18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zmywarkowa głupota.

pnaj • 2020-11-18, 17:42
Na początku roku na jednym z komunikatorów 45-latka z gminy Niegowa poznała"brytyjskiego lekarza". On pisał, że jest chirurgiem i przebywa na kontrakcie w Somalii. Poinformował "swoją bliską znajomą" że wyśle na jej adres paczkę w której będą pieniądze w kwocie 500 tysięcy dolarów. Warunek jest jeden. Musi pokryć koszty przesyłki. W rzeczywistości paczki nie otrzymała. Za to wpłaciła na konto oszusta 140 tysięcy złotych pożyczonych w banku.

http://myszkow.slaska.policja.gov.pl/k17/informacje/wiadomosci/299733,Podawal-sie-zaquotbrytyjskiego-lekarzaquot-Oszukal-45-latke-na-kwote-140-tysiecy.html

Jak dla mnie szczyt głupoty. Dla jej własnego dobra, ta kobieta nie powinna mieć pełnych praw obywatelskich (mentalne dziecko). Musi mieć nieźle zlewaczony
mózg skoro wierzy w lekarzy i inżynierów z afryki. Ja rozumiem jakby to była chwila zaciemnienia, ale kobitka zaciągnęła dwa kredyty, żeby uzbierać tą kwotę, więc miała czas się zastanowić. Druga sprawa jak miał wysłać 'kasę' to mógł z tej 'kasy' pokryć wysyłkę.

Żal mi jej nie jest i tak już jest skończona bo pewnie prędko kredytu nie spłaci, ale jak kasa rzeczywiście trafiła do afryki to mi wstyd za nią, już nie mówiąc że dzida sfinansuje pontonową wyprawę tej somalijskiej śmietanki inżynierów i lekarzy do Europy.

żmij

2020-11-18, 22:00
zwierzak30 napisał/a:

Tak się cieszyła za te 500 tysi zielonych.



Niegowa nie leży na Śląsku.
Jest położona w Województwie Śląskim, ale historycznie to Małopolska, a geograficznie to raczej będzie Jura Krakowsko-Częstochowska.

Rebeliant

2020-11-18, 22:09
Niezwyciężony napisał/a:

"jake to lewaky gupe"



Wymień jednego lewaka, który nie jest kretynem, ani bandytą łasym na cudze mienie. Jednego k***a. Nie wymienisz, bo z definicji wszelkie odmiany marksizmu to bandytyzm i okradanie mądrzejszych, ambitniejszych, bardziej pracowitych.

Ni...........ny

2020-11-18, 22:31
Rebeliant napisał/a:

Wymień jednego lewaka, który nie jest kretynem, ani bandytą łasym na cudze mienie. Jednego k***a. Nie wymienisz, bo z definicji wszelkie odmiany marksizmu to bandytyzm i okradanie


Chodzi o to że dla prawackiego śmiecia każdy kto nie jest prawą sp***oliną jest automatycznie lewakiem.
I wpie**alają ten swój wysryw w każde zdanie. Chłop spadnie z drabiny, yyyyy lewak taky głupy, baba się zesra w gacie pewnie lewacka k***a.
Rzygać się już chce od tego bełkotu.

Rebeliant napisał/a:

mądrzejszych, ambitniejszych, bardziej pracowitych.



Chyba och*jałeś, jak ta hołota wierzy w czary, magiczne zaklęcia i czarodziei w sutannach, większość jest leniwymi debilami myślącymi że mogą wymodlić sobie sukces, zamiast uczciwie na niego zapracować ;-)

HotSzot

2020-11-18, 22:52
_RottenFetus_ napisał/a:

Takie to trochę pretensjonalne, i stulejarskie. Jakby to tylko kobiety tak dawały się naciągać i tak się dawały r*chać.
Tyle, że to kobiety są główne z uwodzenia starych dziadków czy naiwnych mężczyzn w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Więc z tego wynika, że kobieta, przepraszam, zmywarka, zła, bo dała się uwieść i przelała hajs, ale jakby w drugą stronę to poszło, to kobieta też zła, bo uwiodła sobie jakiś betabankomat czy innego cucka (nie jestem na bierzącą z tym slangielm 100lejowym).



