topic

Zmywarkowa głupota.

pnaj • 2020-11-18, 17:42
Na początku roku na jednym z komunikatorów 45-latka z gminy Niegowa poznała"brytyjskiego lekarza". On pisał, że jest chirurgiem i przebywa na kontrakcie w Somalii. Poinformował "swoją bliską znajomą" że wyśle na jej adres paczkę w której będą pieniądze w kwocie 500 tysięcy dolarów. Warunek jest jeden. Musi pokryć koszty przesyłki. W rzeczywistości paczki nie otrzymała. Za to wpłaciła na konto oszusta 140 tysięcy złotych pożyczonych w banku.

http://myszkow.slaska.policja.gov.pl/k17/informacje/wiadomosci/299733,Podawal-sie-zaquotbrytyjskiego-lekarzaquot-Oszukal-45-latke-na-kwote-140-tysiecy.html

Jak dla mnie szczyt głupoty. Dla jej własnego dobra, ta kobieta nie powinna mieć pełnych praw obywatelskich (mentalne dziecko). Musi mieć nieźle zlewaczony
mózg skoro wierzy w lekarzy i inżynierów z afryki. Ja rozumiem jakby to była chwila zaciemnienia, ale kobitka zaciągnęła dwa kredyty, żeby uzbierać tą kwotę, więc miała czas się zastanowić. Druga sprawa jak miał wysłać 'kasę' to mógł z tej 'kasy' pokryć wysyłkę.

Żal mi jej nie jest i tak już jest skończona bo pewnie prędko kredytu nie spłaci, ale jak kasa rzeczywiście trafiła do afryki to mi wstyd za nią, już nie mówiąc że dzida sfinansuje pontonową wyprawę tej somalijskiej śmietanki inżynierów i lekarzy do Europy.

mazga50

2020-11-19, 16:55
Niezwyciężony napisał/a:

Chodzi o ten niedorozwinięty prawacki kwik, i nazywanie wszystkiego lewactwem.
To nie Fronda do ch*ja. ściągnijcie trochę lejce.
To żałosne jęczenie "jake to lewaky gupe" robi się już nudne.
Edit: Wiek i deficyty intelektualne tej pani sugerują że jest od was, tylko se wmawiacie że jest inaczej
Pewnie taka z niej lewaczka jak z bydła demolującego warszawę antifa.Ale te lewary naprawdę są tępe. Dlaczego nie ma się tego nagłaśniać czy nawet o tym mówić? Że niby o ułomnych nie można mówić prawdy?

Niezwyciężony

2020-11-19, 17:11
mazga50 napisał/a:

Ale te lewary naprawdę są tępe. Dlaczego nie ma się tego nagłaśniać czy nawet o tym mówić? Że niby o ułomnych nie można mówić prawdy?No właśnie pokazałeś jaki ty jesteś tępy, nie mniej od lewarów. taki sam debil z ciebie.
Wyraźnie napisałem że chodzi o wpie**alanie tego w tematy zupełnie niezwiązane z jakąkolwiek polityką.
Pod każdym tematem musicie wysrywać to swoje prawackie, tępe pie**olenie o lewakach, nawet jak nie ma nic wspólnego z polityką, jakbyście byli niedorozwinięci.
Tylko tyle, ale jak widać dla prawackiego śmiecia przeczytanie prostego tekstu ze zrozumieniem jest problemem ;-)

Pod tematami politycznymi ch*j wam w te buraczane ryje, piszcie sobie co chcecie. Ale babe oj***ł jakiś typ na kasę, co to ma wspólnego z polityką ? Ile można do ch*ja.

ryzu

2020-11-20, 17:21
Niezwyciężony napisał/a:

Myślę że moderacja powinna suszyć takie prawackie wysrywy.
Lewactwo to, lewactwo tamto. Czytać się tego gówna nie daJulka dupa cię boli? Jesteś w mniejszości więc morda w kubeł

Niezwyciężony

2020-11-20, 17:24
ryzu napisał/a:

Julka dupa cię boli? Jesteś w mniejszości więc morda w kubełMasz racje, tępego plebsu zawsze jest więcej. Ale sam zamknij mordę żałosna karykaturo człowieka ;-)

sa...........os

2020-11-20, 18:11

Gadaj z dupą, to Cię osra. ;-)