18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zlot w rosji ...

~McSadol • 2020-02-11, 20:41
Łada po tuningu to jest coś ..


~Velture

2020-02-11, 20:55
Ah... mój ulubiony typ tuningu jaki widać nawet na naszych rodzimych ulicach.
Jakiś złom o wartości połowy średniej krajowej z wpie**olonymi wieśniackimi spojlerami aby przy tych 80-100 koniach nie odleciał na autostradzie, felgi takie aby gumy nie było widać, w środku festyn i odpust a do tego jeszcze jakieś nagłośnienie które właściciel dumnie przedstawia podając ile watów mocy mają łącznie i ile głośników potrafił upchać w tym swoim szrocie.

Niesamowite jak ludzie potrafią wpie**olić w auto wielokrotność jego ch*jowej wartości aby finalnie obniżyć jego wartość rynkową. Fenomenalne zjawisko.

camson

2020-02-11, 21:15
~Velturek napisał/a:

Ah... mój ulubiony typ tuningu jaki widać nawet na naszych rodzimych ulicach.
Jakiś złom o wartości połowy średniej krajowej z wpie**olonymi wieśniackimi spojlerami aby przy tych 80-100 koniach nie odleciał na autostradzie, felgi takie aby gumy nie było widać, w środku festyn i odpust a do tego jeszcze jakieś nagłośnienie które właściciel dumnie przedstawia podając ile watów mocy mają łącznie i ile głośników potrafił upchać w tym swoim szrocie.
Niesamowite jak ludzie potrafią wpie**olić w auto wielokrotność jego ch*jowej wartości aby finalnie obniżyć jego wartość rynkową. Fenomenalne zjawisko.


Przyjebańcu w dB Dragu nie chodzi o to jak auto wygląda tylko o to jakie ciśnienie akustyczne generuje sprzęt. Niektóre z nich potrafią generować 160+ dB, gdzie około 130 to huk odrzutowca, a każde kolejne 3dB to dźwięk głośniejszy od poprzedniego dwukrotnie. Po ch*j pchać taki sprzęt w furę za 300k jak ta rozleci się po kilku sekundach?
U nas taki agrotuning (laminaty) to wioska. W rosji to lans :)

Byku35

2020-02-11, 21:24
to wygląda jak na hardzie z tymi odbytami

impressa88

2020-02-11, 21:30
Gościu już pewnie od dawien dawna jeździ głuchy

Krowal

2020-02-11, 21:37
Jaranie się samochodami jest pedalskie.

Diggerx

2020-02-11, 22:29
Jaranie się jaraniem jest jarańskie

baronturbina

2020-02-11, 22:54
Krowal napisał/a:

Jaranie się samochodami jest pedalskie.



Szkoda ze twoja stara tak nie myślała jak cię robili ja tylnim siedzeniu Lanosa.

lateralustool

2020-02-12, 00:33
camson napisał/a:

laminaty



Laminaty to technologia wiem ze się przyjęło ze jak ktoś robi laminaty to wiejski tuning idt
natomiast najlepsze i najpiękniejsze fury świata są z laminatu robię przy tym 10 lat i nie raz dzwonił "seba" i pytał ile maska z carbonu do golfa albo bmw po tym jak się dowie to jedzie do PSB Stonka kupuje żywicę szkło i jebie spojlery na formie z kartonu bo na fachowca go nie stać. Nie przypie**alam się tylko staram się wyjaśnić bo na tym się akurat znam.
ps Pozdrawiam

~Velture

2020-02-12, 00:56
lateralustool napisał/a:

(…) jedzie do PSB Stonka kupuje żywicę szkło i jebie spojlery na formie z kartonu bo na fachowca go nie stać. Nie przypie**alam się tylko staram się wyjaśnić bo na tym się akurat znam.
ps Pozdrawiam


Raczej wchodzi na allegro i wpisuje "spojler e36" i sortuje od najtańszego a potem szuka czegoś w odpowiednim kolorze bo nawet na lakiernika to nie wyda hajsu.

IOI

2020-02-12, 08:22
camson napisał/a:

... w dB Dragu...



co nie zmienia faktu ze trzeba byc skrajnie niedoj***nym umyslowo zeby cos takiego robic

SPIERDOLIX

2020-02-12, 09:12
Jakies zjebańcy wpie**alają do auta głośniki wielkości szafy :lol: i na ch*j to komu? Chyba na ich wyp*zdowiu tak popijawy sobie organizują gdy remiza jest zamknięta

nano50

2020-02-12, 10:02
~Velturek napisał/a:

Raczej wchodzi na allegro i wpisuje "spojler e36" i sortuje od najtańszego a potem szuka czegoś w odpowiednim kolorze bo nawet na lakiernika to nie wyda hajsu.



Velturek, tyle lat na serwisie, a dalej masz w niektórych tematach ograniczone horyzonty. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Niektórzy przez 5-10 lat dopiększają te swoje "tabaryny za 2000", bo to kochają i wydają na takie zabawy nawet i kilkaset tysięcy. ch*j Ci do tego, co ktoś robi ze swoimi pieniędzmi.

Japiszon

2020-02-12, 10:35
camson napisał/a:

Przyjebańcu w dB Dragu nie chodzi o to jak auto wygląda tylko o to jakie ciśnienie akustyczne generuje sprzęt. Niektóre z nich potrafią generować 160+ dB, gdzie około 130 to huk odrzutowca, a każde kolejne 3dB to dźwięk głośniejszy od poprzedniego dwukrotnie. Po ch*j pchać taki sprzęt w furę za 300k jak ta rozleci się po kilku sekundach?
U nas taki agrotuning (laminaty) to wioska. W rosji to lans



o ile dobrze usłyszałem 158 decybeli wykrecil