18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złudzenie czy prawda

Jesse.Pinkman • 2013-02-07, 14:47
Czarne fotki to nie tylko fekalia, cycki, krew i flaki. A zatem dzisiaj tak dla odmiany troszkę spekulacji na temat fotografii dziwnych obiektów, które noszą znamiona ingerencji inteligentnych istot i są przedmiotem sporych kontrowersji.

Na początek Mars i słynna Marsjańska Twarz:

Sonda Viking 1, 1976:




Mars Reconnaissance Orbiter, 2006. Albo w ciągu 30 lat obcy zdecydowali się troszkę ,,popsuć" twarz, coby nas porządnie nie zaszokować, gdy znowu na nią spojrzymy, albo jest to zwykły zbieg okoliczności:


Taki mały żarcik jakiegoś mistrza photoshopa:


Kolejna ciekawa fotka, marsjańskie oko, Mars Global Surveyor, 1998:


Mars Global Surveyor i krater ,,Wesoła Twarz":




Struktura podobna do egipskich piramid:


Ludzka sylwetka na Marsie:




Czaszki marsjańskich istot:






Z lewej Mariner 9, 1972 a z prawej Mars Oddysey, 2007. Struktura nazwana ,,Inca City". Czyżby ruiny miasta starożytnej marsjańskiej cywilizacji?


Inna ciekawa struktura, pierwsze moje skojarzenie to pozostałość jakiegoś ,,marsjańskiego lotniska":


A tutaj inne, trudne do nazwania obiekty. Twarze, piramidy, młot? Może wy macie jakieś lepsze pomysły na określenie tego co tutaj widzicie:




















Na koniec statek obcych, rozbity na Księżycu:











Źródło: google, prawda2.info

Prośba do moderatorów: nie wyrzucajcie zdjęć do komentarzy.

sr...........ty

2013-02-07, 14:57
Gdyby tak każdą planetę fotografowani to ufolodzy by się i na Plutonie śladów życia dopatrywali :) Zdjęcia ciekawe ale te teorię to ja sobie między bajki włożę :)

scrimmage

2013-02-07, 15:00


to jakaś wiadomość dla Ziemian?

Jesse.Pinkman

2013-02-07, 15:29
srokaty napisał/a:

Zdjęcia ciekawe ale te teorię to ja sobie między bajki włożę :)



O to właśnie mi chodziło :) Żeby docenić wyjątkowość zdjęć i samemu zdecydować, czy jest się zwolennikiem sensacji czy najprostszego wytłumaczenia. Łap piwko za normalne podejście bo już mnie męczą wpisy zasrańców w stylu ,,co w tym sadystycznego, wypad".

PS.Na pierwsze zdjęcia Plutona poczekamy do 2015 roku.

raper900

2013-02-07, 16:07
JesseJames napisał/a:

Pluton nie jest planeta :p


pie**olisz, mnie w szkole uczyli, że jest.

Paskudny Stary Dżon

2013-02-07, 16:08
Ciekawe. Ale o ile znamy parę planet, na których potencjalnie mogłoby istnieć życie, to Mars do nich raczej nie należy.

keyq

2013-02-07, 16:10
@up
Mars w tej chwili nie jest już raczej planetą, na której mogłoby istnieć życie ale kiedyś prawdopodobnie taką był.

Ciekawy artykuł. Szkoda tylko, że te fotki to raczej tylko złudzenia optyczne.
Zastanawia mnie tylko czy naprawdę nie udało się znaleźć żadnych śladów życia, nawet bakterii, gdziekolwiek poza ziemią czy po prostu takie znaleziska trzymane są w wielkiej tajemnicy.

kicimus

2013-02-07, 16:12
raper900 napisał/a:


pie**olisz, mnie w szkole uczyli, że jest.


naukowcy nie moga sie zdecydowac raz jest raz nie jest

pawlikkw

2013-02-07, 16:16
i co myslicie ze gdyby to chociaz w 1 % byla prawda , te fotki wyszły by poza nasa ? :)

rossiNH

2013-02-07, 16:17
najnowsze zdjęcia wprost od NASA, czyżbyśmy mieli do czynienia z kawałami istot pozaziemskich, a może chcą nam coś przekazać? źródło pewne, nie ma mowy o fejku


kapi145

2013-02-07, 16:17

Ja tam widzę po prostu kamienie :roll: