18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znicz Pruszków - MKS Kluczbork. Gol z 65 metrów.

emzet • 2010-04-25, 14:53
Można? Można :)


SSman

2010-04-25, 21:38
kicolek napisał/a:

Bieżnia?! Na ch*j na stadionie piłkarskim bieżnia?! Pokaż mi nowoczesny stadion z bieżnią :facepalm:

Normalne bramki - japie**olę, bo w innych ligach są trójkątne w paski okrągłe.

Reklamy - bo o klasie stadionu świadczą reklamy.
Idź do kościoła się pomodlić, tam lubią takich jak Ty.


Były katolik nadaje sie na krytyka :lol:


swoją drogą nasuwa się tekścik: ,,DAJ KAMIENIA!!!''

pozeracz_kotow

2010-04-25, 21:51
Cytat:

kicolek - z choinki się urwałeś? Tak, są bieżnie na wielu stadionach, często na obiektach będących w naprawdę rewelacyjnym stanie, ale co jeśli klub ma kilkanaście sekcji i ni opłaca im się stawiać dodatkowego stadionu? Aha - nie pisałem, że to jest super nowoczesny obiekt sportowy. Zresztą... Polecam Stadiony Olimpijskie.


Nowoczesny, NO-WO-CZES-NY! Nie chodzi mi tu o gówna typu włoskich San Siro, czy podobnych. Każdy nowy stadion PIŁKARSKI (nie wiem skąd dygresja do olimpijskich, dobrze, że nie napisałeś o lodowiskach :facepalm: ), który należy do KLUBU nie ma bieżni, bo po ch*j?
Cytat:


Normalne bramki - tak w niższych ligach są krzywe, nierówna wstawione, a siatki bywają dziurawe, ale to już jest egzotyka najniższych klas b i c.


A w Afryce są zagłodzone na śmierć dzieci, czy to powód, żeby wychwalać Polaków, że są wyżywieni? :roll:

Cytat:

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek na niezadbanym obiekcie typu "proszę o nalot bombowy" widział kiedykolwiek reklamy sponsorów.


"W dupie byłeś, gówno widziałeś."

Cytat:

Pokaż mi w Polsce normalny stadion.


Stadion Lecha. Zapraszam na Bułgarską (obecnie w budowie, ale już czynny).

Cytat:

Były katolik nadaje sie na krytyka :lol:


Co w tym śmiesznego, "lol"?

push3k

2010-04-25, 22:48
"W dupie byłeś, gówno widziałeś." Rozumiem, że o sobie pisałeś. Masz taki pogląd na stadiony jakbyś się po za Poznań nie ruszył.

Ktoś nazwał całkiem dobry i zadbany obiekt "koniną" i przyrównał do "okręgówki", a ty masz pretensje, że chciałem mu pokazać, że jest w błędzie.

Przejedź się (jeszcze raz?) po świecie, bo nowoczesne stadiony z bieżnią są nadal budowane i nie są żadnym unikatem, a częstym zjawiskiem. Teraz to co drugie miasto chce mieć stadion, który nie będzie służył tylko piłce nożnej (choć sam wolę, by było bez bieżni. Na szczęście często to jest stawiany jako drugi obiekt... Choć są też inne przypadki - Turyn - Stadion Olimpijski tam stoi od kilkudziesięciu lat, a Juventus ze swojego usuwa bieżnię).

Zjuq

2010-04-25, 23:15
Mówisz, że nie było dresów hmm? To ciekawe, jestem w Twoim wieku i jak pamiętam, to oni byli :) . to już jest od dobrych 15-20 lat u nas:). Wtedy się wszystko zaczęło. Zresztą pamietam jak ja miałem 13 lat, to już były zbiórki, ustawki itd.

pozeracz_kotow

2010-04-25, 23:24
Cytat:

Masz taki pogląd na stadiony jakbyś się po za Poznań nie ruszył.


Nie jestem z Poznania. :facepalm: Byłem na wielu stadionach V ligi, gdy jeszcze grałem jako trampkarz i były tam reklamy przeróżnych sponsorów.

Cytat:

Przejedź się (jeszcze raz?) po świecie, bo nowoczesne stadiony z bieżnią są nadal budowane i nie są żadnym unikatem, a częstym zjawiskiem.


Człowieku... Mówimy o stadionach piłkarskich, gdzie do k***y nędzy robi się teraz takie z bieżnią? No gdzie?!

Cytat:

Teraz to co drugie miasto chce mieć stadion, który nie będzie służył tylko piłce nożnej (choć sam wolę, by było bez bieżni.


