18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zobacz jak działają strażacy z grupy poszukiwawczej OSP GRS

Pysio0 • 2020-02-03, 10:09
Film pokazowy OSP Grupy Ratownictwa Specjalistycznego. Zobacz jak działają podczas poszukiwań, z czym się zmagają.
Ludzie z pasją, którzy poświęcają wolny czas aby ratować innych.
Zbierają na dron z kamerą termowizyjną.
Chcesz wiedzieć więcej? Adres do zrzutki:
https://zrzutka.pl/knfpm3


Wiewór

2020-02-03, 10:21
Po co ten typ poszedł naj***ny do lasu?
Nie ogarniam tej fabuły.

wu...........py

2020-02-03, 10:40
żeby służby ratownicze, chociażby ochotnicze musiały organizować zbiórki od zwykłych szarych ludzi... ale 2 mld dla propagandy tvpis to sie od razu znajdują. Oby ktoś ten kurewski sejm w końcu porządnie podpalił naokoło tak, żeby te pie**olone świnie (ze wszystkich partii) nie miały drogi ucieczki, a służby po przyjeździe zamiast pomagać to sie cieszyły że sie złodzieje smażą.

Driver19cm

2020-02-03, 11:19
Cytat:

Po co ten typ poszedł naj***ny do lasu?
Nie ogarniam tej fabuły.



To są ćwiczenia, aby pokazać ludziom jak działa STRAŻ OSP A typ nie jest naj***ny, tylko pokazują człowieka chorego na cukrzyce, który błądzi bez świadomości . Rozumisz czy nie rozumisz ? :psycho:

GrabarzMaro

2020-02-03, 11:25
Wiewór napisał/a:

Po co ten typ poszedł naj***ny do lasu?
Nie ogarniam tej fabuły.



Poczytaj zatem książkę telefoniczną - akcję ogarniesz, a ilu bohaterów! :)

Wiewór

2020-02-03, 11:57
@up czyli to nie było naprawdę? :shock:

mo...........ac

2020-02-03, 13:04
Co to za gówno?

MaciejLubicz

2020-02-03, 14:14
Chwała polskim bohaterom z osp jacy oni są dzielni że potrafią pracować w takich warunkach .Ten filmik mnie uświadomił i zmienił moje życie dziękuję
















żartowałem

aaaaaaaaaaaaaa

2020-02-03, 15:09
Strażak to nie jakiś albańczyk, żeby na coś zbierać...

gohan27-01

2020-02-03, 18:01
Taki zawód, nie lubię jak ktoś płacze ze jego praca jest niebezpieczna. Nie chodzi żeby pisać głupoty że są bezużyteczni, ale każdy zawód ma swoje odcienie, niczym się nie różni od osób pracujących na wysokościach, czy z materiałami niebezpiecznymi.

bigsexy

2020-02-03, 18:35
j***ć każdego co uważa się za bohatera. Płacą Ci k***o żebyś to robił i sam poszedłeś do takiej szkoły bo Cie to k***a interesowało. Nie oczekuj poklasku tylko sumiennie wykonuj pracę dla siebie. Płacą za mało ? Dołącz do każdego strajku, czy to pielęgniarek, czy górników, czy nawet nauczycieli... Ale nie bo oni mają wincyj. Będziecie mieli wincyj idioci jak pomożecie mieć wincyj innym a nie narzekać, że macie mniej.

Pysio0

2020-02-03, 18:50
Widze, ze ktos tu troche nieogarnal tematu...
Film prezentuje OCHOTNICZA straz pozarna, nie PSP. Nikogo nie naklaniamy do placenia nam, zbieramy na sprzet do ratowania WAS.
Nikt nie narzeka na mala place czy niebezpieczne i uciazliwe warunki pracy czy nawet ciezkich i wyczerpujacych trwningow.
Robimy to bo kochamy pomagac innym. Tym filmem chcielismy Was przyblizyc do tego co robimy, jak to wyglada od srodka. Po prostu pomazac cos (jak mialem nadzieje, ze tak jest) ciekawego.
Temat jest o GRSie a wzmianka o zrzutce jest moim zdaniem subtelna i nikogo nie zmuszamy do wplat.
Wasz wybor :)
Pamietajcie, ze pomozemy nawet najwiekszemu hejterowi :)

Angevil

2020-02-03, 20:20
A na koniec żona tego co zbiera zabierze się do UK z całą kasą. Oglądałem już ten film kiedyś.

Pysio0

2020-02-03, 22:11
Niestety nie tym razem, podpiete jest konto organizacji a nie prywatne :)