18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Złożenie się biednej skody w spotkaniu z BMW

karolek999 • 2018-08-07, 15:44






Jak ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, kierująca samochodem osobowym marki Skoda 50-letni mieszkanka gm. Radzyń Podlaski na skrzyżowaniu, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu. Doprowadziła do zderzenia z samochodem marki BMW, którym kierował 32-letni mężczyzna z gm. Czemierniki.

W wyniku zderzenia obrażeń doznało dziecko, które zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie. Do radzyńskiego szpitala trafiła kierująca skodą wraz z dwiema pasażerkami, po udzieleniu pomocy medycznej opuścili placówkę. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów potwierdziło, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


Trochę "pomyślunku", chociaż trochę.

michone

2018-08-09, 11:21
"Jak ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki" ciekawe ile trwały te ustalenia :D

Wiewór

2018-08-09, 11:24
T3RMINATOR napisał/a:

(...)facet czy facetka


Facetka. k***a ja pie**olę. :facepalm: Czyli prawidłowo będzie też kobieta i kobietek?

RoBoTRoN

2018-08-09, 12:26
Ale zaraz zaraz... Czy ja jestem ślepy czy coś...? BiEmDabLju po dzwonie zatrzymało się prrzodem do kierunku jazdy, z którego jechała Szkoda ;) A na zdjęciu wyraźnie widać, ze to droga z pierwszeństwem! Ponieważ pod znakiem nie ma tabliczki, że pierwszeństwo idzie w bok (nie wiem jak się ten znak nazywa), to zrozumiałe jest, że ta droga ma pierwszeństwo! Do tego poprzeczna, z której nadleciał Bawarczyk (bo 50 to on raczej nie jechał...) ma wyraźne linie do warunkowego zatrzymania. Czytam te ustalenia f-szy CSI Radzyń i jakoś nie wiem w ońcu kto tu zawinił, dla mnie czeskie popychadło miało pierwszeństwo.. Ale mogę się mylić, głowy nie dam...

ochch qrwa.... auta mis ię poj***ły, COFAMCOFAMCAOFAM.... ślepy sie urodzisz, ślepym umrzesz...

Avalanger

2018-08-09, 13:19
@up - BMW właśnie jechało fch*j wolno. Obstawiam, że nie więcej niż te 60km/h - Skodzina przy nim wyglądała jak torpeta. :P Ino nie pykło, torpeda się zj***ła a cel odczuł nieznaczne wstrząsy.

A, odnośnie wstrząsów :
Żeby fabią (?) przestawić X5 o 180stopni to jednak trzeba być agentem (czy tam agentką).
Bez przesady, to są przeszło 2 tony masy własnej.

Nawiasem mówiąc - jak nienawidzę SUVów, tak serię X uwielbiam w opór.

Skoda praktycznie skasowana, a jak wygląda BMW?


No k***a kocham te czołgi. X6 potrafi zapewnić bezpieczeństwo nawet po czołówce z ciężarówką. Był kiedyś przypadek, że kierowca wyszedł o własnych siłach. :shock:

BKKWK

2018-08-09, 14:51
Avalanger napisał/a:

No k***a kocham te czołgi. X6 potrafi zapewnić bezpieczeństwo nawet po czołówce z ciężarówką. Był kiedyś przypadek, że kierowca wyszedł o własnych siłach. :shock:



A ja nienawidzę tych czołgów, bo jeżdżą nimi debile i wieśniaki.

bishfinger

2018-08-09, 19:20
według tego filmu sprawcą jest kierowca BMW, wyraźnie widać że Skoda jechała po drodze z pierwszeństwem

Yarokot

2018-08-09, 21:13
@up
No chyba ślepy jesteś