18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żołnierze są tępymi, gupimi zwierzętami...

Ba...........yk • 2017-03-26, 14:44
Cytat:

Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami, używanymi w polityce zagranicznej" Henry Kissinger. Zdobywca Pokojowej Nagrody Nobla.

.

:jezdziec:
spoiler
:jezdziec:

jazeck

2017-03-27, 00:01
k***A - nie było czarno białej pixelozy??? nawet ch*ja nie widać.

Ba...........yk

2017-03-27, 00:18
alexandrus napisał/a:

@up
bez cudzysłowia

Co prawda to prawda, razem z US army i całą NATO wj***liśmy j***ny kij w mrowisko, czego dziś i jutro odczujemy tego skutki (nasze dzieci również - bo to efekt długofalowy) ciapaki wszędzie i upadek cywilizacji europejskiej.



Było tak od razu. Faktycznie bez cudzysłowu brzmi jak stwierdzenie.
Może jakiś moderator będzie łaskaw i poprawi, poproszę.

Oczywiście że kij w mrowisko. Tyle że nie my, nie ja, nie Ty nie Fantastico i inni go tam wsadziliśmy.
Tylko j***ne NATO i USA. [wiem jesteśmy w NATO] Ale chodzi mi o to że to nie my szarzy ludzie zaczęliśmy grzebać w tym mrowisku.


Cytat:

Mój afrykański brat, Barack Obama, chce mnie zabić, by odebrać wolność mojemu krajowi, by zabrać nam nasze darmowe mieszkania, darmową służbę zdrowia, darmową edukację i darmową żywność, zastępując to amerykańskim systemem grabieży, zwanym „kapitalizmem” -Muammar Kadafi


Foto podpie**olono z drewutni.

elfis

2017-03-27, 09:04
jakim trzeba być pedałem aby ciągle pisać o cebularzach, smoleńsku, wierze katolickiej
choć w zasadzie to nie tylko pedalstwo lecz niedoj***nie mózgowe i zwyczajny FANATYZM

JAHHO2001

2017-03-27, 11:08
I co się k***a dziwicie każda wojna wygląda tak samo.

Nie ważne czy amerykanie czy ruscy czy niemcy wszyscy zabijają gwałcą i mordują tak samo.

manson__

2017-03-27, 11:18
premium122 napisał/a:


Zolnierze nie sa "uzywani" w polityce zagranicznej.Polityka zagraniczna opiera sie na sile i wlasnie zolnierze ta sile tworza


No, k***a, nieźle.. :facepalm:

inFamouS4life

2017-03-27, 11:49
Ja pie**ole, ale odkop.... Oglądałem ten film chyba z 10 lat temu... A teraz ktoś to wrzuca. No k***a serio ? SERIO ?!?!

Policeman

2017-03-27, 13:12
O Chryste, jakie pie**olenie. Większość materiałów z russia today. Nie wiecie kukuńki, że mamy informacyjną i propagandową wojnę? Już nawet nie wiem gdzie jest front, kiedyś to był komunizm kontra wolny rynek, a teraz wolny rynek jest na wschodzie, komunizm na zachodzie. liberalizm kulturowy...zgnilizna w sumie - wszędzie. Tak, wojsko jest potrzebne. TAK, symbole są potrzebne, godła, hymny, flagi, odznaczenia i ceremonie. Dlaczego? Żebyście k***a barany wiedziały kim jesteście. Sorry, ale k***ica mnie tafia, jak grono domorosłych anarchistów od protestów na fb zaczyna uskuteczniać te swoje bąki filozoficzne o tym jak to jesteśmy ludźmi i możemy żyć w pokoju. Nie, nie możemy. Nie jesteśmy jedną wielką rodziną, jesteśmy drapieżnikami z mózgami jaszczurów i narządami ssaka. Walczymy o terytorium, zabijamy i jemy mięso. Rozumiecie to? No koledzy ateiści albo jesteście anty-religijni i uważacie, że jesteśmy zwierzętami ALBO jesteśmy istotami wyższymi.

