czasie 2 wony światowej. Zajebiste masz autorytety skoro to propagujesz.

A tak ku wiedzy co niektórych, pobór do armii amerykańskiej jest dobrowolny (nieprzymusowy) więc po co w gównie rzeźbić, skoro patyk za krótki. Nikt ich tam siłą nie zaciągnął. A cała puenta tej nagonki zydów i lewaków na wojsko jest taka, że się go boją. Czas wprowadzić nowe słowo ich mianownik - exercitusphob (lekający się armii).

Al...........go

2017-03-26, 20:05
Ogólnie żeby być zawodowym żołnierzem trzeba mieć nieźle nasrane we łbie. Nie mówiąc już o toczeniu walk po zakończeniu wojny vide "bandyci wyklęci".

kaiel

2017-03-26, 20:27
a RT to co to jest ? bezkrytyczne łykanie wszystkiego też jest głupie...Przypomniało mi to coś...dlaczego tak mało uwagi poświęca się niektórym postaciom z historii np. Henry Ford? a inne się cytuje non stop. (pyt.ret)
Zupełnie jakby skazano je na zapomnienie, likwidując jakiś punkt widzenia odbierając zdolność samodzielnego myślenia. W wojnach walczą biedni,głodni,okłamywani którym dano wroga winnego ich niedoli a reszta musi płynąć z nurtem wydarzeń...

Loaloa

2017-03-26, 20:55
Jest jeszcze jeden cytat, autorstwa George'a Pattona. Leciało to jakoś tak: "celem wojny nie jest oddanie życia za swoją ojczyznę, tylko sprawienie, żeby ci po drugiej stronie oddali swoje".

Rzecz jasna cebularze wiedzą lepiej i im większy w przeszłości zaliczyli wpie**ol, tym huczniej obchodzą jego rocznice. A jak samolot jebnął o glebę, to nawet co miesiąc się zbierają i oddają hołd pilotom.

Kickbokser

2017-03-26, 20:58
Dodam jeszcze dwa zdania dla postępowych. Tu nie chodzi o to, że ludzie w Polsce nie chcą tym ludziom pomagać. Chodzi o to, że oni są na zachód tak wk***ieni, że nie ma szans na asymilacje bo oni nas nienawidzą, co jest zrozumiałe, choć Ty i ja nic im nie zrobiliśmy, a najpierw chcesz obronić siebie i swoich bliskich. Postępowi wyobrażają sobie świat, który na ten moment nie jest możliwy i tyle. Przykład takiego idioty macie powyżej.

Ba...........yk

2017-03-26, 21:11
alexandrus napisał/a:

Basia_Stańczyk co to k***a jest? Zacytowałaś jakiegoś żyda, który dzięki armiom ma ograniczone wpływy i kontrolę, na dodatek dostał żydowską nagrodę Nobla, mógł jeszcze Oscara dostać do kompletu. A tępymi, głupimi zwierzętami to są żydzi ,bo dla nich najwyższa wartość to pieniądz, a na dodatek myślą, ze są nietykalni. Za Sorosa głowę juz jest nagroda w kilku państwach, ten gościu moze być następny. pie**oleni mąciciele i zbrodniarze wojenni, sp***olili do USiA z kasą, którą zapie**olili swoim pobratymcom (i nie tylko im) w czasie 2 wony światowej. Zajebiste masz autorytety skoro to propagujesz.

A tak ku wiedzy co niektórych, pobór do armii amerykańskiej jest dobrowolny (nieprzymusowy) więc po co w gównie rzeźbić, skoro patyk za krótki. Nikt ich tam siłą nie zaciągnął. A cała puenta tej nagonki zydów i lewaków na wojsko jest taka, że się go boją. Czas wprowadzić nowe słowo ich mianownik - exercitusphob (lekający się armii).


I po co to oburzenie się na mnie? Wiem że to żyd... wiem, o wszystkim co napisałeś i się z tym zgadzam. Nie jestem lewakiem i nie robię żadnej nagonki na wojaków. Bo są zmanipulowanymi trybikami w maszynce wojennej. W tej maszynce uczestniczą nawet cywile, którzy są nie świadomi jak to działa i komu służy.

kaiel napisał/a:

a RT to co to jest ? bezkrytyczne łykanie wszystkiego też jest głupie...Przypomniało mi to coś...dlaczego tak mało uwagi poświęca się niektórym postaciom z historii np. Henry Ford? a inne się cytuje non stop. (pyt.ret)
Zupełnie jakby skazano je na zapomnienie, likwidując jakiś punkt widzenia odbierając zdolność samodzielnego myślenia. W wojnach walczą biedni,głodni,okłamywani którym dano wroga winnego ich niedoli a reszta musi płynąć z nurtem wydarzeń...



A co BBC cz CNN lepsze by było? BBC, CNN takiego materiału nie zrobią. Zrobią materiał o Rosyjskich wojakach cz innych.
Dlatego żeby mieć możliwość ułożenia sobie obrazu świata, konieczne jest korzystanie z różnych źródeł. A najlepiej antagonistycznie do siebie nastawionych. Więc nie rozumiem Was obu [ kaiel & alexandrus ]w tym momencie.

Cytat:

W wojnach walczą biedni,głodni,okłamywani którym dano wroga winnego ich niedoli a reszta musi płynąć z nurtem wydarzeń...


Tak działa wojenna machina. Nakręcanie jednych na drugich, przez starych psychopatów siedzących w foteliku w bamboszach, przy kominku z kubkiem mleczka. I kombinują jak tu się jeszcze bardziej wzbogacić na najniższych instynktach człowieka.
Henry Ford? Nie, nie było cytowane... nie w tym temacie...

Zanim zaczniecie mnie oceniać [i próbować mnie obrazić] jak książkę wpierw zapoznajcie z treścią jaką zawiera.

St...........on

2017-03-26, 21:39
@up
Bo napisałaś tytuł bez cudzysłowia, więc to brzmi jak twoja wypowiedź, teraz rozumiesz czemu to bulwersuje?

A co wojska, to każdy wie, ze nie służy do obrony terytorialnej, lecz w momencie, kiedy WP wysłało swoje oddziały w ramach "misji stabilizacyjnej, pokojowej" stało się najemnikiem US army.

Co prawda to prawda, razem z US army i całą NATO wj***liśmy j***ny kij w mrowisko, czego dziś i jutro odczujemy tego skutki (nasze dzieci również - bo to efekt długofalowy) ciapaki wszędzie i upadek cywilizacji europejskiej.