18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zły dzień w pracy odc. 1338

~Velture • 2018-05-31, 22:36
I cały misterny plan w p*zdu :amused:


bloodwar

2018-05-31, 22:41
Jak to się mialo udać, wierzył w to że Jezus będzie te drewienka od dołu podtrzymywał?

aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-31, 22:54
Prędzej Józef. To on był cieślą i jest patronem stolarzy. :mrgreen:

Charliee1000

2018-05-31, 23:01
Aż mu potem światło odcięło

Loaloa

2018-06-01, 02:32
Wiadomo, że Józef był cieślą. A wiecie w czym się specjalizował?

spoiler

Argeusz

2018-06-01, 02:58
Loaloa napisał/a:

Wiadomo, że Józef był cieślą. A wiecie w czym się specjalizował?

spoiler


:amused: :amused:
Tyle lat na sadolu i ten dalej jedzie po katolach i polaczkach...
Po co? kompletnie tego nie rozumiem, przecież to jest brak jakiejkolwiek logiki i zwyczajne marnowanie czasu.
Oczywiście jeśli jest to forma rozrywki i potem spuszczasz się w majtasy czytając płacze i gniewne wpisy równie pozbawione sensu i logiki co twoje, to się nie wpie**alam. Róbta co chceta, ja po prostu wyrażam swoje zdziwienie.

eclipse2012

2018-06-01, 03:04
frajerzy to ustawka
to miała byś kamera z monitoringu?

Loaloa

2018-06-01, 06:32
Cytat:

Tyle lat na sadolu i ten dalej jedzie po katolach i polaczkach...
Po co? kompletnie tego nie rozumiem, przecież to jest brak jakiejkolwiek logiki i zwyczajne marnowanie czasu.
Oczywiście jeśli jest to forma rozrywki i potem spuszczasz się w majtasy czytając płacze i gniewne wpisy równie pozbawione sensu i logiki co twoje, to się nie wpie**alam. Róbta co chceta, ja po prostu wyrażam swoje zdziwienie.



Nie mam pojęcia w którym miejscu mojej wcześniejszej wypowiedzi widzisz jazdę po katolach i polaczkach. Zakładając, że biblijny Józef istniał i żył w opisywanym czasie i miejscu i był cieślą, to jest niemal stuprocentowo pewne, że produkował m.in. krzyże. Jak wiadomo z historii Rzymianie stosowali karę ukrzyżowania, a lista występków, za które ją zasądzano była dość długa. Nawet zakładając, że krzyże były wielorazowego użytku, a skazany niósł na miejsce kaźni tylko poprzeczną belkę, to i tak ktoś te belki musiał wcześniej przygotować. W rejonie prawie zupełnie pozbawionym drzew profesją cieśli zapewne nie parało się zbyt wielu ludzi, zatem można śmiało założyć, że w małym miasteczku był maksymalnie jeden cieśla. Skoro biblia każe nim być Józefowi, to pewnie musiał on dostarczać te krzyże lokalnemu przedstawicielstwu rzymskiego wymiaru sprawiedliwości.

Argeusz

2018-06-01, 12:31
@up w takim razie przepraszam, możesz mieć rację. Miłego dnia!

Loaloa

2018-06-01, 18:31
Cytat:

@up w takim razie przepraszam, możesz mieć rację. Miłego dnia!



Ło k***a! Sadol napisał do sadola "przepraszam" i przyznał, że mógł się mylić. Aż mi z wrażenia piwo z dłoni wypadło. Łap je czym prędzej :-P

aaaaaaaaaaaaaa

2018-06-01, 19:00
Loaloa napisał/a:



Ło k***a! Sadol napisał do sadola "przepraszam" i przyznał, że mógł się mylić. Aż mi z wrażenia piwo z dłoni wypadło. Łap je czym prędzej :-P



Raz napisałeś coś z sensem to nie dziwota. Pisz z sensem czasami to przestaną po Tobie jechać :mrgreen:

Zapomniałeś napisać, że Św Józef nie wiedział, że na jednym z jego wyrobów umrze jego pasierb/przysposobiony??

Essent

2018-06-01, 19:04
Loaloa Czy Ty czasem nie masz cycków ?

Loaloa

2018-06-01, 21:07
Cytat:

Loaloa Czy Ty czasem nie masz cycków ?



Poczekaj chwilę, sprawdzę.

Argeusz

2018-06-01, 23:45
Ja mam cycki.

Zlewek

2018-06-02, 02:52
To żeś k***a też pewnie wylądował... też w p*zdu