18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zlot w rosji ...

~McSadol • 2020-02-11, 20:41
Łada po tuningu to jest coś ..


Belweder

2020-02-12, 10:39
Velturek napisał/a:

Ah... mój ulubiony typ tuningu jaki widać nawet na naszych rodzimych ulicach.
Jakiś złom o wartości połowy średniej krajowej z wpie**olonymi wieśniackimi spojlerami aby przy tych 80-100 koniach nie odleciał na autostradzie, felgi takie aby gumy nie było widać, w środku festyn i odpust a do tego jeszcze jakieś nagłośnienie które właściciel dumnie przedstawia podając ile watów mocy mają łącznie i ile głośników potrafił upchać w tym swoim szrocie.
Niesamowite jak ludzie potrafią wpie**olić w auto wielokrotność jego ch*jowej wartości aby finalnie obniżyć jego wartość rynkową. Fenomenalne zjawisko.



Ty za to jesteś moim najmniej ulubionym typem człowieka. Swoje życie masz aż tak zj***ne, że musisz interesować się tym co ktoś robi? To jakoś wpływa na Ciebie, że ktoś sobie głośniki albo laminaty do auta powkłada? Ja osobiście bym takiego czegoś nie robił, bo mi się to nie podoba ale nie dopie**alam się do ludzi, którzy sobie takie ulepy robią, bo może im się to akurat podobać. Każdy sobie raczej hajsiwo wydaje na co chce, a dopie**alanie się do kogoś o rzeczy, które nijak na Ciebie nie oddziałują jest zwykłym przejawem bycia bucem :-D Także zmień sobie Velturku avatar z lisa na ryj Janusza, to bardziej podpasuje pod Twój charakter i podejście do życia :-D

camson

2020-02-12, 12:01
IOI napisał/a:

co nie zmienia faktu ze trzeba byc skrajnie niedoj***nym umyslowo zeby cos takiego robic


Idąc twoim tokiem myślenia to po ch*j r*chać i wyjmować przed końcem skoro dzieci z tego nie będzie? Ten sam poziom retoryki.

nano50

2020-02-12, 17:27
camson napisał/a:

Idąc twoim tokiem myślenia to po ch*j r*chać i wyjmować przed końcem skoro dzieci z tego nie będzie? Ten sam poziom retoryki.



Nie ma co. On jak nie ma tatuaży i ktoś sobie zrobi to dla niego pewnie jest to wieś i debilizm, samookaleczanie. Mała tolerancja i duże ego i masz Velturka wszechwiedzącego.

~Velture

2020-02-12, 23:15
Powiadają "uderz w stół" :)

kubol

2020-02-13, 08:14
Hej Seby i Karyny, mam pytanko- czy ta nutka na poczatku filmu ma jakis tytul? Btw wasze komentarze mnie rozpie**alaja- kazdy jeden wiekszy ekspert od poprzedniego :mrgreen:

Belweder

2020-02-13, 12:04
Velturek napisał/a:

Powiadają "uderz w stół"



Najgłośniej szczeka ten, co ma najmniej do powiedzenia powiadają :-D sprawdza się w Twoim przypadku