18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zmywarka na mini crossie

CrazyEdek • 2021-02-15, 18:03
Przygazowała nawet.


sard

2021-02-15, 19:03
Dziurawiec usłyszał, że będzie to na tiktoka i od razu przyszalała, prawie jak na orgazmusie z murzynami.

pro_avenger

2021-02-15, 21:27
Poszła jak niesiolowski w rabarbar.

GangTrap

2021-02-16, 08:58
Jak mnie rozpie**ala wasza nienawiść do kobiet. Przypuszczam że nie lubicie Lasek tylko dlatego że żadnej nie macie. Niektórzy są takimi przegrywami życiowymi i p*zdeczkami zza komputera że głowa boli.

pppmix

2021-02-16, 10:10
GangTrap napisał/a:

Jak mnie rozpie**ala wasza nienawiść do kobiet. Przypuszczam że nie lubicie Lasek tylko dlatego że żadnej nie macie. Niektórzy są takimi przegrywami życiowymi i p*zdeczkami zza komputera że głowa boli.



Ależ pie**olisz pan farmazony.

Zewłok666

2021-02-16, 10:52
GangTrap napisał/a:

Jak mnie rozpie**ala wasza nienawiść do kobiet. Przypuszczam że nie lubicie Lasek tylko dlatego że żadnej nie macie. Niektórzy są takimi przegrywami życiowymi i p*zdeczkami zza komputera że głowa boli.



Ale nam pojechałeś. Za taką odwagę na pewno jakaś księżniczka już czeka z nagrodą dla swojego paladyna w bieli.

ligo

2021-02-16, 14:11
wydaje się, że w podobnych filmach występuje jednak przewaga kobiet jako główne bohaterki... Zmywarka na crossie ... no no... a facet na moto to według niektórych motop*zda... A pedał ? to motop*zda na crossie ? nie.. pedał to pedał w zasadzie ... Ale motop*zda zazwyczaj lepiej jeździ niż przeciętna zmywarka na crossie, stąd pewnie też lepsze filmy są z motop*zdami...

riddick19902721

2021-02-16, 16:00
GangTrap napisał/a:

Jak mnie rozpie**ala wasza nienawiść do kobiet. Przypuszczam że nie lubicie Lasek tylko dlatego że żadnej nie macie. Niektórzy są takimi przegrywami życiowymi i p*zdeczkami zza komputera że głowa boli.



Jaki cucoldzik pewnie latasz za jakąś jak ten lep a ona cię ma w dupie i r*cha się z czadami i swoją frustrację tu wysrałeś

mesjans

2021-02-16, 18:04
Kiedyś wywaliłem się w krótkich spodenkach i krótkiej koszulce na minibajku na asfalcie, zbyt duża prędkość, kamień i promil. Poszedłem do sklepu po wodę utlenioną na 9 swoich ran. Myślałem że to najmocniejsza woda utleniona jakiej używałem piekła jak lawa choć byłem znieczulony alko. Na drugi dzień poprosiłem koleżankę która jest pielęgniarką by mi polewała bo na trzeźwo nie dałem już sam rady. Gdy przyszła okazało się że zamiast wody utlenionej kupiłem spirytus salicylowy.