18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zmarcie w pracy od uderzenia

fantastico • 2017-09-05, 11:23
Siedząc w pracy i otrzymując uderzenie czymś w głowę doznaje zmarcia. Ale, że co to to ja nie wiem ...


Januszznarnii

2017-09-05, 11:36
Wygląda jak wielki pas, tak jakby napędowy, klinowy czy jakiekolwiek imię nosi pośród profesjonalnie wymawiających jego nazwę specjalistów, innymi słowy pośród tych, którzy się znają, nie wiem. O.

OxY

2017-09-05, 11:53
Faktycznie jakby pas napędowy jebnął bo po uderzeniu bęben staje. Pewnie od nowości ten sam to nie ma się co dziwić :D

pawlo884

2017-09-05, 12:06
jakby miał kask na łbie jak jego koleszka to by żył. BHP suko!

jimiq

2017-09-05, 12:17
trafiony zatopiony, racja z tym kaskiem; ale jakby to ich nie przywiązanie do BHP to co byś oglądał

kokos_123

2017-09-05, 12:47
Pierwszy mądry, co nie pomyślał o osłonach, drugi to już geniusz co postawił ławkę akurat w tym miejscu...

Zadi_

2017-09-05, 12:49
Kara za opie**alanie się w robocie.

jimiq

2017-09-05, 13:32
ale że ten pas się tak idealnie urwał...no no no

a i nie on jeden tam bez kasku pracuje

__...........__

2017-09-05, 15:14
pawlo884 napisał/a:

jakby miał kask na łbie jak jego koleszka to by żył. BHP suko!



Aż kilka razy sobie to obejrzałem, wychodzi na to, że masz rację, choć na początku myślałem, ze tak mu "przetrąciło" łeb, że zerwało rdzeń kręgowy. Ale gość ewidentnie ruszą się po uderzeniu, więc faktycznie, jest szansa, że kask mógłby uratować mu życie.

P.S.
"Koleżka", a nie "koleszka".

elfis

2017-09-05, 19:03
pierwsza pomoc , jak zawsze w Chinach , mnie nie zaskakuje

Allin23

2017-09-05, 19:05
Cytat:

pierwsza pomoc , jak zawsze w Chinach , mnie nie zaskakuje



Racja, zj***na jak interpunkcja na Sadistic.pl

KebabRemover

2017-09-05, 19:18
rzadko się loguje ale ostatnimi czasy kilka razy pod rząd zmuszał mnie do tego zjeb fantastico, nie widać tego bo wszystkie te posty zostały pokasowane jak i stanie się zapewne z tym który teraz piszę jako że wyraziłem się na temat owego raka jako "zjeba" ale ten kto zdąży przeczytać ten zapamięta i być może będzie powielał, w każdym razie utkwi ten post w jego umyśle a to się liczy. Trzeba natemperować tego sk***ysyna, co to za słowo "zmarcie"? czy ten k***iszon uważa że to jest śmieszne? pomijając kwestię błędów ort, szacunku do polskiego języka etc nie chcę żeby sadistic był kojarzony z tą ostatnio modną w netach czy na wszelkich gimbo czanach, kwejkach etc tzw. czanmową.. bo czym to jest? banda pseudointeligenckich sk***ysynków wymyśla niby śmieszne słowa gówno znaczące i powiela. ktoś z zewnątrz wchodzi na sadola i widzi "zmarcie", zaczyna się zastanawiać co to ma być, czy to kolejna burżuazyjskie gówno pokroju joe monsterów i silenie się na bycie śmiesznym i takim alternatywnym poprzez pie**olenie inaczej niż inni, bo tak indywidualnie i śmiesznie i hu hu hu iks de jaki ja alternatywny, inny, niezależny, z włąsnym stylem i płynący pod prąd inteligent hi hi hi iks de

kokos_123 napisał/a:

Pierwszy mądry, co nie pomyślał o osłonach, drugi to już geniusz co postawił ławkę akurat w tym miejscu...

ot typowe ludzkie sk***ysynskie zaniedbanie, ja wiem ze nigdy nie zdechne z wlasnej winy, jesli juz to wleci we mnie z impetem uliczny rajdowiec albo spadne z winda co jakis inny glupi ludzki Sk***YSYN zle zrobil przeglad, czy inny sk***iel w jakis sposob swoim niedoj***niem i wynikającym z niego zaniedbaniem OBOWIĄZKU służbowego przyczyni sie do mojej smierci, w szpitalu wszczepia mi hiva, tir nie wyhamuje, pociag sie wykolei etc ot musze koegzystowac wsrod ludzkich sp***olin i byc przez kilkanascie godzin na dobe narazone na smierc wynikajaca z czyjegos niedoj***nia

Januszznarnii

2017-09-05, 19:54
@up a mnie ta "ortografia" i wierszyki... to też układanki a'la yoda śmieszą, bo są tak ciekawie "złamane", mówią to samo, co powiedziałyby w pełni poprawne politycznie, nadające się (nie to co te internetowe wymysły) do opinii publicznej sformułowania tylko w znacznie zabawniejszy sposób. Nie przekonasz mnie do swojego zdania na ten temat a odnoszę wrażenie, że w swojej frustracji pragniesz aby każdy je podzielił i uznał. YODA FOR LIFE.

mariuan

2017-09-05, 21:22
@KebabRemover
Zmarcie to rzeczownik odczasownikowy od wyrazu zemrzeć. Widać że kolega Fantastico, któremu dziękujemy za zapełnianie portalu wartościową treścią zna gramatykę języka polskiego i umie ją stosować zdecydowanie bardziej zręcznie od ciebie i byłby nie musiał używać trywialnych inwektyw, tuteż onomatopei.

fantastico

2017-09-05, 22:55
2xUP i o to chodzi ... i o to chodzi ;)