Tak czy owak

Możecie opanować USA, dać im lewicowe myślenie - koniec z obronnością, koniec z wojskiem, flagą, państwa to przeżytek etc. Za dwa miesiące będziecie tam mieli Chiny czy Rosję. Tak to wygląda. Plemiona, które się nie zbroiły i nie szykowały do walki, znikały z historii. Dlaczego w ogóle Polska jeszcze istnieje, a wy możecie srać werbalnie w tym języku? Bo pomimo tego, że dostawaliśmy niezłego łupnia, ciągle wstawaliśmy i oddawaliśmy. I oczywiście można by w zbiorowym akcie szaleństwa poddać się na tej czy każdej kolejnej wojnie, ale pamiętajcie, wasi koledzy lewicowcy z niemiec czy norwegii, jakoś wyjątkowo w kwestii narodów takich jak my - lubią obrażać i taktować protekcjonalnie. Na zewnątrz oczywiście bon ton, a prywatnie to Polak dla nich to robol. Więc gdy tylko wypłynie, żeście z kraju nad Wisłą, zostaniecie zaklasyfikowani jako karaluchy. I nie będzie już gdzie uciec by znów poczuć się jak Pan i Swój.

I jeszcze jedno - USA ma silną armię - używa jej w miarę rozsądnie, ma silny wywiad, trzyma świat w garści i nie pozwalają sobie w kaszę dmuchać. Wielka mi niespodzianka, że pilnują swoich interesów. Ilu jest żołnierzy w USA? Ilu zginęło na przestrzeni służby? Można śmiało powiedzieć, że co by nie było, jest to opłacalny interes, choć z dozą ryzyka. TYLE.

OddajFartucha

2017-03-27, 13:27
Amerykańce to jednocześnie najwięksi sadyści, i jednocześnie największe p*zdy w wojnach bez technologi i instrukcji te chłopaczki są bezradni, a w namiotach najgłośniej słychać ich płacz.

RedIsGood

2017-03-27, 14:38
Wojna jest niezbędna, żeby przetrzebić trochę robactwo, które się namnaża w błyskawicznym tempie. Wojna przyspiesza rozwój technologii. Wojna jest piękna.


Bóg z nami!
Bóg z nimi!
Bóg ze wszystkimi!

mrkler

2017-03-27, 14:47
A ja zaproponuje co poniektórym ćwierćmózgom żeby nie używali uogólnień, nie wiem jakim k***a kretynem trzeba być by wrzucać do jednego worka obrońców z 39 z hamburgerami wojującymi o surowce.

Krak

2017-03-27, 14:48
No proszę, au nas na nie są tacy i jak im się wojsko nie podoba to mogą se iść na emeryturę albo na wiec KOD-u.

RmX

2017-03-27, 18:33
Od dawna wiadomo, że światem rządzi pieniądz, a gdzie płynie największa kasa? z wojen.

BrianGriffin

2017-03-27, 18:47
Policeman napisał/a:

Tak, wojsko jest potrzebne. TAK, symbole są potrzebne, godła, hymny, flagi, odznaczenia i ceremonie. Dlaczego? Żebyście k***a barany wiedziały kim jesteście.



Do tego nie są potrzebne symbole narodowe. Większości Polaków wystarczy spojrzeć co miesiąc na konto ;-)

sezamkowyRozpierdol

2017-03-27, 19:51
@Policeman

Masz bardzo płytkie ideologiczne czarno-białe myślenie i oceniasz ludzi szablonikowo.
To, że ktoś jest pacyfistą nie oznacza od razu, że chce rozbrajać społeczeństwo, armię itd, rozbrajać chcą tylko skrajni idioci.
Weź popatrz sobie na taką Szwajcarię, państwo neutralne nie wpie**alające się w żadne konflikty, żyjące sobie w pokoju od lat ale społeczeństwo dostaje ekwipunek wojskowy do domu na wszelki wypadek - można? można.
Pacyfizm jest dobrym podejściem do którego jako gatunek ludzki powinniśmy dążyć, podejście - jestem pokojowo nastawiony ale pod warunkiem, że Ty też jesteś a nie jakiś skrajny idiotyzm pokój ponad wszystko nawet jak przyjdą zarżnąć rodzinę.

