18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zniszczone czołgi i helikopter na ukrainie

DarkSaian • 2022-02-24, 12:54
Kolejne filmiki z zniszczonym sprzętem rosyjskim. Pierwszy film z okolic Charkowa zniszczone czołgi i inny sprzęt rosyjski. Na drugim filmie widzimy zniszczony helikopter w okolicach Gostomel obok Kijowa. Bez widocznych trupów tym razem Sprzęt oczywiscie do ruskich nalezał.

Do cudownych administratorów. Już wywaliliście mi jeden film z harda gdzie pokazałem trupa żołnierza i zniszczone czołgi, za "Brak szczegółowego opisu zdarzenia." Co jest absurdalne ze h... Co mam jeszcze napisać o tych filmach żebyście tego nie wykasowali?





[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-02-24, 18:25 ]
W związku z co raz większa ilością pojawiających się materiałów z Ukrainy do tego tematu będą scalane materiały związane z wojna na Ukrainie. 2022 r. https://www.sadistic.pl/dzialania-na-ukrainie-2020-temat-zbiorczy-vt555465.htm#6164004
Do tego tematu należy również dodawać nowe materiały jako komentarza nie tworzyć osobne wątki.
Bezwzględny zakaz wrzucania materiałów HARD - od tego jest osobny temat w dziale HARD - https://www.sadistic.pl/ukraina-2022-temat-zbiorczy-vt555501.htm


Radbug

2022-02-24, 13:03
Oby skończyło się dla ruskich jak w Afganistanie.

jozue

2022-02-24, 13:05
DarkSaian napisał/a:

Do cudownych administratorów. Już wywaliliście mi jeden film z harda gdzie pokazałem trupa żołnierza i zniszczone czołgi, za "Brak szczegółowego opisu zdarzenia." Co jest absurdalne ze h... Co mam jeszcze napisać o tych filmach żebyście tego nie wykasowali?



oni się tak droczą tylko z tobą, spokojnie ... napisz jakieś gejowskie fantazje w opisie to ci nie skasują

p.S ciekawe czy te polskie rakiety grom i piorun co dostali uj***ły któreś z tych śmigłowców, podobno są wysoko skuteczne

cyrulikXX

2022-02-24, 13:07
Można prosić te usunięte filmy na priv?

~Angel

2022-02-24, 13:11
DarkSaian napisał/a:

Do cudownych administratorów. Już wywaliliście mi jeden film z harda gdzie pokazałem trupa żołnierza i zniszczone czołgi, za "Brak szczegółowego opisu zdarzenia." Co jest absurdalne ze h... Co mam jeszcze napisać o tych filmach żebyście tego nie wykasowali?



sekunda wpisania w google i jest opis który wystarczy wkleić aby temat spełniał wymogi regulaminu narzucone przez właściciela forum:

Cytat:

24 lutego nad ranem rozpoczęła się wojna pomiędzy Rosją a Ukrainą. Władimir Putin wydał rozkaz przeprowadzenia operacji militarnej na terenie Donbasu, ale pociski spadają także w innych miastach w kraju, w tym w Kijowie, Charkowie, Odessie i Łucku na zachodzie kraju. Ataki mają miejsce coraz bliżej polskich granic. Pierwszy bilans sprzed godz. 9 mówił o ośmiu ofiarach śmiertelnych.

Po godz. 6 Reuters informował, że rakiety uderzyły w ukraińskie centra dowodzenia w Kijowie i Charkowie.

Wczesnym rankiem, według informacji byłego ministra infrastruktury Ukrainy Wołodymyra Olelana, pociski spadły w miejscowościach na terenie całego kraju, w tym na zachodzie Ukrainy, która w świadomości mieszkańców uznawana była za bezpieczną. Ukraińcy, z którymi rozmawialiśmy jeszcze dzień przed inwazją Rosji, kreślili rożne scenariusze, ale ten najczarniejszy przewidywał atak na wschodnią, centralną i południową część kraju, choć obawiano się też szturmu na granicy białorusko-ukraińskiej.

Od części mieszkańców Kijowa czy wschodnich części kraju słyszeliśmy, że w razie ataku schronienia szukać mogą na zachodzie kraju. Okazuje się, że Putin uderzył także tam.


el_kadafi

2022-02-24, 13:17
Angel. Ale on ma rację. Podawajcie konkretny powód wywalenia znaleziska bo na serio, nawet po 2-krotym przeczytaniu regulaminu, czasem nie wiadomo o co chodziło moderatorowi że znalezisko poleciało.

19_91

2022-02-24, 13:17
Chwała Rosji :-P

Vladar

2022-02-24, 13:17
Rosja jest ważnym mocarstwem dysponującym bronią jądrową i ma pełne prawo szanować swój geopolityczny ciężar.

piogo27

2022-02-24, 13:21
Jest jakiś zbiorczy hard na uk***ine ?

radek225

2022-02-24, 13:22
Wrzuć na harda srających pedałów którzy smarują się gównem, zobaczysz że wtedy moderacja nie wyrzuci ;) .

Majorson19

2022-02-24, 13:25
piogo27 napisał/a:

Jest jakiś zbiorczy hard na uk***ine ?



Tez jestem zainteresowany

Syn_Milionera

2022-02-24, 13:29
Cytat:

Co mam jeszcze napisać o tych filmach żebyście tego nie wykasowali?



Choćby to z jakiego źródła bierzesz te filmiki? Teraz naj***ło ruskich trolli.