18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zmywarka

Ra...........hi • 2016-09-02, 09:37
- Tato, zmywarka jest wstawiona.
- Naprawdę? Mama znowu wróciła pijana? :-/

Ra...........hi

2016-09-02, 10:44
@mibcadet k***a mać i ch*j z tym ?! Znowu pie**olisz bez sensu, wyobraź sobie że nie wszyscy siedzą i przeglądają cały k***a internet 24h non stop non profit. A w ogóle idąc twoją logiką to nie należałoby nic tu wrzucać bo tak naprawdę to wszystko już gdzieś było. Musiałbyś wrzucać foty swojej małej pały bo ona na pewno nigdzie i w niczym nie była.

nowynick

2016-09-02, 12:38
Up

zimne piwo k***a, mi 8 godz. prócz zarabiania na kieliszek chleba ledwo starcza na Sadola, wieczorami to mam dwoje dzieci, żonę, znajomych, życie, a nie przeglądanie odmętów demotów, wiochy, mistrzów, joe, ujaranych etc.

Jak coś lepsze to się kopiuje, bez tego ten portal by nie istniał...

pakicito

2016-09-02, 12:42
Cytat:

@mibcadet k***a mać i ch*j z tym ?! Znowu pie**olisz bez sensu, wyobraź sobie że nie wszyscy siedzą i przeglądają cały k***a internet 24h non stop non profit. A w ogóle idąc twoją logiką to nie należałoby nic tu wrzucać bo tak naprawdę to wszystko już gdzieś było. Musiałbyś wrzucać foty swojej małej pały bo ona na pewno nigdzie i w niczym nie była.


dokładnie, ja już od kilku lat nie przeglądam demotów, bo się zrobiły pedalskie;

mibcadet

2017-05-03, 00:37
pakicito napisał/a:


dokładnie, ja już od kilku lat nie przeglądam demotów, bo się zrobiły pedalskie;



Więc żelazna logiką idąc sypiesz piwa za teksty z pedalskich demotów. Ok....

A ja sie przypieradalam o źródła, robisz kopiuj-wklej, nie jesteś autorem, to krótkie info wrzucasz że 'zaj***ne z xxx'. Dzięki temu nie wyglądałbyś jak ktoś kto na czyjejś kreatowyności próbuje naj***ć piwek.