Celem gatunku ludzkiego powinno być poznanie Wszechświata, eksploatacja, rozwój a nie wieczne napie**alanie się w imię jakiś posranych, chorych ideologii a bo ten do Allaha pustym łbem nie napie**ala o podłogę a bo ten nie popiera jakiejś tam partii czy kolektyw popie**olonego stada podjudzonego przez chorych ambitnie psychopatów tworząc ludziom sieczkę we łbach i fałszywe poczucie wygórowanego ego (skrajne formy nacjonalizmu)

Policeman napisał/a:

Tak, wojsko jest potrzebne.



Do obrony przez sp***olinami, którzy nie chcą żyć w pokoju i nie uznają zasady żyj i daj żyć innym.

Policeman napisał/a:

TAK, symbole są potrzebne, godła, hymny, flagi, odznaczenia i ceremonie. Dlaczego? Żebyście k***a barany wiedziały kim jesteście.



Może i są, ale niekoniecznie.
Wiemy k***a kim jesteśmy - odpowiedź znajdziesz na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Człowiek_rozumny

Policeman napisał/a:

Sorry, ale k***ica mnie tafia, jak grono domorosłych anarchistów od protestów na fb zaczyna uskuteczniać te swoje bąki filozoficzne o tym jak to jesteśmy ludźmi i możemy żyć w pokoju.



Możemy żyć w pokoju, problem w tym, że są ludzie, którzy nie chcą pokoju i od tego powinna być armia, by takich ludzi pacyfikować w wyniku czego dojdzie do selekcji i zostaną ludzie, którzy chcą żyć w pokoju ;-)

Policeman napisał/a:

Nie, nie możemy.



Ja mogę, a Ty nie możesz?

Policeman napisał/a:

jesteśmy drapieżnikami z mózgami jaszczurów i narządami ssaka.



Jesteśmy nie oznacza że wszyscy tacy jesteśmy, gatunek ludzki wyraźnie dzieli się na ludzi, nadludzi i podludzi ;-)
I co najważniejsze - od zwierząt wyróżnia nas wysokie IQ.
Codziennie chodzisz ulicą mijasz tysiące ludzi - i co widzisz? normalnie mijających się ludzi.
Gdyby gatunek ludzki już był tak doszczętnie zdziczały i zezwierzęcony jak sugerujesz to na ulicy widziałbyś tylko skaczące na siebie małpy wypruwające sobie flaki nawzajem, bo nie znały by takiego wynalazku jak miejsce publiczne.

Policeman napisał/a:

Walczymy o terytorium, zabijamy



Tylko zauważ w imię czego się zabijają - w imię posranych ideologii lub religii stworzonych do kontrolowania umysłów ludzi, zabijają się bo dają się uwodzić psychopatom-politykom ubijających interes na ludzkiej tragedii.

Policeman napisał/a:

No koledzy ateiści albo jesteście anty-religijni i uważacie, że jesteśmy zwierzętami ALBO jesteśmy istotami wyższymi.



Kolejny przykład durnego myślenia - typowy szablonik: czyli ateista - na bank KAŻDY na pewno uważa, że jesteśmy tylko nic nie wartymi zwierzętami, no sorry ale są ateiści, którzy mają lepszą opinię o człowieku i jego możliwościach oraz tym, że naszym celem i największym ideałem powinno być poznanie wszechświata.

Policeman napisał/a:

Możecie opanować USA, dać im lewicowe myślenie



To jest właśnie Twój problem jak i problem wielu osób na sadisticu zarówno tych o poglądach lewicowych jak i tych o poglądach prawicowych - szablonowe myślenie i z góry zakładanie tego, że np jak ktoś jest ateistą no to na pewno musi czczić PRL, komunistów i popierać KOD albo jak ktoś jest katolikiem to na pewno musi słuchać Radia Maryja i głosować na PiS.