18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Złowieszcza opona

CrazyEdek • 2020-11-26, 21:54
Pozamiatało nawet.


Lobo24

2020-11-26, 22:16
Jego życie zaczęło się i skończyło pęknięciem gumy. Wieczny życia krąg.

Rebeliant

2020-11-26, 22:56
Niech nikt k***a nie mówi, że nie było widać po oponie zanim do niej podszedł... albo ch*j, tytuł ukierunkował efekt,a zanim Play wcisnąłem, to wiedziałem, że kliknę za moment w piwo.

Cezar87

2020-11-26, 23:06
Tak sie zaklada opony na felgi teraz ( patent naprawde dobry jak ktos jeszcze lychami sie meczy ;) ). Na filmie chlopaki przesadzili z iloscia czegos latwopalnego no i srednica opony swoje tez zrobila.


Tak to wyglada w wersji bez zgonu.

plastic

2020-11-27, 02:05
tak wyobrażam sobie efekt ciosu w nowym filmie dragon ball'a ;]

mazga50

2020-11-27, 04:52
A teraz drogie dzieci opowiem wam historyjkę, jak nasi europejscy przywódcy chcą nam przychylić nieba i napędzać nasze auta wodorem. Wodór, czyli kurewsko niestabilny skroplony gaz, który musi być przechowywany w bardzo niskiej temperaturze i pod ekstremalnie wysokim ciśnieniem.
Dla przykładu, ciśnienie w oponie ciężarówki (około 10 barów) która zrobiła kuku panu Hindusowi to pikuś. Wodór skroplony to 350 barów i -250°C. Te ultraniebezpieczne zbiorniki pod ciśnieniem będą przewożone w naszych blaszakach, które przecież ulegają wypadkom,
Do tego to kurestwo ma najmniejsze atomy w znanym nam wszechświecie i wodór potrafi sp***olić przez ścianki zbiornika. Jakby tego było mało, gdy wodór płonie, nie widać ognia, więc o tym, że jest pożar dowiesz się dopiero, gdy płoniesz.
O silnikach które będą musiały być ultrawytrzymałe (superdrogie), o problemach z tankowaniem/przetaczaniem /sprężaniem, czy nieekologicznych sposobach pozyskiwania tego gazu nawet nie będę pisał, bo to szczegół.

michal190386

2020-11-27, 22:17
zawsze bałem się tych pie**olonych wielkich opon i siejących zagładę pierścieni masakrujących wszystko na swojej drodze raz w robocie jak chłop powiedział że trzeba dopompować koło w widlaku to mu powiedziałem że chyba go popie**oliło nowy był i mnie nie znał więc poszedł do kierownika na skargę i usłyszał to samo i żeby do mnie nie przyłaził z takimi rzeczami bo ten obsraniec wszystkiego siuę boi ch*j im w dupe przynajmniej mi dupy nie zawracają za najniższą krajową k***a i co jeszcze może na drabinę wejde poj***ni ludzie

kokos_123

2020-11-30, 20:52
mazga50 napisał/a:

A teraz drogie dzieci opowiem wam historyjkę, jak nasi europejscy przywódcy chcą nam przychylić nieba i napędzać nasze auta wodorem. Wodór, czyli kurewsko niestabilny skroplony gaz, który musi być przechowywany w bardzo niskiej temperaturze i pod ekstremalnie wysokim ciśnieniem.
Dla przykładu, ciśnienie w oponie ciężarówki (około 10 barów) która zrobiła kuku panu Hindusowi to pikuś. Wodór skroplony to 350 barów i -250°C. Te ultraniebezpieczne zbiorniki pod ciśnieniem będą przewożone w naszych blaszakach, które przecież ulegają wypadkom,
Do tego to kurestwo ma najmniejsze atomy w znanym nam wszechświecie i wodór potrafi sp***olić przez ścianki zbiornika. Jakby tego było mało, gdy wodór płonie, nie widać ognia, więc o tym, że jest pożar dowiesz się dopiero, gdy płoniesz.
O silnikach które będą musiały być ultrawytrzymałe (superdrogie), o problemach z tankowaniem/przetaczaniem /sprężaniem, czy nieekologicznych sposobach pozyskiwania tego gazu nawet nie będę pisał, bo to szczegół.



Co ty pie**olisz? Nikt, absolutnie nikt nie zamierza spalać wodoru w silniku spalinowy, jak LPG.
Będą ogniwa wodorowe, napędzające silniki elektryczne...
Do tego produkcja może odbywać się na stacjach paliw, z wykorzystaniem elektrolizy, nikt w dużych ilościach tego nie będzie przewozić.
Co do zbiorników i niebezpieczeństwa, wodór sp***ala w górę, nie rozlewa się przy podłożu jak LPG. Jak coś to raz wybuchnie, nie będzie się palić.

to...........10

2022-04-16, 16:15
A teraz pokażę Wam jak zaoszczędzić aż trzy minuty łatając drobne pęknięcia opony podczas pompowania! :D