18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zmotoryzowane grupy imbecyli...

Halman • 2021-11-25, 09:18

cieszą oczy jak zawsze... :amused:

Jacek86s

2021-11-25, 10:01
Za ten pokaż wpie**ol to za mało

Anosa20

2021-11-25, 10:05
Eeee... Kolega myślał, że z czterema kołami przejedzie szybciej???

janlew

2021-11-25, 11:12
p*zda piździe p*zdą.

pytolsky

2021-11-25, 12:18
Myślał pewnie, że jak się przesiądzie z jednośladu do dwuśladu, to nagle przestanie być motop*zdą

Black Pitt

2021-11-25, 17:01
Za to pajacowanie na publicznych drogach powinno się te p*zdy traktować jako śmieć do usunięcia z jezdni wszelkimi środkami, taranowaniem włącznie. W ch*ju mam wasze pie**olenie o pasji i że nie ma gdzie odkręcić manetki, jakbyś był pasjonatem to i miejsce zupełnie legalnie znajdziesz.

piotrj3

2021-11-25, 18:23
Black Pitt napisał/a:

Za to pajacowanie na publicznych drogach powinno się te p*zdy traktować jako śmieć do usunięcia z jezdni wszelkimi środkami, taranowaniem włącznie. W ch*ju mam wasze pie**olenie o pasji i że nie ma gdzie odkręcić manetki, jakbyś był pasjonatem to i miejsce zupełnie legalnie znajdziesz.



raczej powinno być coś pokroju "szczególnie niebezpieczna jazda" i traktować takie wybryki jak jazda po alkoholu.

juderaus

2021-11-25, 20:15
Black Pitt napisał/a:

Za to pajacowanie na publicznych drogach powinno się te p*zdy traktować jako śmieć do usunięcia z jezdni wszelkimi środkami, taranowaniem włącznie. W ch*ju mam wasze pie**olenie o pasji i że nie ma gdzie odkręcić manetki, jakbyś był pasjonatem to i miejsce zupełnie legalnie znajdziesz.



My też mamy w ch*ju Twoje biadolenie. Jedyne co możesz zrobić to wyprać osrane barchany.