18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Znane wynalazki stworzone przez Polaków

Veital • 2016-05-28, 11:13
Ciekawy materiał przedstawiających znanych Polaków i ich wynalazki, które zmieniły świat. :piwo:


Odcinek 2

Mintaj91

2016-05-28, 21:25
"w starozytnosci nie bylo lamp naftowych? zapie**alali w ciemnosciach oswietlajac sobie droge latarkami ze smartfonow?" Buauahahahahahahhahahaha, no k***a nie wytrzymie, zaraz padnę!!! No k***a, ch*j mnie jasny strzeli i już nie wstanę! Oczywiście, że były. Mieli też takie drewniane samochody, które jeździły na piasek i żwir.

Genzerum

2016-05-28, 22:08
Ja pie**ole. Po prostu ja pie**ole. Lektor drewno, masa błędów w tekście. Z ciekawości wchodzę na jego kanał bo chcę zobaczyć, skąd on te informacje wytrzasnął. A w opisie pod filmem? Nic. Zero. No to szukamy dalej i co? Całość, kropka w kropkę z Wikipedii. Nawet nie anglojęzycznej, gdzie są jakieś przypisy, skąd informacja została zaczerpnięta, tylko z polskiej. Słowo w słowo. Aż się zalogowałem na YouTube, żeby Ci dać 'kciuk w dół'.
Jedyne o co proszę, to k***a jego mać - jak chcesz coś wstawiać GDZIEKOLWIEK, to naucz się czytać, później pisać, następnie szukać informacji dalej niż Wikipedia, na której jest masa przekłamań, a na samym końcu pomyśl o zabieraniu się do roboty.

Oponka

2016-05-28, 23:46
dobra k***a.... macie racje. patrząc na komentarze chcialam sama sprawdzic, na co tak narzekacie i stwierdzam, ze macie racje.