Pisałem już, że jak klub chce mieć swój własny stadion to nie zrobi na nim bieżni. ch*j kogo obchodzi co chce miasto, bo ono chciałoby mieć 123 in one.

Cytat:

Choć są też inne przypadki - Turyn - Stadion Olimpijski tam stoi od kilkudziesięciu lat, a Juventus ze swojego usuwa bieżnię


I co w tym dziwnego, bo nie rozumiem? :shock:

.:...........:.

2010-04-25, 23:27
Kicolek ma chyba dziś cięższy dzień.

Sadisticc

2010-04-26, 00:07
~Linekk (ch*jowy masz ten niebieski nick gówno widać) ma racje Kicolek ma mokre dni

suter

2010-04-26, 00:07
ale o co wam chodzi? sam jestem z pruszkowa i jestem dumny z mojej druzyny ;] nie jestem jakims zagorzalym kibicem pilkarskim (a tym bardziej dresiarzem ^^) ale jakis patriotyzm lokalny jest. pamietam 8 lat temu byla tylko kamienna trybuna bez krzeselek i wejsc moglo ze 100 osob, znicz wtedy gral w okregowce. jeszcze 3 lata temu grali w 3 lidze (obecna II liga) i po awansie gmina zdecydowala sie wylozyc naprwde nie mala kase na stadion (jakies 9 mln - a to duzo dla niezbyt bogatej podwarszawskiej gminy) tak wiec stadion (a raczej jedna trybuna) nieduzy ale za to dosc nowoczesny i z dobrym zapleczem (hotel, spa itp) no i przedewszystkim jak beda pienadze to z mozliwoscia powaznej rozbudowy (tak jak widzicie na przeciwko tej jednej trybuny nie ma nic). a co do bierzni to jest mala i w ogole nie stanowi wielkiej bariery miedzy trybuna a boiskiem (z reszta na bierzni sa ławki rezerwowych - gdzies chyba musza byc;p)






ps. tak wiem... "cool story bro" ;)

push3k

2010-04-26, 00:11
Pisałem, że to całkiem porządny obiekt i z wyższej ligi, a nie jakaś okręgówka.
Cytat:

Pisałem już, że jak klub chce mieć swój własny stadion to nie zrobi na nim bieżni. ch*j kogo obchodzi co chce miasto, bo ono chciałoby mieć 123 in one.

Nie wiem czy cię to może zdziwi, ale właścicielami stadionów są miasta, a nie kluby. Klub tylko wynajmuje obiekt.

A co do samej bieżni - mało jest klubów z innymi sekcjami jak piłka nożna?

Ech, szkoda mi już czasu na to. Późno i w ogóle.

Grace

2010-04-26, 01:56
suter, bieżnia bo biegać.

A co do stadionu..
Kilka przykładów światowej klasy stadionów piłki nożnej:

Liverpool


Madryt


Monachium


Nie ma bieżni :wtf:

(Nie podam przykładu Poznania bo wyszłoby, że tylko na Bułgarskiej byłam)

Ponury Knur

2010-04-26, 14:00
Cord napisał/a:

jak wyszedłem z gimnazjum i skończyła się presja p.t. "no co ty k***a nie lubisz Lechii?" (wtedy dresów jeszcze nie było), przestałem wykazywać jakiekolwiek zainteresowanie polską ligą i jakoś nie żałuję.
Nie wiem co to za liga, ale stadion w Gdańsku, pierwszoligowej już teraz, Lechii też jest ładny, ale okolica i mentalność kiboli... późny Gomułka - wczesny Gierek




Stadion nie jest w gdańsku tylko to stadion znicza pruszków w Pruszkowie jak nie wiesz, czy się nie znasz to się nie wypowiadaj.

pozeracz_kotow

2010-04-26, 14:21
Cytat:

Nie wiem czy cię to może zdziwi, ale właścicielami stadionów są miasta, a nie kluby. Klub tylko wynajmuje obiekt.


Chyba stadionów olimpijskich, albo stadionów MIEJSKICH. :facepalm:

Cytat:

A co do samej bieżni - mało jest klubów z innymi sekcjami jak piłka nożna?


A co to ma do rzeczy? Pokaż mi jeden nowoczesny stadion piłkarski z bieżnią.

eloOnora

2010-04-26, 22:00
-mozna?

-moszna

Lashlo

2010-04-27, 01:54
kicolek napisał/a:


Pokaż mi jeden nowoczesny stadion piłkarski z bieżnią.



Camp Nou


Old Trafford


Wembley

Sayu

2010-04-28, 20:43
Ciesze się, że MKS Kluczbork coraz lepiej gra :) Obecnie jesteśmy na trzynastym miejscu w tabeli ... a i na meczyk się pójdzie ;P