18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znowu to samo?!

noname1234 • 2015-03-27, 11:50
Znowu to samo, wysługują się BORowacami i korzystają ze służbowych limuzyn jak ze swoich. Buractwo na salonach. :glowawmur:


gramwto2014

2015-03-27, 12:28
ja pie**ole... pseudo dziennikarzyna jąka sie jak c**a... a cała afera tyle warta co gówno w smole... dobrze że nie wspominają że jakis poseł zapłacił służbową kartą za cole... bo przecież 2 zł z kieszeni podatników by zabrał....

ale jak kradną miliony i dziura w budżecie to k***a nie potrafią wyjaśnić a dziennikarzyny cicho siedzą

Cały_Idiota

2015-03-27, 13:02
gramwto2014,
Jaka gazeta, taki dziennikarz. :-P

HO...........OR

2015-03-27, 13:13
gramwto2014 napisał/a:

ja pie**ole... pseudo dziennikarzyna jąka sie jak c**a... a cała afera tyle warta co gówno w smole... dobrze że nie wspominają że jakis poseł zapłacił służbową kartą za cole... bo przecież 2 zł z kieszeni podatników by zabrał....

ale jak kradną miliony i dziura w budżecie to k***a nie potrafią wyjaśnić a dziennikarzyny cicho siedzą


-czy oddałaby mi się Pani za milion dolarów?
-Za milion dolarów oddałabym się Panu,
-A czy oddałaby mi się Pani za jednego dolara?
-za kogo mnie pan ma?
-To już ustaliliśmy, teraz się targujemy....

Czy kradnie się milion czy dolara jest się k***ą a k***y powinny być w burdelu a nie w rządzie.

sz...........ps

2015-03-27, 14:47
gramwto2014 napisał/a:

ja pie**ole... pseudo dziennikarzyna jąka sie jak c**a... a cała afera tyle warta co gówno w smole... dobrze że nie wspominają że jakis poseł zapłacił służbową kartą za cole... bo przecież 2 zł z kieszeni podatników by zabrał....

ale jak kradną miliony i dziura w budżecie to k***a nie potrafią wyjaśnić a dziennikarzyny cicho siedzą



A co to k***a za różnica czy 2 zł czy 2 tyś? Tak się nie robi i koniec kropka. Nie za takie gówno ludziom zabierają służbowe auta.

olotom

2015-03-27, 16:12
wybic wszystkich :)

JA...........or

2015-03-27, 16:51
PIS ukradl w SKOK-ach 3 mld zł, ale te parowy jakimis kwiatami sie zajmuja.
Transferowali kase do Luksemburga, to juz potwierdzone.
Ale lepiej zajac sie osmiorniczkami, sienkiewicze ktory mowi ze to ch*jowe pamstwo i ma racje.
Problem jest w samych polaczkach ze sa co raz glupsze i nie widza ze zlodzieje z PIS najglosniej krzycza.
Generalnie PO to tez ch*j ale wole zwyklych zlodzieji niz zlodziej oszolomow ktorzy utworza panstwo wyznaniowe, bedzie tydzien wolny w ramch obchodow swieta smolenskiego, a wszystkim bedzie rzadzil tata rydzyk zwany belzebubem z torunia

mazin

2015-03-27, 17:06
@up -Najpierw szkoła, potem wywody. Nie potrafisz pisać po polsku ("co raz", "złodzieji"), o Polakach piszesz "polaczki". Okar ci na japę, czyli po cygańsku - ch*j ci na pysk.

JA...........or

2015-03-27, 17:57
@UP
Dobrze ze sie pochwaliles swoim ojczystym jezykiem cyganskim, hahaha, wlasnie takich cyganskich patryiotow ma ta polska ktora za PISem stoi.

mazin

2015-03-27, 20:20
PiS ma cygańskich "patryiotów", a PO złodziejskie k***y albo takich jak ty, niepiśmiennych idiotów.

CichaWoda

2015-03-28, 17:22
ja pitole o takie drobne się tak pluje pacan

wypier dalać z tą hieną dziennikarska i nie jestem za tymi złodziejami z wiejskiej tylko szkoda sił na błaznowanie o takie grosze jak
miliardy znikają z budżetu!

kamil111-16

2015-03-28, 18:16
Dziennikarz po spożyciu !? ;D Ameryki nie odkrył natomiast lepiej niech poćwiczy dykcje...

ZR...........E_

2015-03-28, 19:26
Nie wierzę ludziom co nie wymawiają "R"

Miacholl

2015-03-28, 19:52
Ten agent odbierał kwiaty paproci z Rosji. W kwiatach były schowane grypsy z tajnego obozu na Syberii, gdzie przetrzymują ludzi porwanych 10 kwietnia AD 2010. Tak naprawdę nie było katastrofy tylko porwali ich wszystkich po wylądowaniu i samolot zniszczyli dla zatarcia śladów. Aktualnie trwa programowanie agenta "L" (rzekomą ofiarę katastrofy), którego planują nam podrzucić na prezydenta tak jak Niemcy wysłali im Lenina. Na szczęście kilkoro porwanych opiera się i wysyła grypsy do Kamińskiego. Przecież rządowa limuzyna z innego powodu nie mogła jeździć jak pierwszy lepszy dostawczak do kwiaciarni.

Właśnie z nudów czytałem "Nasz Dziennik" leżący w pracy więc świruję niczym AM.

Kolo250

2015-03-29, 11:21
Powiedzcie, dlaczego jest więcej limuzyn wożących dupy tym śmierdzielom, niż karetek ratujących nam życie? Cywilizowany kraj...