18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Znalezisko na grzybobraniu.

poligon6 • 2019-10-10, 09:44
Czasami na grzybobraniu można znaleźć ciekawe okazy. Tu mamy przypadek psa z gatunku "Suszków".

Psy "Suszki" , spotykane sa coraz rzadziej. Zazwyczaj znajdowane sa te z gatunku "Zgniłków".




mienki

2019-10-10, 23:39
edmund napisał/a:

nie spinaj się, bo ci gumka pęknie,
ale
spoko,
w niedzielę pójdę na mszę i pomodlę się za Ciebie



Spokojnie, pomódl się do magicznego żyda zombie, tylko psów nie wieszaj po lasach.

pioter84

2019-10-11, 14:16
mienki napisał/a:

A pewnie właściciel tego psa później co niedziele do kościoła zapie**ala, bo wielki katolik.



Akurat poziom przestępczości jest odwrotnie proorcjonalny do poziomu religijności, więc dużo bardziej prawdopodobne, że psa załatwił antyklerykalny palący zioło, przyglupawy szmaciarz w dresie bez matury
jakich pełno w więzieniach.

baronturbina

2019-10-11, 19:24
Ty j***ny sk***ysynu bez skoły! Może matkę na grzybach znajdziesz i wyslesz zdjęcie ?

multikarpiu

2019-10-11, 21:36
mienki napisał/a:

A pewnie właściciel tego psa później co niedziele do kościoła zapie**ala, bo wielki katolik.



Nie, z tęczą na paradę przeciwko nienawisci

karwan17

2019-10-12, 16:49
trebor71 napisał/a:

może nie katolik ale znawca zwierząt i lasu jak katolik Szyszko



Co Ty kretynie gadasz. Na temat lasu to wiesz pewnie tyle że Cię w nim zrobili

dzaanas86

2019-10-13, 01:32
Ścierwo, które to poczyniło niech zdycha w męczarniach .
A za twój opis "Czasami na grzybobraniu można znaleźć ciekawe okazy. Tu mamy przypadek psa z gatunku "Suszków". Psy "Suszki" , spotykane sa coraz rzadziej. Zazwyczaj znajdowane sa te z gatunku "Zgniłków". murzyńska knyga ci w dupsko! Tak cie to bawi lamusie???

sa...........os

2019-10-13, 01:54
edmund napisał/a:

nie spinaj się, bo ci gumka pęknie,
ale
spoko,
w niedzielę pójdę na mszę i pomodlę się za Ciebie



Ale musiałeś o tym wszystkim zakomunikować, by nakarmić swoje ego. Suma sumarum ch*ja warta ta twoja modlitwa, skoro intencja fałszywa.

Jestem_na_nie

2019-10-13, 19:51
mienki napisał/a:

A pewnie właściciel tego psa później co niedziele do kościoła zapie**ala, bo wielki katolik.



Raczej obciąga druga bo to lewak spod znaku LGBT

Leworęczny

2019-10-14, 21:03
Mam nadzieję, że właściciel zdycha właśnie na najbardziej bolesnego i nieuleczalnego raka z przerzutami na każdego flaka. I tak z 7 lat do zdechniecia całkowitego.