Widzisz jakąś zależność? Kobieta dała się wydymac na 140k bo myślała że 500k dostanie, bo jej się należy. W drugim przypadku dała sobie wsadzić starego, sflaczalego kutacha do ryja dla pieniędzy. W obu przyjemność kobieta dała się wyr*chac dla pieniędzy

:mrgreen:

"Przypadkach". Nie mogę edytować na telefonie posta.

pnaj

2020-11-18, 23:04
Niezwyciężony napisał/a:

Chodzi o to że dla prawackiego śmiecia każdy kto nie jest prawą sp***oliną jest automatycznie lewakiem.
I wpie**alają ten swój wysryw w każde zdanie. Chłop spadnie z drabiny, yyyyy lewak taky głupy, baba się zesra w gacie pewnie lewacka k***a.
Rzygać się już chce od tego bełkotu.
Chyba och*jałeś, jak ta hołota wierzy w czary, magiczne zaklęcia i czarodziei w sutannach, większość jest leniwymi debilami myślącymi że mogą wymodlić sobie sukces, zamiast uczciwie na niego zapracować



Ale się doczepiliście wzmianki o lewactwie. Niestety, ale jak słyszę o lekarzach z afryki to pierwszym skojarzeniem są pontony z uchodźcami i głupie tłumaczenie lewaków o ubogaceniu.
Co do pacjentki z posta to nie wiem czym jest zarażona, ale zwykle ludzie tak naiwni mają już przeprany mózg w którąś stronę.
A może jest po prostu chytra baba, która myślała że przytuli 500 tyś dolarów.

polakwrocek

2020-11-19, 00:41
Te maile z zarabiam 13 000 w tydzień , książulek z Afryki , miliony na klik są specjalnie robione dla zjebów.
Bo tak 99.9999% ludzi po prostu wrzuci to w spam.
A ten 1 na 10000 można orżnąć i interes się kręci...

Rebeliant

2020-11-19, 07:17
Niezwyciężony napisał/a:

Chodzi o to że dla prawackiego śmiecia każdy kto nie jest prawą sp***oliną jest automatycznie lewakiem.
I wpie**alają ten swój wysryw w każde zdanie. Chłop spadnie z drabiny, yyyyy lewak taky głupy, baba się zesra w gacie pewnie lewacka k***a.
Rzygać się już chce od tego bełkotu.
Chyba och*jałeś, jak ta hołota wierzy w czary, magiczne zaklęcia i czarodziei w sutannach, większość jest leniwymi debilami myślącymi że mogą wymodlić sobie sukces, zamiast uczciwie na niego zapracować





Aaa, to jak piszesz o debilach, to norma. Albo każdy lewsk, albo pisowiec, zależy czy wejdziesz tu czy na lewicujące portale.

Mnie nazywano juz bolszewikiem, ruskim agentem, popaprańcem, ale i pisowcem, naziolem, faszystą itd..Czasem w jednym k***a wątku :)


Msrksisci to lewacy natomiast, dla mnie wszyscy, czyli i nnaziole i komuchy.

elcoyote

2020-11-19, 07:51
Lekarz inżynier z afryki ?
przecież tam nie ma szkół wyższych

Exclip

2020-11-19, 08:46
Numer tak znany ze nawet w miodowych latach o tymbylo xD

XD


Pan_Cernik

2020-11-19, 08:52
Eeeee tam...

Parę dni temu czytałem że pewien rolnik z Austrii zakochał się w prostytutce z burdelu. Przej***ł całe oszczędności, potem kasę za sprzede pole, a na końcu sprzedał traktor i tą kasę też przej***ł. Ogólnie stracił ok 2 mln. ojro.

A co najśmieszniejsze jest to, że wystąpił do sądu przeciw burdelowi o zwrot kasy...

sadsadol

2020-11-19, 10:01
sąsiadka na poprzednim mieszkaniu dokładnie na taki sam szajs dała się nabrać. Myślałem ze tacy głupi ludzie tylko w gazetach albo TV są, ale nie, oni żyją wokoło nas.

dkamil1

2020-11-19, 10:39
Bułgarski przekręt tzw. Nawet mi takich ludzi nie żal

AN...........or

2020-11-19, 11:54
Ta 45-latka wyrokiem sądowym powinna być poddana eutanazji. Tak głupi ludzie są zagrożeniem dla całego naszego społeczeństwa

sa...........os

2020-11-19, 14:41
Cytat:

Chodzi o to że dla prawackiego śmiecia każdy kto nie jest prawą sp***oliną jest automatycznie lewakiem.
I wpie**alają ten swój wysryw w każde zdanie. Chłop spadnie z drabiny, yyyyy lewak taky głupy, baba się zesra w gacie pewnie lewacka k***a.
Rzygać się już chce od tego bełkotu.



"Lewak" stało się chyba ulubionym słowem nastoletnich zjebów obecnego pokolenia. W moich czasach takimi słowami wśród szukających atencji dzieciaków były "pozer" i "konfident". Ciekawe co przyszłość przyniesie!