18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmywarkowa głupota.

pnaj • 2020-11-18, 17:42
Na początku roku na jednym z komunikatorów 45-latka z gminy Niegowa poznała"brytyjskiego lekarza". On pisał, że jest chirurgiem i przebywa na kontrakcie w Somalii. Poinformował "swoją bliską znajomą" że wyśle na jej adres paczkę w której będą pieniądze w kwocie 500 tysięcy dolarów. Warunek jest jeden. Musi pokryć koszty przesyłki. W rzeczywistości paczki nie otrzymała. Za to wpłaciła na konto oszusta 140 tysięcy złotych pożyczonych w banku.

http://myszkow.slaska.policja.gov.pl/k17/informacje/wiadomosci/299733,Podawal-sie-zaquotbrytyjskiego-lekarzaquot-Oszukal-45-latke-na-kwote-140-tysiecy.html

Jak dla mnie szczyt głupoty. Dla jej własnego dobra, ta kobieta nie powinna mieć pełnych praw obywatelskich (mentalne dziecko). Musi mieć nieźle zlewaczony
mózg skoro wierzy w lekarzy i inżynierów z afryki. Ja rozumiem jakby to była chwila zaciemnienia, ale kobitka zaciągnęła dwa kredyty, żeby uzbierać tą kwotę, więc miała czas się zastanowić. Druga sprawa jak miał wysłać 'kasę' to mógł z tej 'kasy' pokryć wysyłkę.

Żal mi jej nie jest i tak już jest skończona bo pewnie prędko kredytu nie spłaci, ale jak kasa rzeczywiście trafiła do afryki to mi wstyd za nią, już nie mówiąc że dzida sfinansuje pontonową wyprawę tej somalijskiej śmietanki inżynierów i lekarzy do Europy.

sothis

2020-11-18, 17:52
Zmywarka pewnie dawno nie ładowana więc system operacyjny nie funkcjonuje.

Gienek86

2020-11-18, 17:53
Ale jak taka tępa dzida wypełniła wniosek kredytowy i w ogóle skąd miała zdolność kredytową czyżby też lekarz

Ni...........ny

2020-11-18, 18:03
Myślę że moderacja powinna suszyć takie prawackie wysrywy.
Lewactwo to, lewactwo tamto. Czytać się tego gówna nie da :kawa:

Asuritta

2020-11-18, 18:14
Ja pie**ole ... czemu ja jestem taki uczciwy ... max ukradłem jakies drobiazgi, za dobre wychowanie ?

Chętnie pomoge oszukiwac kraść itp mam dość biedy ktoś potrzebuje słupa na miliony? lub do bandy biedaka ktory za kase zrobiw iwele ;P poza homo transo zjebaństwem

sothis

2020-11-18, 18:17
Asuritta napisał/a:

Ja pie**ole ... czemu ja jestem taki uczciwy ... max ukradłem jakies drobiazgi, za dobre wychowanie ?
Chętnie pomoge oszukiwac kraść itp mam dość biedy ktoś potrzebuje słupa na miliony? lub do bandy biedaka ktory za kase zrobiw iwele ;P poza homo transo zjebaństwem



Idź do feministek i greenpeaców, tam dadzą Ci hajs za szmacenie się.

~sensualna

2020-11-18, 18:21
w zeszłym roku na tvn pokazywali młode małżeństwo które dało się nabrać na maila(pewnie nie raz taki dostaliście) w którym pisali że krewny z afryki zmarł i dostaną spadek ale najpierw muszą opłaty zrobić...i tak idioci stracili wszystkie swoje oszczędności :D

_R...........s_

2020-11-18, 18:21
Takie to trochę pretensjonalne, i stulejarskie. Jakby to tylko kobiety tak dawały się naciągać i tak się dawały r*chać.
Tyle, że to kobiety są główne z uwodzenia starych dziadków czy naiwnych mężczyzn w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Więc z tego wynika, że kobieta, przepraszam, zmywarka, zła, bo dała się uwieść i przelała hajs, ale jakby w drugą stronę to poszło, to kobieta też zła, bo uwiodła sobie jakiś betabankomat czy innego cucka (nie jestem na bierzącą z tym slangielm 100lejowym).

zwierzak30

2020-11-18, 18:26
Tak się cieszyła za te 500 tysi zielonych. :)

pnaj

2020-11-18, 18:39
_RottenFetus_ napisał/a:

Takie to trochę pretensjonalne, i stulejarskie. Jakby to tylko kobiety tak dawały się naciągać i tak się dawały r*chać.
Tyle, że to kobiety są główne z uwodzenia starych dziadków czy naiwnych mężczyzn w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Więc z tego wynika, że kobieta, przepraszam, zmywarka, zła, bo dała się uwieść i przelała hajs, ale jakby w drugą stronę to poszło, to kobieta też zła, bo uwiodła sobie jakiś betabankomat czy innego cucka (nie jestem na bierzącą z tym slangielm 100lejowym).



Nie pije konkretnie do kobiet tylko do głupoty i akurat tu trafiło na kobietę. I w jej przypadku pełna wolność doprowadziła ją do tego co ma, kredyt i problemy.
Mam z tym problem, bo każdy taki głupi wybryk obciąża pośrednio nas wszystkich, może w małym stopniu ale jednak.

Rebeliant

2020-11-18, 18:55
pnaj napisał/a:



Nie pie**ol głupot, to zwyczajny "Nigerian scam". Historyjek jest mnóstwo, a że robią to od kilku dekad, to tylko oznacza, że ciągle znajdują idiotów łapiących się na to.

To ta sama liga debili, co inwestujący w Amber Gold. I jak gardzę przestępstwem, tak bardziej gardzę tymi frajerami, co się dają dymać bez mydła niczym dzieci u Epsteina.

R41NM4N

2020-11-18, 19:47
Lol mi od pół roku spamuja skrzynke, że jsk nie zapłacę 1200 ojro w shitcoinach to wrzucą do telewizji filmik jak walę konia. Mam nadzieję, że w razie W dadzą znać wcześniej, żebym mógł zwalić konia patrząc jak walę konia. Walikońcepcja.

Recydywista

2020-11-18, 19:48
Niezwyciężony napisał/a:

Myślę że moderacja powinna suszyć takie prawackie wysrywy.
Lewactwo to, lewactwo tamto. Czytać się tego gówna nie da



ch*jowo się czyta prawdę o swoich, co?

Ni...........ny

2020-11-18, 19:59
Recydywista napisał/a:

ch*jowo się czyta prawdę o swoich, co?



Chodzi o ten niedorozwinięty prawacki kwik, i nazywanie wszystkiego lewactwem.
To nie Fronda do ch*ja. ściągnijcie trochę lejce.
To żałosne jęczenie "jake to lewaky gupe" robi się już nudne.

Edit: Wiek i deficyty intelektualne tej pani sugerują że jest od was, tylko se wmawiacie że jest inaczej ;-)
Pewnie taka z niej lewaczka jak z bydła demolującego warszawę antifa.

outsidethebox86

2020-11-18, 20:34
Niezwyciężony napisał/a:

Myślę że moderacja powinna suszyć takie prawackie wysrywy.
Lewactwo to, lewactwo tamto. Czytać się tego gówna nie da



Jak najbardziej popieram, to wpie**alanie polityki w każdy post psuje radość z czytania komentarzy. Poza tym wygląda to tak: